Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  zombies 3 disney türkçe dublaj izle

  1 ziyaretçi

  zombies 3 disney türkçe dublaj izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Zombies 3: Çıkış Tarihi, Oyuncular, Disney + Filmin devamı, Konu, haberler - Film Önizlemesi

  Zombies 3: Çıkış Tarihi, Oyuncular, Disney + Filmin devamı, Konu, haberler - Film Önizlemesi

  Bir Zombies 3 olacak mı?

  Aşıklar hakkındaki müzikaller, bir süredir Disney’in altın başarı tarifi olmuştur. İster kült favori 'Lise Müzikali', ister son zamanlardaki başarıları 'Descendents', özünde hepsi oldukça benzer. Bu şekilde, Disney'in 2018 hiti 'Zombies' de farklı değil. Bununla birlikte, stüdyo aynı zamanda en sevdiği formülü her biçim ve boyutta paketlemeye devam ederek, önemli konuları aşk ve akılda kalıcı şarkılar yoluyla ele almanın yollarını bularak sürdürdü.

  İşte tam da bu yüzden 'Zombies' Disney için rekor kıran bir başarı haline geldi. Aslında, ilk gösterime girdiğinde, 10,3 milyondan fazla izleyici filmi üç gün içinde izledi ve 'Zombies', 'Descendants 2' den bu yana stüdyonun en çok izlenen filmi oldu.

  'Zombies' i diğer tüm Disney filmlerinden ayıran şey, sadece zombilerden oluşan pastel renkli bir Disney dünyası yaratmak kadar yenilikçi bir şey yapmakla kalmıyor, aynı zamanda önyargı ve eşitlik üzerine bir yorum işlevi görüyor. Nihayetinde kabulle ilgili ve Addison'un sahnelerden birinde söylediği gibi hoşgörüsüzlüğe karşı savaşıyor.

  Filmin büyük başarısı, bizi neredeyse iki uzun yıl sonra Seabrook'a geri götüren bir devam filmine yol açtı. Ve nihayet, Zed ve Addison'un bir zamanlar söylediği 'Bir gün' nihayet geldi gibi görünüyor. Ancak, bu sefer onlar için çok daha gizemli ve potansiyel olarak daha karanlık bir şey var. Kurtadamlar girin.

  'Zombies 2' kimlik, önyargı ve hoşgörü ile ilgili sorunları ele almaya devam ediyor. Her şeyi daha da ilginç kılan, Zed'in, orijinalinde karşılaştığı her şeye rağmen, kasabadaki yeni çocukları kabul etmekte zorlanıyor olması. 'Zombies 2' çıktığında, bizim için daha fazla şey olup olmadığını merak etmek doğaldır. Bir 'Zombies 3' olabilir mi? İşte bununla ilgili bildiğimiz her şey.

  'Zombies' ve 'Zombies 2' nin ardındaki fikir, esasen değişime açık olmak ve farklılıkları kabul etmekle ilgilidir. İlk film, insanların dünyasına uyum sağlamaya çalışan zombileri ele alırken, onlara herkes gibi kabul görmeyi hak ettiklerini ve Zed'in dediği gibi canavar olmadıklarını gösteriyordu. İkincisi, zombilerin ve insanların nihayet uyum içinde yaşadıkları bir dünyayı gösteriyor. Ancak tam da işler değişmiş gibi hissettiğinde, kurt adamlar ay taşlarını aramak için Yasak Orman'dan Seabrook'a girer. Ve kurt adamlar korkutucudur.

  Devam filmi, özellikle Zed’in kurt adamlara karşı kendi önyargılarıyla daha taze ikilemler getiriyor. Bu, kesişimselliğe ve önyargı kurbanlarının genellikle başka bir gruba veya topluluğa karşı kendi önyargılarını taşıdıklarına ilginç bir bakış açısı sağlar. 'Zombies 2', aslında büyümek ve değişikliklere uyum sağlamakla ilgili bölümler halinde. Zed kendi önyargıları ve güvensizlikleriyle boğuşurken, Addison yavaş yavaş kendisine bir yer bulmaya başlarken, kaderi kurt adamlarla iç içe geçmektedir. Ve geçen seferki gibi, Addison yeni topluluğu kabul eden ilk kişi.

  'Zombies 2' nin sonu kesinlikle üçüncü bir bölüm oluşturuyor ve sonunda Addison’un saçları parlıyor. Ayrıca Seabrook'a çarpan ve 'Zombies 3' ün Seabrook'a uzaylı hayatı getirebileceğini öne süren meteor vardı. Ya öyle, ya da Addison onun bir şekilde kurtadamlar için Büyük Alfa olduğunu anlamaya devam ediyor.

  Addison'un ailesinden çok farklı olduğunu biliyoruz ve 'Zombies' in her iki bölümünde de ait olduğu yeri bulmakta zorlanıyor. Şimdi, sonunda saçları parlarken, üçüncü bölümün Addison’un kendi kendini keşfetmesine odaklanmasını bekleyebiliriz. Ve işte tam zamanı.

  'Zombies' in her iki bölümünde de Zed rolünde Milo Manheim ve Addison rolünde Meg Donnelly yer alıyor. Ayrıca Kylee Russell, Trevor Tordjman, Carla Jeffrey, James Godfrey ve Kingston Foster'ı da içeriyor. Kurtadamları hikayeye tanıtan 'Zombies 2' ile oyuncu kadrosuna yeni eklemeler yaptık. Devam filminde Wyatt rolünde Pearce Joza, Willa rolünde Chandler Kinney ve Wynter rolünde Ariel Martin yer alıyor.

  'Zombies 3' için oyuncu kadrosunun rollerini yeniden oynamasını kesinlikle bekleyebiliriz. İle yakın zamanda yapılan bir röportajda Hollywood Hayatı Milo Manheim üçüncü bölümde çalışmaya olan ilgisini ifade etti:

  'Evet. Demek istediğim, eğer düşünürseniz, herhangi bir film onu ​​bir başkası için açık bırakır. Üçüncüsüne işaret edebilecek bazı şeyler var. Dürüst olmak gerekirse, bana söylemediler. Çok isterdim ve kesinlikle üçüncü birini seveceğimin farkındalar ama hayranların ikincisi hakkında ne düşündüklerini göreceğiz. '

  Her iki 'Zombies' filmi de Disney Channel Original Filmleridir. Her ikisi de David Light ve Joseph Raso'nun senaryosuyla Paul Hoen tarafından yönetiliyor. Light ve Raso da yazdı Zombiler Amigo Kızlara Karşı Orijinal filmin dayandığı. Dolayısıyla, 'Zombiler' in üçüncü bir bölümü varsa (ne zaman), üçünün bir kez daha işbirliği yapması mantıklı olacaktır.

  Disney'i ve devam filmlerini ne kadar sevdiğini bilmek, 'Zombies 3' ü almak sadece bir zaman meselesi. Resmi bir onay beklemek için kesinlikle çok erken olsa da, yalnızca franchise'ın şu ana kadar ne kadar başarılı olduğu düşünüldüğünde mantıklı.

  Açıkçası, 'Zombies 3' ve ne zaman çıkabileceği hakkında yorum yapmak için çok erken. Ancak dizinin şimdiye kadarki başarısı ve tabii ki gizemli sonu göz önüne alındığında, 'Zombies' in üçüncü bir bölümünün er ya da geç gerçekleşmesi gerektiğini varsaymak güvenli. 'Zombie 2' nin prömiyerinin yaklaşık 2 yıl sürdüğü gerçeğini göz önünde bulundurursak, aynısını başka bir takipten de bekleyebiliriz. Bu, ideal olarak, her şey yolunda giderse, 'Zombies 3' ün bir süre içinde çıkması gerektiği anlamına gelir. 2022 .

  Yazı kaynağı : tr.cm-ob.pt

  Top 18 zombiler 3 türkçe dublaj izle disney channel en iyi 2022

  Top 18 zombiler 3 türkçe dublaj izle disney channel en iyi 2022

  İşte konuyla ilgili bilgiler ve bilgiler zombiler 3 türkçe dublaj izle disney channel en iyileri kendi ekibimiz tarafından derlenip derlenmektedir.:

  1. Watch ZOMBIES TV Show | Disney Channel on DisneyNOW


  Z-O-M-B-I-E-S - Disney Channel

  2. Z-O-M-B-I-E-S - Disney Channel


  3. Disney Channel Türkiye - YouTube


  Z-O-M-B-I-E-S (TV Movie 2018) - IMDb

  4. Z-O-M-B-I-E-S (TV Movie 2018) - IMDb


  5. Watch ZOMBIES 2 | DisneyNOW


  DİSNEY ZOMBİES

  6. DİSNEY ZOMBİES "FİRED UP" (TÜRKÇE ALTYAZILI)


  7. ZOMBIES 2 - Disney Channel


  ‘Zombiler 3 ne zaman çıkacak?’ tartışmaları büyüyor… - KARAR

  8. ‘Zombiler 3 ne zaman çıkacak?’ tartışmaları büyüyor… - KARAR


  9. Addison Aslında Kurtadam mı?😲😱| Disney Channel


  Disney Channel Türkiye Canlı İzle: Kesintisiz HD Yayın

  10. Disney Channel Türkiye Canlı İzle: Kesintisiz HD Yayın


  11. Z-O-M-B-I-E-S 2 (TV Movie 2020) - IMDb


  Addison Uzaylı mı?! | ZOMBİES 2 (Türkçe Dublaj) - YouTube

  12. Addison Uzaylı mı?! | ZOMBİES 2 (Türkçe Dublaj) - YouTube


  13. Disney channel zombiler 2 türkçe dublaj full izle - Nedir.Org


  Zombiler 2 | Zed Kurtlar İle Tanışıyor! - Türkçe Dublaj - YouTube

  14. Zombiler 2 | Zed Kurtlar İle Tanışıyor! - Türkçe Dublaj - YouTube


  15. Zombie Detective 3. Bölüm izle - Asya Fanatikleri


  Disney Channel Canlı izle - Canlı Tv izle

  16. Disney Channel Canlı izle - Canlı Tv izle


  17. Zombi Dünyası 2 izle (2018) - Türkçe Dublaj & Altyazılı


  Disney Channel orijinal filmleri listesi - Vikipedi

  18. Disney Channel orijinal filmleri listesi - Vikipedi


  Yazı kaynağı : phohen.com

  Yandex

  ‘Zombiler 3 ne zaman çıkacak?’ tartışmaları büyüyor…

  ‘Zombiler 3 ne zaman çıkacak?’ tartışmaları büyüyor…

  Seabrook sakinlerinin yarısını zombiye dönüştüren nükleer bir patlamadan sonra insanlarla zombilerin bir arada var olduğu bir dünyada geçen Zombiler’in ilk filminde insan amigo kız Addison ve zombi futbolcu Zed'in aşık oluyor. Çiftin aşkını konu alan Zombiler 3 ile ilgili önemli bir açıklama yapıldı.

  Zombies 2, genç çiftin bariz farklılıklarına rağmen çabalamalarını gösterirken, yollarına bazı büyük engeller çıkıyor, ancak tüm dünyada hayranlarını mutlu edecek gelişmeler yaşanmıştı.

  Sadece devam filminin, ilişkilerinin geleceğini tehdit edebilecek problemlere büyük bir gizem katması için tekrardan çekileceği söyleniyor.

  Disney'in Zombies 3'ü çekmesini beklerken üçüncü bölümde neler yaşanacağına dair spoiler bulduk…

  Disney Channel, Zeddison'un hikâyesine devam etmeyi seçerse, hayranların 2022'ye kadar beklemesi gerekebilir.

  Zombiler Şubat 2018'de, Zombies 2 ABD'de 14 Şubat 2020'de ve İngiltere'de 28 Şubat 2020'de yayınlandı.

  ZOMBİLER 3 NE ZAMAN ÇIKACAK?

  Disney, şubat ayında yayınlanmak istiyorsa, film gizlice çekilmediği sürece Şubat 2021 çok erken ki bu 2020'de film yapımının nasıl etkilendiğine göre pek olası görünmüyor.

  Bu nedenle Şubat 2022, ABD ve Birleşik Krallık'ta Disney Channel'da Zombiler 3 için en olası yayınlanma tarihi gibi görünüyor.

  Seabrook Lisesi'nin Karides'i köşedeyken, Zed ve Addison'ın genç aşkı, Addison'un bir kurt adam olarak gerçek benliğini ortaya çıkaracağını düşündüğü bir kolyeyi çaldıktan sonra şüpheye düştü.

  Ancak, bu bir Disney filmi olduğundan, sonunda Zed özür diledikten ve kurtadamlara karşı biraz kötü olduğunu anladıktan sonra her şey yolunda gitti. Kurt adamlarla birlikte çalışan zombiler, Karides'i mahveder ve Zed, Addison'dan özür diler.

  Addison, "Kurt adam olsaydım her şeyin bir anlam ifade edeceğini düşünürdüm ancak değilim ve amigo kız olup olmadığımı bile bilmiyorum" diye cevaplayan Zed'e şöyle cevap veriyor "Sen bir lidersin Addison. İnsanları bir araya getirin. "

  zombiler-3-ne-zaman-cikacak-tartismalari-buyuyor.jpg

  Ve sonra öpüşüp barışıyorlar.

  Bu Zombiler 2'nin sonu değil, ancak o gece Seabrook'ta gizemli bir göktaşı düşerek Addison'ın radyosunun açılmasına ve onu uyandırmasına neden oldu. Saçları parlak mavi parlamaya başlarken ‘Tuhaf' diyor…

  ‘Bekle, Addison gerçekten bir uzaylı olabilir mi?’ sorusunun cevabını, sanırım öğrenmek için Zombiler 3'e kadar beklememiz gerekecek.

  Milo Manheim, Seventeen'e, üçüncü filmin Zed'in annesiyle ilk kez tanışmamızı görebileceğini düşündüğünü, yardımcı yıldızları Ariel Martin ve Meg Donnelly ise bu üçquel'in tüm efsanevi yaratıkları tanıtması gerektiğini düşündüğünü söyledi.

  Martin, Donnelly ile birlikte "Üçüncüsünde herkesi getirmeleri gerektiğini düşünüyorum. Hepimiz herkesi kabul ediyoruz!” ifadelerini kullandı.

  Disney Channel Zombiler 3’ü çekmeye karar verirse, yeni filmde tüm oyuncu kadrosunun bir araya geldiğini görebiliriz.

  Zed olarak Milo Manheim, Addison olarak Meg Donnelly, Bucky rolünde Trevor Tordjman, Willa rolünde Chandler Kinney, Zoey rolünde Kingston Foster, Bree olarak Carla Jeffery ve Dale rolünde Paul Hopkins Zombiler filminde oynuyor.

  Görünüşe göre Manheim, Zombiler 3'ün olup olmayacağını bilmese bile Zed olarak geri dönecekmiş gibi görünüyor.

  Hollywood Life'a ‘Dürüst olmak gerekirse, bana söylemediler. Çok isterdim ve kesinlikle üçüncü bir tane yapmayı çok seveceğimin farkındalar ama hayranların ikincisi hakkında ne düşündüklerini göreceğiz’ açıklamasında bulunmuştu.

  zombiler-3-ne-zaman-cikacak-tartismalari-buyuyorr.jpg

  ZOMBİLER 3 FRAGMANI VAR MI?

  Henüz hiçbir şey yok, korkarız, film çekime başlamadı bile… Şimdilik, Zombies 2'nin bu kamera arkası videosunun keyfini çıkarın .

  Yazı kaynağı : www.karar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap