Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yukselen ikizler burcu özellikleri

  1 ziyaretçi

  yukselen ikizler burcu özellikleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İkizler Burcu Kadın/Erkek Yükseleni Özellikleri – Yükselen İkizler Burç Yorumu

  İkizler Burcu Kadın/Erkek Yükseleni Özellikleri – Yükselen İkizler Burç Yorumu

  Yükselen İkizler Burcunun Özellikleri

  Doğum anında ufukta yükselen İkizler burcu akıllı, meraklı ve hareketli bir kişiliğin görülmesinde önemli etkiye sahiptir. Ancak, karakter oldukça çabuk sinirlenen, kolayca sıkılan ve değişiklik ihtiyacı hisseden bir yapıdadır. Bu hayat dolu, hareketli burç ufukta bulunduğu zaman, bireyin mutlaka mental uyaranlara ve aktivitelere ihtiyacı vardır. Aynı durumda kalmak, sürekli aynı şeyleri yapmak ve düşünmek, Yükselen İkizler için kabus gibidir. İnsanların arasında olmayı, birlikte bir şeyler yapmayı ve heyecan yaşamayı sever. Birbirinden farklı olaylarla aynı anda ilgilenebildiği zamanlarda Yükselen İkizler oldukça mutludur. Zekayı sembolize eden Hava elementindeki İkizler, mental olarak oldukça aktiftir. Yükselen İkizler, kendini düşünceleri ile özdeşleştirir ve aklıyla tanınmak ve kabul görmek ister.

  Dost canlısı olan Yükselen İkizler, kolayca adaptasyon sağlayabilmesine rağmen, kimi zaman anlık değişen davranış biçimleriyle ve yaşadığı kararsızlıklarla, etrafındaki insanları da şaşırtabilir. Dışarıdan kendine çok güvenli gözükmesine karşın, aslında tereddütlü bir yapısı da vardır. Özellikle sinir sisteminin hassas olduğu dönemlerde bu özgüven eksikliğinin tezahürleri daha net bir şekilde görülür.

  Konuşma ve hitabet yeteneği çok güçlü olan Yükselen İkizler, düşünce ve duygularını yazarak ifade etmekte de oldukça yeteneklidir. Yöneticisi Merkür’ün etkisiyle genel olarak iletişim alanında başarı sağlamak, Yükselen İkizler için oldukça kolaydır. Yükselen İkizler, Merkür’ün sembolü olan civa gibi, yakalanması oldukça güç, hızla hareket eden ve farklı alanlara dağılabilen bir yapıya sahiptir. Daldan dala atlamak, konudan konuya geçmek en belirgin özellikleri arasındadır.

  Yükselen İkizler burcu insanları, kuvvetli bir bedensel koordinasyona ve hızla hareket edebilme yeteneğine sahiptirler. Sinirsel aktivitenin yoğunluğu genellikle ince bir vücuda sahip olmalarında etkilidir. Değişime merakları ve kolayca adaptasyon sağlayabilmeleri, her zaman genç görünmelerinde ve çağa ayak uydurabilmelerinde etkilidir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yükselen İkizler Burcu Özellikleri ve Yorumu - Elele

  İkizler Burcu Yükseleni

  İkizler Burcu Yükseleni

  İkizler burcu yükseleni hakkında merak edilenleri Astrolog Tuğba Karadayı cevapladı. Ona göre yükseleni ikizler olanlar zihinsel olarak özgür olmak ister. Özgürlük, özellikle zihinsel özgürlük hayatlarında önemli bir yer tutar.

  Hevesli ve meraklı olmasıyla bilinen ikizler burcu yükseleni, bu yüzden araştırmayı çok sever. Zihninin özgür olduğu işlerde çalıştığında hevesli ve meraklı olması da ona avantaj sağlayacaktır.

  İkizler burcu yükseleni özelliklerinden bir tanesi de şartlara uyum sağlayan bir yapıya sahip olması. Esnek ve anlayışlı karakterinin de bunda etkisi büyüktür. Bütün bunlar bir araya geldiğinde çok fazla arkadaşı olan yükselen ikizler burçları herkesle anlaşan bir karakterdedir.

  İkizler burcu yükseleni bir diğer özelliği de konuşkan olması. Sosyal hayatında başarılı olması da bundandır.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  İkizler burcu yükseleni olan insanların genel özellikleri neler? - Astroloji Haberleri

  İkizler burcu yükseleni olan insanların genel özellikleri neler? - Astroloji Haberleri

  Özel ve sıra dışı burçlar içerisinde ikizler burcu gelir. Kendi içerisinde farklı karakteristik özellikler ve davranışlar gösterirken, ayrıca bunu yükselen burcu üzerinden de anlatır. Bu bağlamda yükseleni ikizler burcu ile göstermiş olduğu özellikler kapsamında kişinin geleceğini de etkileme potansiyeli yaratır.

  YÜKSELEN İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

  Yükselen ikizler burcu özellikleri arasında özellikle meraklı ve hareketli bir yaşam tarzı ön plana çıkar. Yükselen ikizler burcunun birçok farklı durumuna merakı vardır ve aynı zamanda araştırma yönü oldukça güçlüdür. Diğer yandan akıllı bir kişilik yapısına sahip olduğunu ifade etmek mümkündür. Ancak bunun yanında çabuk sinirlenen ve kolay sıkılabilen bir karakter ortaya çıkardığını da ifade etmek gerekir.

  Sürekli değişikliğe ihtiyaç duyabilecek bir karakter yapısına sahiptir. Devamlı aynı durumun içerisinde kalmak ve aynı şeyi yaşamak yükselen ikizler burcuna göre bir durum değildir. Farklı zaman dilimlerinde değişiklik isteyen ve bu değişikliklerden keyif alan bir davranış gösterirler.

  İKİZLER BURCU YÜKSELENİ OLAN İNSANLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

  İkizler burcu yükseleni olan insanların genel özellikleri içerisinde sosyal bir yaşam gelir. Özellikle insanların arasına karışmaya ve sosyal ortamlarda yer almayı tercih ederler. Üstelik aynı anda birden farklı durumlar ile ilgilendikleri zaman bundan büyük bir keyif alırlar. Diğer yandan mental anlamda harika bir aktiflik gösterdiklerini söylemek mümkün.

  Yüksek bir özgüvene sahip olduklarından dolayı, akılları üzerinden toplumda tanınan bir yapıya sahiplerdir. Pek çok farklı ortama kolay adapte olma özellikleri bulunurken, dost canlısı insanlar olarak öne çıkarlar. Tabii bazı durumlarda tahammül sınırlarını zorlayabilir, değişken tavırlar gösterebilir ve çevresindekileri şaşırtabilirler.

  İKİZLER BURCU YÜKSELENİ

  Dışarıdan bakıldığı zaman ikizler burcu yükseleni özgüven dolu bir yapı gösterir. Ancak içeriden bakıldığında tereddüt dolu bir yapıları olduğunu ifade etmek mümkündür. Onlarla yakında kuran insanlar onların bu durumlarını anlayabilir. Ayrıca sinir sistemleri oldukça hassas bir yapıda bulunmasına rağmen, iletişim noktasında oldukça güçlü bir yapıya sahiptir.

  Hızlı hareket eden edebilme özellikleri bulunurken, genelde birçok konu hakkında daldan dala atlayabilirler. Pek çok farklı durum ve konuya hızlı şekilde adapte olma özellikleri ile öne çıktıklarını söylemek gerekir.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap