Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ziraat bankası ev kredisi ne kadar veriyor

  1 ziyaretçi

  ziraat bankası ev kredisi ne kadar veriyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Konut Kredisi

  Konut Kredisi

  Azami 120 aya kadar vade ile konut kredisi kullanabilirsiniz.

  Kredi tutarı, satın alınacak konutun SPK lisanslı ekspertiz firmalarınca düzenlenen ekspertiz raporundaki değeri üzerinden,  BDDK tarafından belirlenen azami kredi tutarlarına/oranlarına göre belirlenmektedir.

  Krediye konu gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilir. Gerekli görülmesi halinde ek teminat talep edilebilir.

  Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası* ürünlerini sunmaktadır.

  *Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş., konut ve zorunlu deprem sigortası ürünleri ise Türkiye Sigorta A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. ile Türkiye Sigorta A.Ş. acentesidir.

  Yazı kaynağı : www.ziraatbank.com.tr

  Konut Kredisi

  Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama ve Ev Kredisi Başvurusu

  Konut kredisi hesaplama 0.69 (15 yıl ve 10 yıl) Ziraat Bankası, Vakıfbank ev kredisi... Yeni Evim orta gelirliye konut kredisi hesaplama!

  Konut kredisi hesaplama 0.69 (15 yıl ve 10 yıl) Ziraat Bankası, Vakıfbank ev kredisi... Yeni Evim orta gelirliye konut kredisi hesaplama!

  Konut kredisi hesaplama 0.69 (15 yıl ve 10 yıl) Ziraat Bankası, Vakıfbank ev kredisi... Yeni Evim orta gelirliye konut kredisi hesaplama!

  Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank konut kredisi hesaplama yüzde 0,69 faiz oranları müjdesinin verilmesinin adından sıklıkla kullanılmaya başlandı. Orta gelirliye konut müjdesi kapsamında verilecek konut kredisi desteği kapsamında hesaplamalar gerçekleştiriliyor. Peki, projenin şartları neler, hangi tutara ne kadar aylık taksit ödemesi olacak? İşte detaylar...

  Orta gelirliye konut desteği kapsamında uygun fiyatlı kredi desteği sağlanacak. Kampanyaya ilişkin şartlar ve diğer detaylar belli oldu. Konuya ilişkin Bakan Nebati'nin açıklamaları şöyle; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımızla birlikte çalışarak, gelir düzeyi ve konut fiyatlarının genel seyri açısından ülkemizi 3 bölgede ele aldık. Programımız kapsamında İstanbul 1. Bölge; Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Mersin ve Muğla 2. bölge, diğer tüm illerimiz de 3. bölge olarak belirlenmiştir.Programımız çerçevesinde bankalarımız ve katılım finans kurumlarımız tarafından sağlanacak finansman tutarları: 1. Bölge olan İstanbul’da en çok 5 milyon TL, 2. Bölgedeki illerimizde en çok 3 milyon TL, 3. Bölgedeki illerimiz için ise en çok 2 milyon TL’dir.

  Programımız kapsamında sağlanacak finansman sıfır konutlara yöneliktir. Programdan yararlanabilmek için hanehalkı toplam gelirini dikkate almaktayız. Programdan yararlanacak kişilerin halihazırda bir konutunun olmaması ve son 1 yıl içinde konut alacağı ilde konut satışı yapmamış olması gerekmektedir. Ayrıca, 1. Bölge (İstanbul) ve 2. bölgelerdeki (Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Mersin, Muğla) illerimizde konut almak isteyen vatandaşımızın, son bir yılda bu illerde ikamet etmiş olması şartı aranacaktır. 3. Bölgedeki illerimizdeyse ikamet şartı aranmayacaktır. Alınan konutlar 5 yıl boyunca satılamayacaktır. Finansman Programının Özellikleri• Tüm bölgelerde asgari peşinat oranı yüzde 10 olarak belirlenmiştir. Azami 15 sene vade ile sağlanacak finansmanlarda faiz/kar payı oranları %0,69’dan başlayan oranlarla uygulanacaktır.

  KONUT KREDİSİ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

  Ziraat Bankası’nın “konut kredisi hesaplama” bölümüne girebilir buradan farklı seçeneklerden sadece konut kredisi olanı seçebilir, ardından çekmek istediğiniz kredi tutarını girebilir, kullanmak istediğiniz vade sayısını işaretleyebilir ve son olarak da faiz oranını seçerek kredinizi hesaplayabilirsiniz. Haberin devamında 500 bin TL, 1 milyon TL, 750 bin TL ve 2 milyon TL'nin aylık tutarlarını bulabilirsiniz...

  ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ HESAPLAMA İÇİN TIKLAYINIZ…

  KONUT KREDİSİ HESAPLAMA 0.69 15 YIL

  500.000 TL 15 yıl vadeli konut kredisini %0,69 faiz oran ile aylık taksit 4.859,43 TL, toplam geri ödeme 874.697,78 TL.

  750.000 TL 15 yıl vadeli konut kredisini %0,69 faiz oranı ile aylık taksit 7.289,15 TL, toplam geri ödeme 1.312.046,67 TL.

  1.000.000 TL 15 yıl vadeli konut kredisini %0,69 faiz oranı ile aylık taksit 9.718,86 TL toplam geri ödeme 1.749.395,57 TL.

  2.000.000 15 yıl vadeli konut kredisini %0,69 faiz oranı ile aylık taksit 19.437,73 TL toplam geri ödeme 3.498.791,13 TL

  500 BİN TL YÜZDE 0,69 KONUT KREDİSİ HESAPLAMA 120 AY (10 YIL)  750 BİN TL YÜZDE 0,69 KONUT KREDİSİ HESAPLAMA 120 AY


  1 MİLYON TL YÜZDE 0,69 KONUT KREDİSİ HESAPLAMA 120 AY

   

  2 MİLYON TL YÜZDE 0,69 KONUT KREDİSİ HESAPLAMA 120 AY

   

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Konut Kredisi

  Bugünün evini yarına bırakma! Bankamız konut kredisine hemen başvurun, 120 aya kadar vade imkânı ile hayalinizdeki evin sahibi olun.

  Özellikleri

  Başvuru Kanalları

  *Yıllık Maliyet oranı faiz, tahsis ücreti, vergiler ve kredi vadesi boyunca yapılan hayat sigortası temel alınarak hesaplanmıştır.

  **Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 35 yaş için hesaplanan sigorta masrafı verisini içermektedir.

  Diğer Masraflar; Ekspertiz ücreti 986 TL ve ipotek tesis ücreti 1.035,48 TL olarak referans alınmıştır.

  Ekspertiz Ücreti: Ekspertiz İşlemleri yetkili şirketlerce yapılmaktadır. Ekspertize konu ürünlerde ekspertiz şirketi tarafından ekspertiz hizmet bedeli olarak belirlenen tutar müşteriden tahsil edilmektedir. Ayrıca ücret alınmamaktadır.

  İpotek Tesis Ücreti: *Bireysel kredilerde ipotek tesis/fek/devir işlemleri yetkili şirketlerce yapılmaktadır. İpoteğe konu ürünlerde şirket tarafından ipotek tesis/fek/devir bedeli olarak belirlenen tutar müşteriden tahsil edilmektedir. 

  ***Kredi Tahsis ücretine %1,5 Banka ve Sigorta İşlemleri Vergisi (BSİV) dahil edilmiştir. (S.125 Resmi Gazetede yayımlan Banka ve Sigorta İşlemleri Vergisi Yasası Tebliğinde belirtilen 185m² ye kadar konut alımındaki oranlar dikkate alınarak hesaplanmıştır.)

  Konut Sigortası, eksperiz raporu ile konutun metrekaresine ve lokasyona göre değişiklik göstermekte olduğundan yıllık maliyet oranına dahil edilmemiştir.

  Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  Yazı kaynağı : ziraatbank-kktc.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap