Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yenikapi etkinlik alanı tanıtım gunleri

  1 ziyaretçi

  yenikapi etkinlik alanı tanıtım gunleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yenikapı etkinlik 2022 programı

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Yenikapı Etkinlik Alanı Haberleri

  Düzce’nin Kültür ve Turizm Potansiyelleri İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanında Düzenlenen “İller Tanıtım Günleri”nde...

  Düzce’nin  Kültür ve Turizm Potansiyelleri, Tüm Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu Platformu (TSTK) Tarafından İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanında Düzenlenen  “İller Tanıtım Günleri”nde  Tanıtılıyor…

  İlimizin kültürel ve turistik değerleri, İstanbul Düzceliler Derneği koordinasyonunda, Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün işbirliği ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nın destekleriyle 28-31 Ekim 2021 tarihleri arasında “Tüm Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (TSTK) Platformu tarafından İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanında düzenlenen “İller Tanıtım Günleri”nde  tanıtılıyor.

  Türkiye’nin yedi coğrafi bölgesinin katılım sağladığı etkinlik, illerin turizm potansiyellerinin yanı sıra folklorik değerlerinin ve yöresel lezzetlerinin bir arada sergilendiği ürünleri İstanbulluların beğenisine sunuyor.

  İstanbul Düzceliler Derneği Başkanı İlyas ÇELEBİ ve İl Müdürümüz Sabahattin PARLAK, İlimizin tanıtıldığı ortak alanda ziyaretçileri ağırlıyor.

  Düzce’nin Tarihi, Kültürel ve Turistik zenginlikleri Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü öncülüğünde, ilgili kurum ve kuruluşların destek ve işbirliği ile farklı platformlardada  yoğun olarak tanıtılmaya devam ediyor.

  20-24 Ekim 2021 tarihlerinde bu yıl 11.’si Antalya ANFAŞ Fuar Merkezinde gerçekleştirilen YÖREX Yöresel Ürünler Fuarının ardından, İstanbul Düzceliler Derneği koordinasyonunda, Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün katılımı ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının destekleriyle, Tüm Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (TSTK) Platformu tarafından 28-31 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenen “İller Tanıtım Günleri” İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanında İstanbullularla buluştu.


  Yazı kaynağı : duzce.ktb.gov.tr

  İstanbul / Yenikapı Etkinlik Alanı Konya Tanıtım Günleri, Yenikapı, Fatih nerede, Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  İstanbul / Yenikapı Etkinlik Alanı Konya Tanıtım Günleri, Yenikapı, Fatih nerede, Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Yenikapı, Fatih şehrinde İstanbul / Yenikapı Etkinlik Alanı Konya Tanıtım Günleri konumuna Toplu Taşıma

  Yenikapı, Fatih, Türkiye'deki İstanbul / Yenikapı Etkinlik Alanı Konya Tanıtım Günleri adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile İstanbul / Yenikapı Etkinlik Alanı Konya Tanıtım Günleri adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak İstanbul / Yenikapı Etkinlik Alanı Konya Tanıtım Günleri adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  İstanbul / Yenikapı Etkinlik Alanı Konya Tanıtım Günleri için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: İstanbul Hst. Sahil; İstanbul Hastanesi Sahil; Koca Mustafapaşa Caddesi; Kocamustafapaşa Caddesi; Ağahamamı / Aksaray Yönü; Yenikapı Etkinlik Alanı; Yenikapı Etkinlik Alanı / Son Durak Yönü.

  İstanbul / Yenikapı Etkinlik Alanı Konya Tanıtım Günleri adresine Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 30D, 70KY, 77, BN1 Tren: MARMARAY (HALKALI - GEBZE) Metro: M2

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca İstanbul / Yenikapı Etkinlik Alanı Konya Tanıtım Günleri için yol tarifi alın.

  İstanbul / Yenikapı Etkinlik Alanı Konya Tanıtım Günleri adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Yenikapı, Fatih konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  İstanbul / Yenikapı Etkinlik Alanı Konya Tanıtım Günleri için Otobüs, Metro, Tren ve Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap