Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ziraat bankası bayram ikramiyesi ne zaman yatacak 2021

  1 ziyaretçi

  ziraat bankası bayram ikramiyesi ne zaman yatacak 2021 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Duyurular | Ziraat'ten Duyurular | Bankamız | Ziraat Bankası

  Duyurular | Ziraat'ten Duyurular | Bankamız | Ziraat Bankası

  Duyurular | Ziraat'ten Duyurular | Bankamız | Ziraat Bankası

  Duyurular | Ziraat'ten Duyurular | Bankamız | Ziraat Bankası

  Emekli Maaş Promosyon Ödemesi

  Emekli Maaş Promosyon Ödemesi

  SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimize Bankamızca;

  3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır.

  Emekli aylıklarını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir.

  Bankamızdan birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterilerimiz için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanmaktadır.

  Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı;

  aracılığı ile yapabilirsiniz.

  4757'ye "PRO" yazıp bir boşluk bırakıp "TC Kimlik Numarası"nı yazarak SMS gönderen müşterilerimiz, Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından aranarak onayları alınmaktadır.

  Detaylı bilgi için 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz ile görüşebilirsiniz.​​​​​​​​​

  Yazı kaynağı : www.ziraatbank.com.tr

  SSK Maaş Ödemesi

  Ziraat Bankası Emekli Kurban Bayramı İkramiyesi 2021 Ödeme Tarihleri

  Ziraat Bankası Emekli Kurban Bayramı İkramiyesi 2021 Ödeme Tarihleri

  2021 bayram ikramiyesi ne zaman yatacak merak ediliyordu. 2021 emekli bayram ikramiyesi ne kadar olduğu da araştırılıyordu. Emeklilere bayram ikramiyesi Son dakika açıklaması geldi.

  Emeklilere 11000′ er TL ikramiye ödenecek. Buna göre T.C. Ziraat Bankasından maaş alan emeklilerin ikramiyeleri 1100 TL. ödenecek ve maaş günleri tahsis numaralarının son hanesine göre ödenecek. Bağ-kur ve emekli sandığına dahil olan emeklilerimizin ikramiyeleri de aşağıda belirtilen esaslara göre ödenecek.  Bayram öncesinde emeklilerimize ikramiye ödenmesi bayram alışverişlerine büyük ölçüde katkıda bulunacak.

  2021 Emeklilere Kurban Bayramı İkramiyesi 13-16 Temmuz’da Yapılacak

  Hükumet tarafından emeklilere bayram ikramiyesi verilmesi ile ilgili bir müjde verildi. Bu müjde sayesinde 13 milyondan fazla vatandaşın yüzü güldü. İşin güzel yanı ise bu uygulama sadece bir kez değil, her bayram verilecek. Dolasıyla hem Ramazan bayramında hemde Kurban bayramında emekliler 1.100 TL. ikramiye alacaklar. Bu ödemeler emeklilerimizin maaş aldıkları bankalar tarafından yapılacak. Ödemeler kişilerin maaş takvimlerine göre değişiklik gösterse de hangi tarihte hesaplara yatırılacağı devletdestekli.com platformumuzda yer almaktadır.

  E-devlet üzerinden resmi adresinden 4a emekli aylığı sorgulaması yapabilirsiniz.

  Kurban bayramı emekli ikramiyelerinin ödeme tarihleri açıklandı. Emekli ikramiyeleri Kurban bayramı öncesinde 13-16 Temmuz tarihleri arasında yapılacağını bildirdi.

  Emekli Sandığı, Bağkur ve SSK Emekli İkramiyeleri Ödeme Tarihleri

  Tüm Ziraat Bankası şubelerince yatırılan emekli ikramiyeleri ATM cihazlarından çekilebileceği gibi mesai saatleri içerisinde tüm şubelerden numara almak kaydıyla gişelerden de ödenebilecek. Ödeme takviminde yer almakta olan gün mesai saatlerinde vatandaşlarımız bankalardan sıra alabilecek ve bu sıra dahilinde paralarını çekebilecekler. ATM cihazlarından ise ödeme günü olması kaydıyla istedikleri bir ileri tarihte çekebilecekler. Bu tarihin belirlenmesinde kıstas ile EMEKLİ TAHSİS NUMARANIZIN EN SON HANESİ’dir.

  Emekli Maaş Ödeme Günleri İçin Tarihler

  Ziraat bankasından emekli maaşlarını alacak olan emekli SSK ve BAĞ-KUR’ lu vatandaşlarımız için ödeme takvimi ” TAHSİS NUMARASININ ” yine son numarasına göre oluşturulmuştur. Buna göre bu kurumlardan emekli olan vatandaşlarımız için ödenecek maaş ödemeleri için tarihler Temmuz ayında başlıyor.

  SSK Emeklilere 17/26 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan ikramiye ödemelerinin takvimi ise şu şekilde olacaktır;

  Ziraat Bankasından maaş alan esnaf ve memur emeklileri ister kendi bankalarına, isterlerse diğer Ziraat şubelerine başvuru yaparak ikramiyelerini alabilirler.

  SGK’dan emekli olanlar ise duyurulan tarihlerde 1.100 lira emekli ikramiyelerini Ziraat şubelerinden çekebilirler.

  Emekli Maaşları Bayramdan Önce Ödenecek!

  Ziraat Bankasından maaş alan esnaf, emekli ve Ssk’lı vatandaşlarımız ise Kurban bayramı öncesi maaşlarını yine emeklilik tahsis numaralarına göre alacaklar. Aşağıda yer almakta olan listede bulunan emekli tahsis numaranızın son hanesini bularak maaş alacağınız tarihi görüntüleyebilirsiniz.

  Ramazan bayramı ikramiyeler ise aşağıdaki takvimlerde yapılmıştı.

  SGK tahsis numarasına göre ödenecek olan emekli ikramiyeler ödeme tarihleri;

  Çalışanlara Bayram İkramiyesi Verilecek mi?

  Bayram ikramiyesi sadece Ramazan ve Kurban bayramı öncesinde Sosyal Sigortalar, Bağkur ve Emekli sandığından emekli olan vatandaşlarımızı kapsamaktadır.

  Kurban bayramında veya bu tarihlerde diğer çalışanlara emekli maaşı veya ikramiye ödenmesi söz konusu olabilme ihtimali olsa da şuan için böyle bir durum söz konusu değildir.

  Bayram Öncesinde Ziraat Emeklinin Artısı Kredi Paketi Veriyor

  Ziraat Bankasından maaş alan tüm emekliler emeklinin artısı kredisi sayesinde tüm bayram ihtiyaçlarını karşılayabilir. Vatandaşımıza hem promosyon ödemesi, hem bayram ikramiyesi veren Ziraat, şimdide en uygun faiz oranları ile finansman sağlıyor. Üstelik maaşını Ziraat Bankasından alıyor olması nedeniyle de vatandaşımızdan 100 TL. tutarında dosya masrafı tahsil ediliyor.

  Maaş ödemelerini Ziraat aracılığı ile alan emekliler, Emeklinin Artısı Kredi Paketi ile konut ve nakit ihtiyaçlarını avantajlı koşullar ile karşılayabilir. Dijital Kredi ürünü ile şubeye gitmeden kredi kullanabilirler.

  Ziraat Emekli Kredisi linkini inceleyerek taksit tutarları ve geri ödeme planını görüntüleyebilirsiniz. 

  Yine ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızda konut finansmanı imkanlarından yararlanabilmekteler.

  Korona virüsü tedbirleri kapsamında konut kredilerinde % 80 kredilendirme limiti % 90 a çıkarılırken asgrai peşinat ödemesi de % 10′ a düşürüldü.

  Bu bilgiler geçerli olduğu tarihteki faizlerden hesaplanmış olup, asıl ve en doğru bilgi Ziraat Bankası internet sitesinden ve şubelerinden öğrenilebilir. 

  Yazı kaynağı : www.devletdestekli.com

  Emekliye 2.000 TL! Kurban Bayramı ikramiyesi zamlanacak mı? 2021 2. emekli ikramiyesi ne zaman verilecek?

  Emekliye 2.000 TL! Kurban Bayramı ikramiyesi zamlanacak mı? 2021 2. emekli ikramiyesi ne zaman verilecek?

  2021 EMEKLİYE PROMOSYONU NE KADAR?

  Emekliler 3 yılda bir bankalardan promosyon alıyor. Yeni emekliler de ilk maaşlarıyla birlikte bu ek gelire kavuşuyor. İşte banka banka 2021 promosyon miktarları:

  • Ziraat Bankası: 500 TL, 625 TL, 750 TL

  • Halkbank: 500 TL, 625 TL, 750 TL

  • Vakıfbank: 500 TL, 625 TL, 750 TL

  • Fibabank: 500 TL, 625 TL, 750 TL

  • Garanti BBVA: 800 TL, 1.000 TL, 1.200 TL

  Yazı kaynağı : www.ahaber.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap