Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yolun bittiği yer film izle türkçe dublaj

  1 ziyaretçi

  yolun bittiği yer film izle türkçe dublaj bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yolun Bittiği Yer

  Yolun Bittiği Yer

  Sinemaseverlerin gözlerini kırpmadan izleyecekleri, 4k formatıyla sizlerle bulaşan ve aksiyonun bir an bile azalmadığı End of the Road; hayatında beyaz bir sayfa açmaya karar veren Brenda isimli bir kadını merkezine alıyor. Bir gün erkek kardeşini ve çocuklarını yanına alarak Teksas’a taşınmaya karar veren Brenda, bunun hem kendisine hem de ailesine iyi geleceğini düşünmektedir. Ancak yolculuk sırasında kirli bir para bulmaları ve bir cinayete tanık olmaları, ailenin kendisini ölümcül bir kovalamacının içerisinde bulmasına neden olacaktır. İlk olarak 9 Eylül 2022 tarihinde sinemaseverlerin beğenisine sunulan bu yapım, aksiyon; suç ve dram türlerinde karşımıza çıkıyor. Yönetmenlik koltuğunda Millicen Shelton’un oturduğu filmin senaryosunu ise Christopher J. Moore ve David Loughery üstleniyor. IMDB’den 4.7 puan alan yapımın oyuncu kadrosunda ise Queen Latifah, Ludacris, Beau Bridges, Frances Lee McCain, Keith Jardine, Tabatha Shaun ve Jesse Luken gibi isimler bulunuyor.
  Kocasını kaybetmesiyle birlikte hayatının son derece zorlu bir dönemine girmiş olan Brenda (Queen Latifah) isimli bir kadın, artık bu duruma bir çözüm bulması gerektiğini düşünmektedir. Sürekli kocasının yasını tutamayacağını bilen ve hayatında beyaz bir sayfa açmaya karar veren Brenda, bunu ülkenin bir ucundan diğer ucuna taşınarak yapmaya karar verir. Yanına erkek kardeşi Reggie (Ludacris) ve çocuklarını da alarak yola koyulan Brenda, bu yolculuk sırasında hayatında hiç karşılaşmadığı şeylerle karşılaşacaktır.
  Yolculuk sırasında dinlenebilmek için bir motel odası kiralayan aile, bu sırada kendilerini büyük bir tehlikenin içerisinde bulmuştur. Bir hemşire olan Brenda, yan odadan duyduğu silah sesinin ardından Reggie ile birlikte yan odaya gitmiş ve burada bir cesetle karşılaşmıştır. Ancak olanlar bunla kalmamış, Reggie odada bulunan bir çanta dolusu parayı da yanına almıştır. Tehlikeli bir uyuşturucu karteline ait olan bu parayı alan Reggie, her ne kadar iyi niyetli olsa da; kısa süre sonra peşlerinde bu tehlikeli uyuşturucu kartelinin olduğunu fark edecektir.

  Yazı kaynağı : www.fullhdfilmizlesene.pw

  Yazı kaynağı : filmmakinesi1.com

  Yolun Bittiği Yer 2022 Filmi Türkçe Dublaj Full izle

  Yolun Bittiği Yer 2022 Filmi Türkçe Dublaj Full izle

  full hd film izleme sitesi

  Zor bir gün geçirdin mi? Okuldan veya işten sonra yorgun musunuz? Kendinizi nasıl neşelendireceğinizden veya eğleneceğinizden emin değil misiniz? Portalımızda ücretsiz olarak çevrimiçi film izlemeye başlayın! İlginç bir film her zaman rahatlamaya, günün geri kalanında canlılığı ve pozitifliği artırmaya yardımcı olur.

  Telif hakkı (DMCA) ve şikayet için - siyahfilmizle[@]gmail.com

  film izle | sinema izle

  Yazı kaynağı : siyahfilmizle.info

  Yolun Bittiği Yer – End of the Road (Netflix) izle

  Yazı kaynağı : webteizle.one

  Yolun Bittiği Yer

  Yolun Bittiği Yer

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : hdfilmhit.org

  Yazı kaynağı : www.filmizletv.site

  Yolun Bittiği Yer 2022 film izle - Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı 1080p film izle - diziyo

  Yolun Bittiği Yer (2022) izle

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap