Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ziraat bankası servis görevlisi sonuçları

  1 ziyaretçi

  ziraat bankası servis görevlisi sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Duyurular

  Ziraat Bankası 2.050 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

  Ziraat Bankası 2.050 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

  Ziraat Bankası A.Ş. bünyesinde 30 Müfettiş Yardımcısı alımı, 120 Uzman Yardımcısı alımı, 1.500 Servis Görevlisi alımı ile Ziraat Katılım Bankası A.Ş. bünyesinde 100 uzman yardımcısı alımı, 300 servis görevlisi alımı olmak üzere toplam 2 bin 50 kadro için başvuru sonuçları açıklandı ve sınav giriş belgeleri yayımlandı.

  Ziraat Bankası Personel Alımı Başvuru sonuçları

  Ziraat Bankası A.Ş. ile Ziraat Katılım Bankası A.Ş. için toplamda 2 bin 50 kadro için sınav giriş belgeleri bugün yayımlandı. Adaylar tercih ettikleri sınav merkezinde sınava girecekleri belirtildi ve başvurusu kabul edilen adaylar sınav yeri ve saatini bildiren “Sınav Giriş Belgesi”ni 31 Ekim 2022 Pazartesi günü itibarıyla aşağıdaki başvuru sonuç ekranı üzerinden açıklandı. Adaylar T.C. Kimlik numaralarını girerek sınav giriş belgelerini alabilecekler.

  Banka personeli alımı yazılı sınav tarihleri

  Ziraat Bankası A.Ş ve Ziraat Katılım Bankası A.Ş. için 80 ilde 2.050 kadro yazılı sınav giriş belgelerinin yayımlanması ile geri sayım başladı. 5 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 14:00’da başlayacak sınav çoktan seçmeli test şeklinde yapılacaktır.

  Yazılı sınavda dikkat edilmesi gereken hususlar

  Adaylar sınava Sınav Giriş Belgesi ile Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesini ibraz etmek zorundadırlar. Sınav günü adayların sınav merkezine, kağıt, kitap, defter, not vb. dokümanlar; pergel, açıölçer, cetvel, hesap makinesi vb. araçlar; cep telefonu, bilgisayar, tablet, telsiz, kamera, kulaklık, kablosuz iletişim sağlayan bluetooth, elektronik sözlük, akıllı saat vb. iletişim, depolama, kayıt ve veri aktarma cihazları; her türlü kesici ve delici alet, ruhsatlı veya resmi amaçlı olsa bile silah ve silah yerine geçebilecek nesneler; içecek (su hariç) ve yiyecek gibi gıda maddeleri ile girmeleri yasak olduğu belirtildi.

  Adaylar aşağıdaki 5 farklı ilanda yer alan sınav konularını, süresini ve YAZILI SINAVA DAİR tüm detayları hemen kılavuzlardan inceleyebilirler ve en alttaki bağlantıdan durumlarını sorgulayabilirler.

  Ziraat Bankası 30 Müfettiş Yardımcısı alımı: https://isilanlarikariyer.com/d/file/ziraat-bankasi-30-mufettis-yardimcisi-ise-alim-ilani.pdf

  Ziraat Bankası 120 Uzman Yardımcısı alımı: https://isilanlarikariyer.com/d/file/ziraat-bankasi-uzman-yardimcisi-ise-alim-ilani.pdf

  Ziraat Bankası 1.500 Servis Görevlisi alımı: https://isilanlarikariyer.com/d/file/ziraat-bankasi-servis-gorevlisi-ise-alim-ilani.pdf

  Ziraat Katılım Bankası 100 Uzman Yardımcısı alımı: https://isilanlarikariyer.com/d/file/ziraat-katilim-bankasi-uzman-yardimcisi-ise-alim-ilani.pdf

  Ziraat Katılım Bankası 300 Servis Görevlisi alımı: https://isilanlarikariyer.com/d/file/ziraat-katilim-bankasi-servis-gorevlisi-ise-alim-ilani.pdf

  ziraat-sonuc-sayfasi.jpg

  Başvuru sonuç ekranı.

  Yazı kaynağı : isilanlarikariyer.com

  Açık Pozisyonlar

  Duyurular

  Duyurular

  Üniversite Öğrencileri Staj Başvuruları

  "2021 yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı"nın 571.2 sayılı tedbirine istinaden, 2021 yılından itibaren üniversite öğrencilerinin staj başvuruları Staj Seferberliği Projesi Kapsamında Kariyer Kapısı üzerinden alınacaktır.

  Staj ilanlarını https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/  adresi üzerinden takip edip, başvurularınızı bu linkten gerçekleştirebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.ziraatbank.com.tr

  Ziraat Bankası Personel Alımı Sonuçları, Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

  Ziraat Bankası sınavı 5 Kasım soru cevapları! Ziraat Bankası sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

  Ziraat Bankası sınavı 5 Kasım soru cevapları! Ziraat Bankası sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

  5 Kasım günü düzenlenen Ziraat Bankası sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Ziraat Bankası’na katılacak 1.650 personel alımı için heyecan dorukta. 17 merkezde düzenlenen sınava yoğun katılım gösterilirken, Ziraat Bankası sınav soru cevapları da araştırılmaya başlandı. Peki, Ziraat Bankası sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

  ZİRAAT BANKASI SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  Ziraat Bankası sınav sonuçları için tarih bilgisi verilmiş değil. Sınav sonuçları için açıklama geldiğinde haberimizden öğrenebileceksiniz.

  HANGİ PERSONELLER ALINACAK?

  Servis Görevlisi unvanlı personel, Banka şubelerinde yerel personel olarak istihdam edilecek. İlan edilen illerde ve bağlı ilçelerinde ikamet eden adaylar tercih nedeni olacak. Adaylar Ziraat Bankası Servis Görevlisi Alımı Yapılacak İller tablosunda ilan edilen iller için tek tercihte bulunabilecek. Adayın görev alacağı şube Banka tarafından belirlenecek. Yapılacak mülakat sonucunda başarılı olan adayların atandıkları şubede en az 3 yıl görev yapma zorunluluğu bulunuyor. 

  Toplam 1500 servis görevlisi, 30 müfettiş ve 120 uzman yardımcısı alımı yapılacak.

  GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

  Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,

  Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,

  Bankacılık kanuna göre bankada çalışması yasaklanmamış olmak,

  Yurt içi veya Yut dışında görev yapmasına engel olabilecek herhangi bir beden veya akıl hastalığı olmamak gibi genel başvuru şartları bulunmaktadır.

  İlana 30 yaşından büyük kişiler başvuru yapamayacaktır. Alım yapılacak kadroya göre üniversite son sınıf öğrencileri de başvuruda bulunabilir.

  Bankanın personel alımında KPSS şartı bulunmuyor.

  Yazı kaynağı : www.turkiyegazetesi.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap