Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  youtube video indirme android

  1 ziyaretçi

  youtube video indirme android bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Youtube video indir Android

  Savefrom.net Youtube indir apk programı ile YouTube ve Vimeo, Instagram ve Facebook gibi diğer platformlardan (telif hakkı olmayan) herhangi bir videoyu veya oynatma listesini kolayca indirebilirsiniz. Youtube downloader indir ve tadını çıkar.

  Savefrom uygulaması tamamen ücretsizdir ve gizli bir maliyet getirmez: youtube telefona müzik indir, youtube izleme programı indir. Uygulamayı akıllı telefonunuza yükleyin, indirmek için medya içeriğini seçin ve cihazınıza kaydedin.

  İndirebileceğiniz medya sayısında bir sınırlama yoktur. Her dosya, uygulama kontrol panelinden kolayca yönetilebilen indirme klasöründe saklanır.

  Seyahat ederken ve internet bağlantısı olmayan ya da sınırlı internet bağlantısı olan alanlarda bile, sadece açın ve istediğiniz kadar ve istediğiniz zaman videolarınızın ve müziğinizin keyfini çıkarın. Hepsi bu kadar!

  Yazı kaynağı : tr.savefrom.net

  Android YouTube Video İndirme Nasıl Yapılır

  Android YouTube Video İndirme Nasıl Yapılır

  Android YouTube video indirme işlemi için uygulayabileceğiniz birden fazla yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden bir tanesini uygulayarak istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Bu yazıda cihazınıza video paylaşım hizmeti üzerinden video indirme işlemini nasıl yapabileceğini açıkladık.

  YouTube en sık başvurduğunuz video izleme kanallarından bir tanesi. Wi-Fi bağlantısına sahip olduğumuz yerlerde YouTube videolarını izlemek problem olmazken mobil internet kotalarından ötürü dışarıda bu videoları izlemek problem olabiliyor. İşte bu nedenle çevrimdışı video izleme yöntemlerine başvuruyoruz. Bu yöntemlerden en sağlıklısı ise video indirme yöntemi.

  YouTube kullanıcılara kendi videolarını veya video sahibi izin verdiği takdirde bu kişilerin yayınladığı videoları yasal olarak indirebilme imkanı veriyor. Bu sayede internet bağlantısına sahip olmasak bile bu videoları seyredebiliyoruz. Aynı zamanda mobil internet kotasını aşma derdinden kurtulabiliyoruz.

  Masaüstü bilgisayarlarımızda Youtube Videosu İndirme için birçok farklı alternatife sahibiz fakat iş mobil cihazlar olunca seçeneklerimiz azalıyor. İşte bu yazımızda da Android akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz ve güvenilir YouTube video indirme çözümlerinden bahsedeceğiz. Bu yöntemleri iki kategori altında topladık.

  Android YouTube Video İndirme Yöntemleri Neler?

  Android cihazınızın internet tarayıcısını kullanarak ve herhangi bir uygulama yükleme zahmetine girmeden YouTube videolarını indirebilmeniz mümkün. Bu iş için de 2 farklı servisten yararlanabilirsiniz.

  Savefrom.net ile Video İndirme Adımları Neler?

  Savefrom.net kullanıcılara 2 farklı yöntem kullanarak YouTube videolarını indirme imkânı veriyor. Bu yöntemlerin ilkinde internet tarayıcınız üzerinden YouTube'u ziyaret ederek indirmek istediğiniz videoyu açın.

  Popüler video paylaşım hizmetinde indirmek istediğiniz videoyu açtıktan sonra adres çubuğundaki bağlantıyı kopyalayın. Daha sonra Savefrom.net sitesini ziyaret edin. Siteyi açtıktan sonra kutucuğa az önce kopyalamış olduğunuz YouTube bağlantısını yapıştırın. Bu işlemin hemen ardından "İndir" butonuna basın.

  İndir butonuna tıkladıktan sonra videonun çözünürlüğünü belirlemeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra tekrar "İndir" butonuna tıklayın. Bu işlemi gerçekleştirdiğiniz takdirde indirme işlemi başlayacak.

  Savefrom.net'i kullanmanın diğer yolu ise çok daha pratik. Bu yöntemden faydalanabilmek için şu adımları takip edin. Tarayıcınız üzerinden YouTube'u ziyaret ederek indirmek istediğiniz videoyu açın. Adres çubuğunuzdan videonun bağlantısını kopyalayın.

  - Video bağlantısını tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırdıktan sonra şu şekilde düzenleyin ve adresin youtube bölümünden önce ss ekleyin. Video kalite seçenekleri yüklenince indirmek istediğiniz formatı seçin ve videoyu kaydedin.

  ClipConverter ile Video İndirme Adımları Neler?

  ClipConverter da web tabanlı bir video indirme servisi. Bu servisin güzel yönü videoları MP3 formatına dönüştürebilmesi. Kötü yanı ise çok reklam içermesi.

  ClipConverter'ı kullanırken en çok dikkat etmeniz gereken nokta açılan reklam sayfalarını kapatmanız ve herhangi bir şeye tıklamamanız. Yukarıda yer alan adımları izleyerek ClipConverter üzerinden video indirebilirsiniz. Bu adımları daha detaylı bir şekilde ele alalım.

  Web tarayıcınız üzerinden YouTube isimli video paylaşım hizmetinin resmi internet sitesini ziyaret edin. Arama kutucuğunu kullanarak indirmek istediğiniz videoyu bulun ve görüntüleyin. Videonun bağlantısını kopyalayın.

  ClipConverter isimli internet sitesini ziyaret edin. ClipConverter açıldıktan sonra aşağıdaki resimde işaretli alana az önce kopyalamış olduğunuz YouTube bağlantısını yapıştırın ve Devam tuşuna dokunun.

  Devam butonuna tıkladıktan sonra video analiz edilecek. Analiz tamamlanınca alt bölümden videoyu indirmek istediğiniz formatı seçin ve sonrasında "Başla" tuşuna dokunun. Açılan reklam sayfalarını hiçbir şeye dokunmadan kapatın, ClipConverter sayfasında kaldığınıza emin olun.

  Son olarak aşağıdaki sayfada "Download" tuşuna dokunun ve açılan reklam pencerelerini kapatın. Bu işlemin ardından indirme işlemi başlayacak.

  Android YouTube Video İndirme Programı Nedir?

  Android cihazlarınız üzerinde video indirmek için bir başka seçeneğiniz de video indirme uygulamasıdır. Android için geliştirilmiş video indirme uygulamaları Google tarafından engellendiği için bu uygulamaları Google Play üzerinde bulamıyoruz.

  Bu nedenle apk dosyalarını indirerek yüklememiz gerekiyor. Android cihazınıza apk dosyalarını yüklemek için de dış kaynaklardan uygulama yüklenmesine izin vermeniz gerekiyor. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak söz konusu işlemin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

  Android YouTube video indirme uygulamaları arasında en yaygın olarak kullanılanı TubeMate. TubeMate kendi içerisinde bir tarayıcı barındırıyor. Bu tarayıcı üzerinden YouTube videolarına göz atarak indirebiliyorsunuz. TubeMate'in apk dosyasını bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

  TubeMate ile Video Nasıl İndirilir?

  TubeMate ile video indirmek için bazı adımları uygulamanız gerekiyor. Bu işlem için ilk önce TubeMate'in apk dosyasını indirim ve kurulumunu yapın. Yükleme işleminin ardından uygulamayı çalıştırın.

  Uygulama içerisinden indirmek istediğiniz YouTube videosunu açın. Video sayfası açılınca üst bölümdeki yeşil indirme butonuna dokunun. Açılan pencerede indirmek istediğiniz kaliteyi ve formatı belirleyerek indirme tuşuna dokunun.

  Bu yazıda popüler video paylaşım hizmeti üzerinden video indirebilmek için birden fazla yöntem bulunuyor. Yukarıda yer alan yöntemlerden bir tanesini uygulayarak söz konusu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

  Yazı kaynağı : www.tamindir.com

  Android için Ücretsiz Video İndirici | En İyi 5 Uygulama

  Android için Ücretsiz Video İndirici | En İyi 5 Uygulama

  Dünya genelinde tartışmasız çok sayıda Android cihaz kullanıcısı var. Android’lerin mükemmel yetenekler sunan birinci sınıf cihazlar olması nedeniyle bu oldukça normal. Şu anda, Facebook, Twitter, Vevo ve Instagram gibi video paylaşım platformları ve sosyal siteler üzerinde büyük bir video paylaşımı mevcut. Ancak, Android için uygun bir ücretsiz video indirici kullanmaktan başka, bu videoları cihazınıza indirmenin daha iyi bir yolu yoktur. İşte hesaba katmanız gereken bazı şeyler.

  Bölüm 1. Android için En İyi Bedava Video İndirici

  1. Snaptube

  Bu mükemmel bir deneyim için mükemmel özellikler sunan harika bir araçtır. Bu en hızlı ücretsiz video indirici, video ve müzik indirme söz konusu olduğunda giderek artan sayıda kullanıcıya sahip.


  Ücretsiz İndir

  Snaptube’un kullanıcı dostu ara yüzü en önemli özelliğidir. Bu uygulama, tercih ettiğinizi seçebileceğiniz bir dizi çözünürlüğe sahiptir. Bu uygulama ile Facebook, Vimeo, Instagram ve Vevo dahil çeşitli sitelerde bulunan videoları veya müzikleri doğrudan Android cihazlarınıza indirebilirsiniz. YouTube video indir işlemi de yapabilirsiniz. Snaptube ayrıca bir oynatma listesi oluşturucusu ve bir ses dosyası indiricisidir. Birden fazla dosyayı aynı anda indirme yeteneği, onu en iyi video indirici yapar.

  2. Savefrom

  Savefrom, özellikle kolay kullanımı sayesinde birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başaran video indirme araçlarının başında geliyor. Ücretsiz olan ve her türlü platformda kullanabileceğiniz Savefrom, aynı zamanda hiçbir kurulum işlemi ile uğraşmanıza da gerek duymuyor.

   3. Freemake

  Tıpkı Savefrom gibi herhangi bir kurulum işlemi ile uğraşmadan kullanabileceğiniz Freemake, desteklediği onlarca farklı popüler platform sayesinde video indirme işlemi yapmak isteyen milyonlarca kullanıcının ilk tercihlerden birisi olmayı başarıyor. Ücretsiz ve kurulumsuz video indirici arıyorsanız, göz atabilirsiniz.

   4. iGram

  Adından da anlayabileceğiniz üzere bir Instagram video indirici olan iGram ile Instagram’da bulunan her türlü medya dosyasını (Reels, video, IGTV, fotoğraf) indirebilirsiniz. Sadece Instagram’ı desteklediğinden dolayı çok spesifik bir kitleye hitap etse de yine de oldukça popüler olan bu araç, listemizin dördüncü sırasında kendine yer buluyor.

   5. Video İndirici

  InShot’un kullanıcılara sunduğu video indirme uygulaması ile en popüler platformlardan kolaylıkla, sadece birkaç adımda video indirebilirsiniz. Ücretsiz olarak Google Play Store’da bulabileceğiniz Video İndirici uygulaması, 100 milyondan fazla indirme alarak bu alanda başarılı bir uygulama olduğunu kanıtlıyor.

  Bölüm 2. Videolar, Android’e Ücretsiz Olarak Nasıl İndirilir

  Adım 1. Snaptube uygulamasını başlatın

  Programı başlatmak için Android cihazınızda indirilen Snaptube uygulamasına dokunun. Bu uygulamaya sahip değilseniz, buradan indirin veya Snaptube resmi sayfasını ziyaret edin. Sonra Snaptube Ana sayfası görüntülenecektir. Facebook gibi videoları indirmek istediğiniz web sitelerine dokunun.

  Adım 2. Bir Video Bulun

  Ana ara yüzde bir arama kutusu bulun ve video bağlantınızı buraya yapıştırın. İlgili URL’ye sahip değilseniz, videoyu bir anahtar kelime kullanarak da arayabilirsiniz. Arama işlemine başlamak için Enter düğmesine veya “Analyze” düğmesine tıklayın.

  Adım 3. İndirmeye Başlayın

  İstenen video görüntülenecektir. “İndir” düğmesini bulun ve ona dokunun. Açılan yeni pencereden videonuz için çözünürlük ve dosya boyutunu seçin. Seçim bittiğinde, indirme işlemi otomatik olarak başlar. Daha sonra indirilen videoları uygulamadaki “İndirilenler” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

  Bölüm 3. Hangi Videoları İndirmeliyim

  En çok da internet erişimine sahip olunmadığı zamanlarda, daha önce indirilmiş olan dizi veya film gibi videolar kelimenin tam anlamıyla hayat kurtarıcı olabiliyor. Örneğin en sevdiğiniz yayıncının veya YouTube kanalındaki videoları indirebilir. İstediğiniz zaman izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

  Örneğin çocuğunuz için Keloğlan çizgi filmini veya minika Çocuk TV’nin bölümlerini indirebilirsiniz ve internet kullanımı yapmadan her zaman izlemeye hazır halde cihazınızda bulundurabilirsiniz. Eğer KPSS sınavına hazırlanıyorsanız Mehmet Eğit kanalındakini KPSS hakkındaki videoları indirebilirsiniz. Ya da en sevdiğiniz şarkıcılar Tarkan, Zeynep Bastik veya Aleyna Tilki’nin son çıkan müzik kliplerini indirebilirsiniz. Buna ek olarak, yeni çıkan BTS albümünü tekrar tekrar dinlemek fena olmaz. “Film izlemek istiyorum” derseniz Yeşilçam klasiklerinden Hababam Sınıfı veya Korkusuz Korkak gibi filmleri indirebilirsiniz.

  Snaptube video indirme programı sunduğu geniş destek ile birlikte Vimeo, TikTok, SoundCloud, Flickr, Facebook, Instagram ve DailyMotion’dan video indirme imkânı sunuyor. Hem internet kullanımından tasarruf etmenin hem de internetin olmadığı yerlerde videolara erişim sağlayabilmenin en iyi yolu bu videoları bir video indirici kullanarak cihazların içine indirmektir. Bu sayede indirdiğiniz videoları istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde ekstra bir harcama yapmanıza gerek olmadan istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

  Chief Editor on Nov 28, 2022

  Yazı kaynağı : www.snaptubeapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap