Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  zübeyde hanım imam hatip ortaokulu

  1 ziyaretçi

  zübeyde hanım imam hatip ortaokulu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İSTANBUL / PENDİK - ZÜBEYDE HANIM İMAM HATİP ORTAOKULU

  Zübeyde Hanım İmam Hatip Ortaokulu´nun 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti.

  Zübeyde Hanım İmam Hatip Ortaokulu´nun 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti.

  Zübeyde Hanım İmam Hatip Ortaokulu´nun 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti.

  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz, Okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin katılımıyla Zübeyde Hanım İmam Hatip Ortaokulu´nun 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı gerçekleşti.

  Açılış programından sonra stantlarda bulunan öğrencilerimizin buluşları ve yaptıkları projeleri inceleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz emeği geçen öğrencilerimizi tebrik etti.

  09-06-202109-06-202109-06-202109-06-202109-06-202109-06-202109-06-202109-06-202109-06-2021

  Yazı kaynağı : pendik.meb.gov.tr

  zübeyde hanım imam hatip ortaokulu, Pendik nerede, Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Vapur ile nasıl gidilir?

  zübeyde hanım imam hatip ortaokulu, Pendik nerede, Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Vapur ile nasıl gidilir?

  Pendik şehrinde zübeyde hanım imam hatip ortaokulu konumuna Toplu Taşıma

  Pendik, Türkiye'deki zübeyde hanım imam hatip ortaokulu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile zübeyde hanım imam hatip ortaokulu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak zübeyde hanım imam hatip ortaokulu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  zübeyde hanım imam hatip ortaokulu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Safaş / Kadıköy Yönü; Safaş; Hürriyet Mahallesi; Selvi Sokak; Dinar Sokak; Erenler Caddesi; Pendik Köprüsü; Taşlıbayır / Pendık Yönü; Başkent Caddesi; Pendik.

  zübeyde hanım imam hatip ortaokulu adresine Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Vapur ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 130Ş, 500T, E-10 Tren: MARMARAY (ATAKÖY - PENDIK), MARMARAY (HALKALI - GEBZE) Metro: M4 Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-319, MİNİBÜS: C-83, MİNİBÜS: C-88

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca zübeyde hanım imam hatip ortaokulu için yol tarifi alın.

  zübeyde hanım imam hatip ortaokulu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Pendik konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  zübeyde hanım imam hatip ortaokulu için Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş, Metro ve Vapur fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Zübeyde Hanım Imam Hatip Lisesi, Pendik nerede, Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Zübeyde Hanım Imam Hatip Lisesi, Pendik nerede, Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Pendik şehrinde Zübeyde Hanım Imam Hatip Lisesi konumuna Toplu Taşıma

  Pendik, Türkiye'deki Zübeyde Hanım Imam Hatip Lisesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Zübeyde Hanım Imam Hatip Lisesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Zübeyde Hanım Imam Hatip Lisesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Zübeyde Hanım Imam Hatip Lisesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Safaş / Kadıköy Yönü; Safaş; Erenler Caddesi; Pendik; Pendik Köprüsü; Selvi Sokak; Erenler Caddesi; Taşlıbayır / Pendık Yönü; Dinar Sokak; Başkent Caddesi.

  Zübeyde Hanım Imam Hatip Lisesi adresine Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 130Ş, 251, 500T Tren: MARMARAY (ATAKÖY - PENDIK), MARMARAY (HALKALI - GEBZE) Metro: M4 Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-319, MİNİBÜS: C-83

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Zübeyde Hanım Imam Hatip Lisesi için yol tarifi alın.

  Zübeyde Hanım Imam Hatip Lisesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Pendik konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Zübeyde Hanım Imam Hatip Lisesi için Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap