Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ziraat bankası faizsiz taksitli nakit avans

  1 ziyaretçi

  ziraat bankası faizsiz taksitli nakit avans bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Faizsiz ve Ziraat Şikayetleri - Şikayetvar

  Genel Kampanyalar

  Taksitli Nakit Avans

  Ziraat Bankası daha ne yapsın! Tek kuruş faiz almadan 10 Bin TL veriyor! Nakit ihtiyacı olanlar kapıda kuyruk olacak

  Ziraat Bankası daha ne yapsın! Tek kuruş faiz almadan 10 Bin TL veriyor! Nakit ihtiyacı olanlar kapıda kuyruk olacak

  2023 yılı ile birlikte birçok banka müşteri kaybetmemek için özel kampanyalarını duyurmaya başladı. Bu doğrultuda yeni kampanyasını duyuran Ziraat Bankası, 10 bin TL'ye varan faizsiz nakit avans veriyor. Başvuran herkesin hesabına anında yatıyor. Eğer nakit paraya ihtiyacınız varsa hemen başvurun. Peki taksitli faizsiz nakit avans başvurusu naslı yapılır? Başvuru gereksinimleri nelerdir? İşte dev kampanyanın detayları...

  FAİZSİZ 10 BİN TL VERİYORLAR

  Yeni yılı ilk büyük kampanyası Ziraat Bankası'ndan geldi. Yapılan son dakika duyurusuna göre Ziraat Bankası, 10 bin TL'ye varan faizsiz kredi veriyor. Hatta geri ödemesini de uygun koşullarla sağlıyor. Özellikle son zamanlarda yükselen enflasyon nedeniyle yükselen hayat pahalılığı birçok kişi için likidite sorunu yaratmıştır. 15 Aralık’ta açıklanan kampanya Ocak ayının bitişine kadar devam ettirilecek.

  dfbdf-4.jpg

  SON TARİH 31 OCAK!

  Ziraat Bankası tarafından yapılan son dakika duyurusuna göre, kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin son başvuru tarihi 31 Ocak. Yani bu ayın sonunda kampanya bitiyor. Sizde faizsiz 10 bin TL almak istiyorsanız ilgili dijital kanallardan başvuru yapması gerekmektedir.

  KAMPANYANIN AYRINTILARI

  Ziraat Bankası tarafından müşterilerine özel yapılan duyuruda şu ifadeler kullanıldı:

  Kampanyadan faydalanmak için vatandaşların müşteri işlemlerini tamamlaması ve Ziraat Mobil üzerinden başvuru yapması gerekmektedir. Ziraat Mobil uygulaması üzerinden müşteri olup, kredi kartı başvurusunu tamamlayan herkes nakit avanstan yararlanabilir. Bu kapsamda son başvuru tarihine kadar başvuru yapanlar için 28 Şubat 2023 tarihine kadar faizsiz taksit seçenekleri sunuluyor. Nakit avans kapsamında 10.000 TL’ye kadar 6 taksit imkanı mevcuttur. Bu, mevcut nakit çekme limitinizle sınırlıdır. Ziraat Bankası’nın duyurduğu kampanya süresince vatandaşların başvurularını Ziraat Mobil uygulaması üzerinden yapmaları gerekecek.

  dfvfdvd-9.jpg

  10.000 TL’ye varan 6 aya varan taksitlerle faizsiz nakit avans fırsatından yararlanmak istiyorsanız Ziraat Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten hemen sonra müşteri kayıt işlemini tamamlamanız ve ilgili kredi kartına başvurmanız gerekmektedir.

  Bankkart Genç ve Bankkart Ücretsiz kartın yanı sıra bankanın müşteri için sunduğu ek kartlar ile sanal kartlar kampanyaya dahil edilmeyen kartlardır. 10.000 TL faizsiz nakit avans fırsatından yararlanabilmek için başvuruların 31 Ocak 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

  Yazı kaynağı : www.karar.com

  Deprem Bölgesi - Yardım ve Destek Paketlerimiz

  Deprem Bölgesi - Yardım ve Destek Paketlerimiz

  Bir Bankadan Daha Fazlası olmanın gereğini yerine getiriyoruz

  Afetzede vatandaşlarımız için sağladığımız yardım ve destek paketlerimizi Milletimizin bilgisine sunuyoruz.

  Ziraat Finans Grubu olarak 21 Milyar TL nakdi bağış

  Ziraat Finans Grubu olarak afetzedelerimize destek olmak için AFAD’a 21 Milyar TL nakdi bağış yapma kararı aldık.

  Kredi geri ödemelerini faizsiz olarak erteliyoruz

  Adıyaman, Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Osmaniye il ve ilçeleri ile Gaziantep ilinin İslahiye ve Nurdağı ilçelerindeki,

  Gerçek kişiler ile KOBİ sınırına kadar olan ticari işletmelere kullandırmış olduğumuz kredi borçlarını/taksitlerini, tüm kredi kartı borçlarını ve gayrinakdi kredi komisyonlarını talebe bağlı olmaksızın 31.08.2023 tarihine kadar 6 ay süre ile faizsiz olarak erteliyoruz. Depremden zarar gören ve talepte bulunan afet bölgesindeki diğer 6 ilimizdeki (Adana, Kilis, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır ve Elazığ) müşterilerimizi de bu imkândan yararlandırıyoruz.

  2023 yılı boyunca; bireysel ve kurumsal kredi kartları yıllık ücretleri ile üye işyeri ve POS aylık ücretlerini almıyoruz.

  Tarım kredileri ile ilgili sağlayacağımız kolaylıkları da ayrıca duyuracağız.

  Afet bölgesindeki diğer 6 ilimizdeki (Adana, Kilis, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır ve Elazığ);

  Gerçek kişiler ile KOBİ sınırına kadar olan ticari işletmelere kullandırmış olduğumuz kredi borçlarını /taksitlerini ve tüm kredi kartı borçlarını talebe bağlı olmaksızın 31.03.2023 tarihine kadar 1 ay süre ile faizsiz olarak erteliyoruz.
  Ayrıca, Kobi ölçeğinden büyük firmalara olay ve başvuru bazında münferiden değerlendirmek suretiyle en uygun çözümü üretiyoruz.

  Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın borçlarını siliyoruz

  Deprem felaketinde hayatını kaybeden bireysel müşterilerimizin ve esnaf olan şahıs firmalarının kredi borçlarını, anapara ve faizleriyle birlikte siliyoruz.

  Kredi destek paketlerimiz ile bölgemize uygun koşullarla finansman olanağı sağlıyoruz
  Depremden zarar görmüş bireysel müşterilerimize 6 ay ödemesiz, 36 ay vadeye kadar; KOBİ müşterilerimize ve çiftçilerimize 1 yıl ödemesiz, 36 ay vadeye kadar kredi destek paketleri oluşturduk. Bu paketleri hızla devreye alıyoruz.
  Bölgede yaşayan tüm kredi kartı müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için faizsiz ve masrafsız 5 000 TL Nakit Avans tanımladık.

  Deprem bölgesindeki şubelerimizden işlem yapacak müşterilerimizden bankacılık işlemlerinden hizmet komisyonu almıyoruz

  AFAD ve Türk Kızılayı’na Bankkart kredi kartı ile yapılan bağışları faizsiz taksitlendiriyoruz
  Deprem Bölgesi için ısınma, barınma, akaryakıt, tıbbi malzeme ve gıda yardımları yapıyoruz

  Depremin ilk gününden itibaren bölgeye temel ihtiyaç malzemeleri gönderdik, göndermeye de devam ediyoruz. Deprem bölgesindeki çalışanlarımız, yakınları ve afetzedeler için çadır ve konteyner temin ediyoruz.

  Böylece 21 milyar TL’si nakdi olmak üzere toplam
  35 milyar TL katkı sağlıyoruz

  Yazı kaynağı : www.ziraatbank.com.tr

  İşCep Faizsiz Taksitli Nakit Avans Fırsatı! | Türkiye İş Bankası

  Ziraat Bankası faizsiz 10 bin TL şartları ne, kimler alabilir?

  Ziraat Bankası faizsiz 10 bin TL şartları ne, kimler alabilir?

  Türkiye'nin en büyük kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası'ndan özel bir kampanya başlattı ve faizsiz 10 bin TL kredi kullanımı imkanı sağladı. Peki, Ziraat Bankası faizsiz 10 bin TL şartları ne, kimler alabilir?

  ZİRAAT BANKASI FAİZSİZ 10 BİN TL ŞARTLARI NE?

  • 1 yıl boyunca Havale/FAST/EFT işlemlerinden (EFT mesaj ücreti dahil) ücret alınmayacaktır.

  • İlk yıl için kredi kartı yıllık ücreti uygulanmayacaktır.

  • Uzaktan edinim süreci ile ilk kez Bankkart kredi kartlı olan müşterilere özel 10.000 TL'ye kadar, 6 taksitli, Ücretsiz, Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı! *

  • Kampanya süresince Bankkart'ın kredi kartı özelliği ile tek seferde her 500 TL ve üzeri alışverişe 25 TL, toplamda 150 TL Bankkart Lira verilecektir (Aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. Bankkart Liralar işlem sonrasında kartlara yüklenecektir). **

  • İnternet Şube ve Ziraat Mobil aracılığı ile 10.000-5.000.000 TL tutar ve 32-400 gün vade aralığında açılacak vadeli mevduat hesapları için %2,00 ek faiz uygulanacaktır.

  • Yaklaşık 20.000 Kamu Banka ATM'sinden "başka bankalarda işlem yapılmasına yönelik" ücretleri ödemeden işlem yapabilirsiniz.

  10.000 TL'ye kadar ve 6 taksitli, Ücretsiz, Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanya Koşulları:

  • Kampanya 15/12/2022 – 31/01/2023 tarihleri arasında geçerlidir.

  • Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Ziraat Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir.

  • Kampanya kapsamında müşteriler 15/12/2022 – 31/01/2023 tarihleri arasında teslim edilen ve kullanıma açılan kredi kartları ile 28/02/2023 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir.

  • Kampanya tanımı kredi kartı teslim edildikten 1 gün sonra yapılacaktır.

  Ziraat Bankası faizsiz 10 bin TL şartları ne, kimler alabilir?

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap