Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ziraat 10000 tl faizsiz nakit avans

  1 ziyaretçi

  ziraat 10000 tl faizsiz nakit avans bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ziraat Bankası daha ne yapsın! Tek kuruş faiz almadan 10 Bin TL veriyor! Nakit ihtiyacı olanlar kapıda kuyruk olacak

  Ziraat Bankası daha ne yapsın! Tek kuruş faiz almadan 10 Bin TL veriyor! Nakit ihtiyacı olanlar kapıda kuyruk olacak

  2023 yılı ile birlikte birçok banka müşteri kaybetmemek için özel kampanyalarını duyurmaya başladı. Bu doğrultuda yeni kampanyasını duyuran Ziraat Bankası, 10 bin TL'ye varan faizsiz nakit avans veriyor. Başvuran herkesin hesabına anında yatıyor. Eğer nakit paraya ihtiyacınız varsa hemen başvurun. Peki taksitli faizsiz nakit avans başvurusu naslı yapılır? Başvuru gereksinimleri nelerdir? İşte dev kampanyanın detayları...

  FAİZSİZ 10 BİN TL VERİYORLAR

  Yeni yılı ilk büyük kampanyası Ziraat Bankası'ndan geldi. Yapılan son dakika duyurusuna göre Ziraat Bankası, 10 bin TL'ye varan faizsiz kredi veriyor. Hatta geri ödemesini de uygun koşullarla sağlıyor. Özellikle son zamanlarda yükselen enflasyon nedeniyle yükselen hayat pahalılığı birçok kişi için likidite sorunu yaratmıştır. 15 Aralık’ta açıklanan kampanya Ocak ayının bitişine kadar devam ettirilecek.

  dfbdf-4.jpg

  SON TARİH 31 OCAK!

  Ziraat Bankası tarafından yapılan son dakika duyurusuna göre, kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin son başvuru tarihi 31 Ocak. Yani bu ayın sonunda kampanya bitiyor. Sizde faizsiz 10 bin TL almak istiyorsanız ilgili dijital kanallardan başvuru yapması gerekmektedir.

  KAMPANYANIN AYRINTILARI

  Ziraat Bankası tarafından müşterilerine özel yapılan duyuruda şu ifadeler kullanıldı:

  Kampanyadan faydalanmak için vatandaşların müşteri işlemlerini tamamlaması ve Ziraat Mobil üzerinden başvuru yapması gerekmektedir. Ziraat Mobil uygulaması üzerinden müşteri olup, kredi kartı başvurusunu tamamlayan herkes nakit avanstan yararlanabilir. Bu kapsamda son başvuru tarihine kadar başvuru yapanlar için 28 Şubat 2023 tarihine kadar faizsiz taksit seçenekleri sunuluyor. Nakit avans kapsamında 10.000 TL’ye kadar 6 taksit imkanı mevcuttur. Bu, mevcut nakit çekme limitinizle sınırlıdır. Ziraat Bankası’nın duyurduğu kampanya süresince vatandaşların başvurularını Ziraat Mobil uygulaması üzerinden yapmaları gerekecek.

  dfvfdvd-9.jpg

  10.000 TL’ye varan 6 aya varan taksitlerle faizsiz nakit avans fırsatından yararlanmak istiyorsanız Ziraat Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten hemen sonra müşteri kayıt işlemini tamamlamanız ve ilgili kredi kartına başvurmanız gerekmektedir.

  Bankkart Genç ve Bankkart Ücretsiz kartın yanı sıra bankanın müşteri için sunduğu ek kartlar ile sanal kartlar kampanyaya dahil edilmeyen kartlardır. 10.000 TL faizsiz nakit avans fırsatından yararlanabilmek için başvuruların 31 Ocak 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

  Yazı kaynağı : www.karar.com

  Faizsiz ve Ziraat Şikayetleri - Şikayetvar

  Deprem Bölgesi - Yardım ve Destek Paketlerimiz

  Deprem Bölgesi - Yardım ve Destek Paketlerimiz

  Bir Bankadan Daha Fazlası olmanın gereğini yerine getiriyoruz

  Afetzede vatandaşlarımız için sağladığımız yardım ve destek paketlerimizi Milletimizin bilgisine sunuyoruz.

  Ziraat Finans Grubu olarak 21 Milyar TL nakdi bağış

  Ziraat Finans Grubu olarak afetzedelerimize destek olmak için AFAD’a 21 Milyar TL nakdi bağış yapma kararı aldık.

  Kredi geri ödemelerini faizsiz olarak erteliyoruz

  Adıyaman, Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Osmaniye il ve ilçeleri ile Gaziantep ilinin İslahiye ve Nurdağı ilçelerindeki,

  Gerçek kişiler ile KOBİ sınırına kadar olan ticari işletmelere kullandırmış olduğumuz kredi borçlarını/taksitlerini, tüm kredi kartı borçlarını ve gayrinakdi kredi komisyonlarını talebe bağlı olmaksızın 31.08.2023 tarihine kadar 6 ay süre ile faizsiz olarak erteliyoruz. Depremden zarar gören ve talepte bulunan afet bölgesindeki diğer 6 ilimizdeki (Adana, Kilis, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır ve Elazığ) müşterilerimizi de bu imkândan yararlandırıyoruz.

  2023 yılı boyunca; bireysel ve kurumsal kredi kartları yıllık ücretleri ile üye işyeri ve POS aylık ücretlerini almıyoruz.

  Tarım kredileri ile ilgili sağlayacağımız kolaylıkları da ayrıca duyuracağız.

  Afet bölgesindeki diğer 6 ilimizdeki (Adana, Kilis, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır ve Elazığ);

  Gerçek kişiler ile KOBİ sınırına kadar olan ticari işletmelere kullandırmış olduğumuz kredi borçlarını /taksitlerini ve tüm kredi kartı borçlarını talebe bağlı olmaksızın 31.03.2023 tarihine kadar 1 ay süre ile faizsiz olarak erteliyoruz.
  Ayrıca, Kobi ölçeğinden büyük firmalara olay ve başvuru bazında münferiden değerlendirmek suretiyle en uygun çözümü üretiyoruz.

  Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın borçlarını siliyoruz

  Deprem felaketinde hayatını kaybeden bireysel müşterilerimizin ve esnaf olan şahıs firmalarının kredi borçlarını, anapara ve faizleriyle birlikte siliyoruz.

  Kredi destek paketlerimiz ile bölgemize uygun koşullarla finansman olanağı sağlıyoruz
  Depremden zarar görmüş bireysel müşterilerimize 6 ay ödemesiz, 36 ay vadeye kadar; KOBİ müşterilerimize ve çiftçilerimize 1 yıl ödemesiz, 36 ay vadeye kadar kredi destek paketleri oluşturduk. Bu paketleri hızla devreye alıyoruz.
  Bölgede yaşayan tüm kredi kartı müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için faizsiz ve masrafsız 5 000 TL Nakit Avans tanımladık.

  Deprem bölgesindeki şubelerimizden işlem yapacak müşterilerimizden bankacılık işlemlerinden hizmet komisyonu almıyoruz

  AFAD ve Türk Kızılayı’na Bankkart kredi kartı ile yapılan bağışları faizsiz taksitlendiriyoruz
  Deprem Bölgesi için ısınma, barınma, akaryakıt, tıbbi malzeme ve gıda yardımları yapıyoruz

  Depremin ilk gününden itibaren bölgeye temel ihtiyaç malzemeleri gönderdik, göndermeye de devam ediyoruz. Deprem bölgesindeki çalışanlarımız, yakınları ve afetzedeler için çadır ve konteyner temin ediyoruz.

  Böylece 21 milyar TL’si nakdi olmak üzere toplam
  35 milyar TL katkı sağlıyoruz

  Yazı kaynağı : www.ziraatbank.com.tr

  Genel Kampanyalar

  4 Banka birden faizsiz 10 bin tl veriyor! Faiz olmadan kredi dönemi

  4 Banka birden faizsiz 10 bin tl veriyor! Faiz olmadan kredi dönemi

  Çoğu banka ilk defa müşterisi olacak vatandaşlara özel kampanyalar yapıyor. Bu kampanyalar arasında içinde bulunduğumuz mart ayının en meşhur kampanyası faiz olmadan verilen kredi kampanyasıdır. Bankalar artan enflasyon oranından dolayı verdikleri ihtiyaç kredilerinin vadelerine sınırlandırma getirmişti. Artık ihtiyaç kredileri 5 sene vade ile verilmiyor ancak 100.000 TL ve üzeri kredi çeken vatandaşlar 12 aya kadar vade yapılıyor.

  Bankalar bu sebepten ötürü faiz oranı sıfır olan kredi kampanyalarını başlattı. İlk başta Akbank’ın başlattığı faizsiz kredi kampanyasını diğer bankalarda katılım gösterdi. Faizsiz kredi veren bankalar ise başta Akbank olmak üzere İş Bankası, Finansbank, Kuveyt Türk, Denizbank, Yapı Kredi ve ING bankalardır.
  İhtiyaç sahibi vatandaşlar 6 ve 12 ay olmak üzere vadeli 0 faizli ya da faizsiz ihtiyaç kredilerine yöneliyor. Bankalar ise “hoş geldin” veya “müşteri ol” gibi kampanyalarla yeni müşteri olacak vatandaşlara ayrıcalıklı olarak faizsiz kredi imkanı sağlıyor. Faizsiz kredi veren bankalar yaptıkları politikalara göre ortalama olarak 5.000 TL ile 10.000 TL arası değişebilen 0 faiz oranı ile kredi ya da nakit avans veriliyor. Peki hangi bankalar ne kadara kadar faizsiz kredi veriyor? Akbank 10.000 TL’ye kadar faizsiz kredi ya da nakit avans veriyor. İş Bankası 10.000 TL’ye kadar nakit avans veriyor. Yapı Kredi Bankası ise 10.000 TL’ye kadar faizsiz nakit avans veriyor. Garanti BBVA ise 10 bin TL’ye kadar nakit avans veriyor. Kuveyt Türk ise 5000 TL’ye kadar faizsiz ihtiyaç kartı veriyor. ING Bankası ise 5000 TL’ye kadar faizsiz nakit avans veriyor. QNB Finansbank ₺10.000’ye kadar faizsiz nakit avans veriyor. Son olarak Deniz Bank 10.000 TL’ye kadar faizsiz nakit avans veriyor.

  Faiz Oranı Olmadan Kredi Almanın Gerekli Şartları Nelerdir?

  7800t.jpg

  Faizsiz kredi almak isteyen vatandaşlar bankaların istedikleri şartlara uymak zorundadır. Peki faizsiz kredi almanın şartları nedir? İlk önce o bankanın ilk defa müşterisi olmak gerekir. 1 ile 31 Mart 2023 tarihleri arasında o bankaya katılım sağlamak gerekir. Bankaların geliştirdikleri mobil uygulamaları kullanmak ve indirmek gerekir.

  Görüntülü görüşme ile hesabın açılışını tamamlamak gerekir. Kredi kartına başvuru yapılır. Başvurudan sonra faiz olmadan nakit avansı onaylamış olmak gerekir. Faizsiz kredi kartı almak için kredi notu da oldukça önemlidir. Genelde kredi notu 11100 puan ve altında olanlar olumlu olarak değerlendirilmez.

  Faizsiz Kredi Veren Bankalar Kaç Aya Kadar Vade Yapıyor?

  kriz.jpg

  Bankaların faizsiz kredi için kaç ay vade yaptığı merak konusu olmuştur. Bankalar kredilere göre farklı vade sayıları uygulayabilir. Akbank vereceği 10.000 TL’lik nakit avans için 6 ay, 10.000 TL’lik faizsiz kredi için ise 12 ay vade yapıyor. Yapı Kredi Bankası ise 10.000 TL’lik tam 6 ay vade yapıyor. İş Bankası ise 10.000 TL’lik faizsiz kredi için 5 ay vade yapıyor. QNB Finansbank ise 10.000 TL’lik faizsiz kredisi için 6 ay vade uyguluyor.

  Garanti BBWA ise 6 ay vade uyguluyor. Kuveyt Türk Bankası 5.000 TL değerindeki faizsiz kredi için 6 ay vade uyguluyor. ING Bank 5000 TL’lik faizsiz kredi için 6 ay vade uyguluyor. Denizbank ise 10.000 TL değerindeki verdiği faizsiz kredi için 6 ay vade uyguluyor. Saydığımız bankalar arasında olmayan Ziraat Bankası şu anda faizsiz kredi kampanyası uygulamıyor.

  Yazı kaynağı : www.tum-haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap