Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yıldırım beyazıt üniversitesi formasyon

  1 ziyaretçi

  yıldırım beyazıt üniversitesi formasyon bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

  Pedagojik Formasyon Eğitimi Duyurusu…

  Üniversitemize verilen 400 kişilik Pedagojik Formasyon Eğitimi kontenjanı için alınan ön başvuruların sonuçları YÖK’e iletilmiştir. Türkiye çapında mezun öğrencilerden Pedagojik Formasyon Eğitimi için yoğun talep olduğundan dolayı, ara sınıflardan yapılan başvuruların değerlendirilmesinin sonraki dönemlerde yapılacağı ve bu dönem ön başvuru yapanların ilerdeki dönemde direkt formasyon eğitimine alınma haklarının saklı tutulacağı Üniversitemize YÖK tarafından bildirilmiştir.

  Üniversitemiz kontenjanından Pedagojik Formasyon Eğitimi alması uygun görülen Hemşirelik Programından 30 kişilik liste Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi sayfasında ilan edilmiştir. Listede ismi bulunanlar kesin kayıt işlemlerini Hacettepe Üniversitesi üzerinden yapacaklardır.

  Pedagojik Formasyon Eğitimi listesi için tıklayınız…

  Yazı kaynağı : aybu.edu.tr

  Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

  PEDAGOJİK FORMASYON ÖĞRETMENLİK UYGULAMA  DERSİ HAKKINDA DUYURU!!

  *2021/2022 Eğitim Öğretim Yılından itibaren Pedagojik Formasyon dersleri Güz ve   Bahar Dönemi olmak üzere (ÖUY407 Öğretmenlik Uygulaması-I ve ÖUY 406 Öğretmenlik Uygulaması-II) olarak verilmeye başlanacağından, Formasyon alacak    öğrencilerimiz   Öğretmenlik Uygulama için Güz ve Bahar Döneminde Liselere uygulamaya 2.Dönem gideceklerdir.

  Not: Formasyon alacak öğrencilerimiz 2021/2022 yılından itibaren mezun olmaları için 240 +38=278 AKTS ile mezun olacaklardır.

  *2021/2022 Eğitim Öğretim Yılı Güz ve Bahar Dönemi Formasyon Dersi Öğretmenlik Uygulaması alacak öğrencilerimiz Ekteki Formu doldurmaları ve Fakülte öğrenci işleri ([email protected])  mail adreslerine imzalı bir şekilde göndermeleri gerekmektedir.

  Form İçin Tıklayınız

  Yazı kaynağı : www.aybu.edu.tr

  Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

  2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI DUYURUSU

                2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi 4. Sınıf Öğrencileri için Pedagojik Formasyon Dönemi Duyurusu.

  BAŞVURULAR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA YAPILACAKTIR.

  Başvuru Değerlendirme Kriterleri:

  a) ÖSYM Puanıyla Üniversitemize yerleşen Anadal programında öğrenim gören öğrencilerin ( Yatay Geçiş ve DGS ile yerleşenler dahil ) başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  b) Çift Anadal - Yandal öğrenimi gören öğrencilerimiz sadece ANADAL' ında pedagojik formasyon başvurusu yapabilecekleridir.

  cYabancı Uyruklu öğrencilerin başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

  ç) Başvurularda Bölümlerin 2014-2015 Akademik Yıl Sonu AGNO’suna göre sıralama yapılacaktır.

  Önemli Not : Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanlığı’na başvuru belgelerinizi kontrol ettirmeden herhangi bir ücret yatırmayınız.

  Önemli Not : Kontenjanlar, Normal Öğretim ve İkinci Öğretim ortak kontenjanıdır.

              2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına başvuracak olan öğrencilerimiz Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kontenjanından başvuru yaptığını belirtmeleri gerekmektedir.

  2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

  PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ KONTENJAN LİSTESİ

  HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İLGİLİ DUYURUYU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

  Yazı kaynağı : aybu.edu.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap