Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  zonguldak ereğli yol tarifi

  1 ziyaretçi

  zonguldak ereğli yol tarifi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Zonguldak Ereğli arası kaç km - Zonguldak Ereğli arası kaç saat -

  Zonguldak Ereğli arası kaç km - Zonguldak Ereğli arası kaç saat -

  Zonguldak ile Ereğli İli Hakkında Genel Bilgiler

  Zonguldak ili;

  Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ilinin yüzölçümü yaklaşık 3,306 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° 27′ 12.6792” Kuzey ve 31° 47′ 21.7644” Doğu GPS koordinatlarıdır.

  Ereğli ilçesi;

  İç Anadolu bölgesinde yer alan Ereğli ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 2,214 km2dir. Ereğli ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 30′ 44.3448” Kuzey ve 34° 2′ 55.6980” Doğu GPS koordinatlarıdır.

  Zonguldak Ereğli Arası Kaç KM

  Zonguldak Ereğli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 680 km’dir.

  Zonguldak Ereğli Arası Kaç Saat

  Zonguldak Ereğli arası kaç saat; Zonguldak Ereğli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 680 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika  sürmektedir. Zonguldak Ereğli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir.

  Özel araç ile;

  7 saat 30 dakika

  Otobüs ile;

  9 saat

  Zonguldak Ereğli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

  Zonguldak Ereğli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 680 kilometre olup;

  Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

  Benzinli bir araç ise yaklaşık 55 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

  Zonguldak Ereğli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

  Zonguldak Ereğli arası yol tarifi için tıklayınız.

  Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

  Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

  Bulunduğunuz konumdan Ereğli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

  Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ereğli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

  Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : sehirsorgula.com

  Zonguldak Ereğli Zonguldak Arası Kaç Km Yol Tarifi

  Kdz.Ereğli - İstanbul Yolu, Düzce nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

  Kdz.Ereğli - İstanbul Yolu, Düzce nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

  Transporte Público a Kdz.Ereğli - İstanbul Yolu en Düzce

  ¿Te preguntas cómo llegar a Kdz.Ereğli - İstanbul Yolu en Düzce, Türkiye? Moovit te ayuda a encontrar la mejor manera de llegar a Kdz.Ereğli - İstanbul Yolu con indicaciones paso a paso desde la estación de transporte público más cercana.

  Moovit proporciona mapas gratuitos y direcciones en vivo para ayudarte a navegar por tu ciudad. Mira los horarios, las rutas, los servicios y descubre cuánto tiempo lleva llegar a Kdz.Ereğli - İstanbul Yolu en tiempo real.

  ¿Buscas la estación o parada más cercana a Kdz.Ereğli - İstanbul Yolu? Mira esta lista de paradas más cercanas a tu destino: K2; K30.

  Puedes arribar a Kdz.Ereğli - İstanbul Yolu en Otobüs. Estas son las líneas y rutas que tienen paradas cercanas Otobüs: 308

  ¿Quieres ver si hay otra ruta que te lleve allí antes? Moovit te ayuda a encontrar rutas y horarios alternativos. Obtén fácilmente instrucciones y direcciones desde Kdz.Ereğli - İstanbul Yolu con la aplicación Moovit o desde el sitio web.

  Hacemos que viajar a Kdz.Ereğli - İstanbul Yolu sea fácil, por eso más de 1.5 millones de usuarios, incluidos los usuarios de Düzce, confían en Moovit como la mejor aplicación de transporte público. No necesitas descargar una aplicación de autobús individual o una aplicación de tren, Moovit es tu aplicación de transporte todo en uno, que te ayuda a encontrar el mejor horario de autobús o de tren disponible.

  Kdz.Ereğli - İstanbul Yolu için Otobüs fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap