Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ziraat bankası 20 bin tl kredi

  1 ziyaretçi

  ziraat bankası 20 bin tl kredi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Tüketici Kredisi

  Tüketici Ürün Paketi

  Tüketici Ürün Paketi

  Tüketici Kredisi

  Konut Kredisi

  Sıfır konut kredisi ürününe ilişkin faiz oranı ve ödeme bilgilerine hesaplama aracı alanından ulaşılabilmektedir.

  Taşıt Kredisi

  Tüketici Kredisi için 25.000 TL'ye kadar tutarlarda faiz oranı 1,79%, 25.001 TL ve üzeri tutarlar için faiz oranı 1,89%'dur.

  50.000 TL'ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.001 TL ve üzeri ile 100.000 TL arası krediler için 24 aya kadar ve 100.001 TL ve üzeri olan krediler için ise 12 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.

  Yıllık Maliyet oranı faiz tahsis ücreti ve vergiler temel alınarak hesaplanmıştır. 35 yaş için hesaplanan 1 yıllık ortalama sigorta masrafı tüketici kredisi için 39,67-TL, konut kredisi için 108,19.-TL'dir.

  Kredi paketine ait faiz oranlarından; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası ve Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az üç tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir.

  Konut Kredisi için; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; BES, AZG, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası, Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az dört tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir.

  Detaylı bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz.

  Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  Nihai fatura değeri veya kasko değeri; 400.000 TL'ye kadar olanlar için 48 aya kadar, 400.001 TL ile 800.000 TL arası olanlar için 36 aya kadar, 800.001 TL ile 1.200.000 TL arası olanlar için 24 aya kadar, 1.200.000 TL ile 2.000.000 TL arası olanlar için 12 aya kadar vade uygulanabilecek olup 2.000.000 TL üzeri olanlar için kredi başvurusu alınamayacaktır.

  Yazı kaynağı : www.ziraatbank.com.tr

  Tüketici Kredisi

  Konut Kredisi

  Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

  Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

  Bu formu doldurarak, www.hesapkurdu.com adresindeki Internet sitesini görüntüleyerek veya herhangi başka bir şekilde Konut Kredisi Com Tr Danışmanlık A.Ş.’ye (bundan böyle “Şirket” olarak anılacaktır) ileteceğiniz kişisel bilgileriniz Şirket tarafından, bireysel finans (banka, sigorta), ödemeler (elektrik, gaz, su, kontör, TV), ve telekomünikasyon (sabit hat, GSM, ADSL) ürün ve hizmetlerinin size tanıtılması ve/veya kullanılmasına aracılık edilmesi amacıyla (bundan böyle kısaca “Amaç” olarak anılacaktır), saklanacak, kullanılacak ve/veya işlenecektir.

  Şirket, yalnızca bu Amaç doğrultusunda kendisine iletmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi 3. tüzel kişilerle paylaşabilecektir. Şirket tarafından kişisel bilgilerinizin iletildiği 3. tüzel kişiler söz konusu bilgileri sadece ve sadece Amaç kapsam ve doğrultusunda ve ilgili yasal düzenlemelere uygun olarak kullanacak ve/veya işleyeceklerdir. Şirket, yine Amaç kapsam ve doğrultusunda kişisel bilgilerinizin iletildiği 3. tüzel kişilerden Amaç ile ilgili geçtiğiniz süreçlerle alakalı ve ilettiğiniz talebin durumuyla alakalı bilgi alabilecektir.

  Kişisel ve süreçlerle alakalı bilgileriniz “Gizli Bilgi” olarak nitelendirilecek olup, Amaç’a uygun süre boyunca saklanacaktır.

  Kişisel bilgilerinizin herhangi bir 3. tüzel kişiyle paylaşılmasına ve/veya size Şirket tarafından sunulan herhangi bir hizmete ilişkin olarak Şirket size herhangi bir hizmet ve/veya ürün ile ilgili herhangi bir garanti vermemektedir ve/veya taahhütte bulunmamaktadır.

  Bu formu doldurmak ve kutucuğu işaretlemek suretiyle; kişisel bilgilerinizin saklanmasına, işlenmesine, Amaç doğrultusunda 3. tüzel kişilere iletilmesine ve 3. Kişiler veya Şirket tarafından size Amaç ve ilgili ürün ve hizmetlerle alakalı pazarlama faaliyetleri için tarafınıza e-mail ya da SMS gönderilmesine veya telefonla aranmanıza onay vermektesiniz

  Burada yayınlanmış olan bilgiler ürün ve piyasa koşulları gözetilerek verilmektedir. Banka’ya yapılan başvurudan sonra kredi değerlendirmesi Banka’nın kendi iş akışına tabi olup kredi değerlendirme neticesi Banka’nın uygun gördüğü yöntemle Müşteri'ye bildirilecektir. Kredi kullandırılıncaya kadar, Banka, kredi koşullarında istediği her türlü değişikliği yapmakta ve/veya krediyi kullandırıp kullandırmamakta tamamen serbesttir. Müşterinin beyan ettiği bilgilerle Banka’ya ibraz ettiği belgeler arasında farklılık olması durumunda, her aşamada Banka krediyi kullandırmaktan imtina edebilecektir.

  Bu doğrultuda beyan etmektesiniz ki; Kişisel bilgilerimin nasıl ve hangi amaçla kullanılacağını okudum ve anladım ve kişisel bilgilerimin Amaç doğrultusunda saklanmasına, kullanılmasına, 3. tüzel kişilere aktarılmasına ve Şirket’in tarafıma pazarlama amaçlı e-mail ve SMS göndermesine veya beni telefonla aramasına, izin ve onay veriyorum.

  Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme’yi okudum ve kabul ediyorum.

  Yazı kaynağı : www.hesapkurdu.com

  Ziraat Bankası 20.000 TL kredi için şart aramayacağını duyurdu

  Ziraat Bankası 20.000 TL kredi için şart aramayacağını duyurdu

  Devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası sürekli olarak güncel kredi kampanyaları yaparak reklamlarda ve internet sayfaları üzerinde karşımıza çıkan bankaların başında gelmektedir. Kamu Bankası olan Ziraat Bankası müşterilerinin odaklı olarak çalıştığı için kredi alacak olan kişilere belirli limitler de şartsız olarak kredi onayı vereceğini açıkladı. Emekli olan çalışan ve devlet memuru olan kişiler için verilecek olan 20.000 TL Kredi bireysel ihtiyaç kredisi olarak Ziraat Bankası tarafından ödenecektir.

  Acil para ihtiyacınızın olması durumunda 20 bin TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişiler Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yaparak bu krediyi düşük faiz oranları ile kullanabilir. Banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda Ziraat Bankası üzerinden hızlı bir şekilde 20.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor sunuz. 36 ay vadeye kadar verilecek olan ihtiyaç kredisi kampanyasında ilk kredi taksit ödemesi ile dileyen müşteriler 2 ay dileyen müşteriler ise 3 ay erteleme yaparak kullanabiliyor.

  Ziraat Bankası 20.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

  Ziraat Bankası 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşterilere en yakın banka şubesinden kimlik ve gelir belgesi ile birlikte yardımcı olacak. Size yakın olan bir Ziraat Bankası şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu sonrasında banka değerlendirmeyi kısa bir süre içerisinde yapacak ve şube onayında sizlere Kredi sonucunu verecek. Kredi onayı almanız durumunda hemen aynı gün içerisinde Kredi kullanmanız mümkün olacaktır.

  IMG_20211028_142905-1

  İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak için bir diğer yöntem ise bankanın resmi internet sitesidir. Ziraat Bankası bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda sizlere hızlı bir şekilde Kredi sonucu verilecek ve sonucu sonrasında da en yakın şube üzerinden kredi kullanmanız için bir mesaj gönderilecektir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu Bu bankada maalesef yoktur.

  Kredi kullanmak isteyen kişiler uzaktan bir şekilde kredi başvurusu yapmak istiyorsa mobil uygulamaya girerek Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 20 bin tl banka şubelerine gitmeden hesabı atabilir.

  Yazı kaynağı : www.haber24.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap