Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ziraat portföy para piyasasi fonu iptali

  1 ziyaretçi

  ziraat portföy para piyasasi fonu iptali bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ziraat Yatırım Fon Şikayetleri - Şikayetvar

  Ziraat Yatırımın Kendi Kendine Fon Alması

  Ziraat Yatırımın Kendi Kendine Fon Alması

  Ziraat Yatırım benim hesabımdan kendi kendine tarafıma mesaj atarak hesabınızda bulunan nakit ile Ziraat portföy para piyasası fonu almıştır diye mesaj atıyor.

  Bana danışmadan, onay vermeden 5 bin küsur tl paramla fon almıştır. 0850 222 29** numaralı müşteri temsilcisi Ziraat yatırımı arıyorum. 45 dakika bekledim. Bağlanmadı. Bu ne? Hem telefona bakan yok, hem kendi kendine benim nakit paramı kimseye sormadan nasıl kullanıyor?

  Şu an para lazım olsa bu parayı kullanamıyorum. Bir an önce bu durumu Ziraat Yatırım düzeltmeli yoksa mahkemeye kadar gidilir.

  Yazı kaynağı : www.sikayetvar.com

  Ziraat Portföy Para Piyasası (TL) Fonu

  Fon Stratejisi

  Fon portföyünün tamamı devamlı olarak, vadesine en fazla 184 gün kalmış, likiditesi yüksek TL cinsi para ve sermaye piyasası araçlarından oluşacak ve portföyünün günlük olarak hesaplanan ağırlıklı ortalama vadesi en fazla 45 gün olacaktır. Vadeye kalan gün sayısı hesaplanamayan varlıklar fon portföyüne dahil edilemez. Fon portföyüne sadece TL cinsi varlıklar ve işlemler dahil edilecek olup, yabancı para birimi cinsinden varlık ve altın ile diğer kıymetli madenler ve bunlara dayalı sermaye piyasası araçları dahil edilmeyecektir.

  Fonun Karşılaştırma Ölçütü

  %15 BIST-KYD DİBS 91 Gün Endeksi +  %5 BIST-KYD 1 Aylık Mevduat TL Endeksi + %10 BIST-KYD ÖSBA Sabit Endeksi + %70 BIST-KYD Repo (Brüt) Endeksi olarak belirlenmiştir.

  Yazı kaynağı : www.ziraatportfoy.com.tr

  Alım Satım Esasları

  Düzenli Fon Alım Talimat İşlemleri

  Yatırım Fonları Hakkında

  Yatırım Fonları Hakkında

  Yatırım fonları, yatırımcılardan toplanan her türlü birikimi, çeşitli sermaye piyasası araçlarına yatırarak getiri sağlayan mal varlığıdır. Türkiye'deki en büyük yatırım fonu portföylerinden birine sahip olan Ziraat Portföy yatırım fonları; hisse senedi, ters repo, tahvil, bono, altın ve opsiyon gibi yatırım araçlarını kullanarak ve portföy çeşitlendirmesi ilkesine dayanarak yönetilen portföylerdir.​

  Özellikleri

  Risk ve Getiri Profili

  Yatırım fonlarının risk düzeyi,  fonun yatırım stratejisi ve portföy yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak, fonun risk düzeyi arttıkça getiri potansiyeli de artmaktadır.

  Ziraat Finans Grubu'na ait yatırım fonlarının Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerine göre hesaplanan Risk Değerleri ile Volatilitelerine Ziraat Finans Grubu'na ait yatırım fonlarının Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerine göre hesaplanan Risk Değerleri ile Volatilitelerine Ziraat Portföy İnternet sitesinden ulaşabilirsiniz. İnternet sitesinden ulaşabilirsiniz.

  Ziraat Portföy Fonları için Ziraat Portföy Fonları için tıklayınız.

  Fon İşlem Kanalları

  Yazı kaynağı : www.ziraatbank.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap