Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yozgat aile ve sosyal politikalar il müdürlüğü

  1 ziyaretçi

  yozgat aile ve sosyal politikalar il müdürlüğü bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yozgat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü | Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah NEŞELİ

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2021 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR MÜDÜRLÜĞÜ - SORGUN SOSYAL HİZMET MERKEZİ

  Yozgat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli, Yozgat Aile Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü olarak bu sezon ki hedeflerine ulaştıklarını söyledi

  Yozgat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli, Yozgat Aile Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü olarak bu sezon ki hedeflerine ulaştıklarını söyledi

  THF Kadınlar Birinci liginde mücadele eden Yozgat Aile Sosyal Politikalar, Gençlik ve Spor Kulübü  bu sezon ligdeki istediği hedefine ulaştı. Periler, gelecek sezonun planlamasına şimdiden başladı.

  Yozgat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli, Yozgat Aile Sosyal Politikalar, Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Musa Saydam ile Yozgat Aile Sosyal Politikalar, Gençlik ve Spor Kulübü Baş antrenörü Enis Atmaca ve sporcular gazetecilerle bir araya geldi.

  “HEDEFİMİZE ULAŞTIK”

  Yozgat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli, bu sezon hedeflerine ulaştıklarını söyledi.

  Neşeli, “Kulübümüzde bu çalışmalar kapsamında 2017 yılında oluşturulmuştur. Çocuklarımızın hayatlarına dokunmak, sokağın ve sosyal medyanın risklerinden korumak, sağlıklı gelişimleri ile birlikte milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler yetiştirmek amacıyla kurduğumuz takımımızda kurum bakımında olan çocuklarımız ile birlikte, şehit ve gazi ailesi çocukları, sosyal ekonomik destek verdiğimiz ailelerin çocukları ile birlikte diğer aile çocuklarımızı kaynaştırarak başarılı bir kulüp olma yolunda ilerliyoruz. 2017 yılında bu hedeflerle kurduğumuz Tamamı Yozgatlı çocuklardan oluşan takımımız dört yılda Bölgesel ligden birinci lige yükselme başarısı gösterdi. İlk defa mücadele ettiğimiz Birinci Lig’de hedefimize de büyük oranda ulaştık. Kendi alt yapımızdan yetişip yaş ortalaması 15-16 olan en genç bir takımla mücadele ettik ve bana göre büyük bir başarının altına da imza attık. Takımımızın bu başarısında emeği geçen başta kulüp başkanımız Musa Saydam ve Antrenörümüz Enis Atmaca olmak üzere bütün sporcularımıza teşekkür eder başarılarının da devamını dilerim. Ayrıca bizlerden desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay, Milletvekillerimiz Bekir Bozdağ, Yusuf Başer’e, Valimiz Ziya Polat’a teşekkür ediyorum” dedi.

  “BAŞARILI SONUÇLAR ALDIK”

  Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımı Kulüp Başkanı Musa Saydam ise başarılı bir sezon geçirdiklerini ifade etti.

  Saydam, “2017 yılında oluşturduğumuz takımımız Bölgesel Ligden İkinci Lige oradan da birinci lige yükselme başarısı gösterdi. Takımımızın oluşumunda bakanlığımız hizmet modelinden yararlanan aileler ve çocuklar ile birlikte diğer ailelerin çocuklarını buluşturmak üzere projelendirerek çıktığımız yolda başarılı sonuçlar aldığımızı ifade edebilirim. Bu yolda tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. 2020-2021 sezonunda ilk defa mücadele ettiğimiz bir ligde hedefimizi ligde kalmak olarak belirlemiştik ve tamamı kendi oyuncularımızdan oluşan takımımızla bunu da başardık. Geçen sezon tecrübe yılı olan takımımız ile yeni sezonda başarılı sonuçlar alarak ligi üst sıralarda tamamlamak istiyoruz. Bu hedefimize ulaştık” diye konuştu.

  “TECRÜBE EDİNDİK”

  Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımı Antrenörü Enis Atmaca, bu sezon ligde tecrübe kazandıklarını dile getirdi.

  Atmaca, “Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımı Antrenörü Enis Atmaca İlkokul düzeyinde aldığımız öğrencilerimiz ile birlikte 2017 yılında Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımı bünyesinde toplandık. Bu oyuncularımızla birinci lige kadar yükseldik. Geçen sezonu tecrübe yılı olarak gördük. Yeni sezonda da bu tecrübemiz ile mücadele edeceğiz. Yozgat Hentbol potansiyeli yüksek bir il bu potansiyeli de bizler en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu. Murat KARATEKİN

  Yazı kaynağı : www.yozgatcamlik.com

  YOZGAT AILE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HIZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ - Yozgat,Yozgat - Firmadan ®

  YOZGAT AILE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HIZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ - Yozgat,Yozgat - Firmadan ®

  Yozgat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Firmamız Yozgat şehrinde Yozgat ilçesinde Karatepe, Fuar Cd. No:51, 66100 Yozgat Merkez/Yozgat adresinde bulunmaktadır.

  Yozgat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Sektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

  Yozgat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek Yozgat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

  Yozgat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

  Firmamız bu sayfaya 5 Nisan 2020 itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 129 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

  Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : firmadan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap