Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yemekteyiz serkan neden ayrıldı

  1 ziyaretçi

  yemekteyiz serkan neden ayrıldı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Zuhal Topal Yemekteyiz Serkan neden ayrıldı? Zuhal Topal Serkan yemeteyizden ayrıldı!

  Zuhal Topal Yemekteyiz Serkan neden ayrıldı? Zuhal Topal Serkan yemeteyizden ayrıldı!

  Hafta birincisi kim oldu ve 50 bin TL’lik ödülü kim kazandı? Bu hafta ilki olan Topal’la yemek yiyeceğiz… Zuhal Topal Yemekteyiz Serkan neden ayrıldı? Zuhal Topal Serkan yemeteyizden ayrıldı!

  Zuhal Topal’la yemekteyiz Serkan

  Orbit – Bu akşam TV8 Yemekteyiz haftanın finali ekranda. Haftanın beş günü belirledikleri menüleri 2,5 saat içinde hazırlamaya çalışan katılımcılar, 50 bin TL’lik ödülü kazanma mücadelesi veriyor. Zuhal Topal’la yemekte haftanın birincisi kimdi?

  Zuhal Topalla yemekteyiz, haftanın birincisi kim oldu, 50 bin TL ödül kazanan Zuhal Topalla yiyoruz bu haftanın ilk ismi…

  Zuhal Topalla yemekteyiz, haftanın birincisi kim oldu, 50 bin TL ödül kazanan Zuhal Topalla yiyoruz bu haftanın ilk ismi…

  Zuhal Topal yemekteyiz Betül

  Bu akşam haftanın son katılımcısı Zuhal Topal’la yemekte Betül Hanım oldu. Yemekten sonra katılımcılar gün sonunda puanlarını verdiler. Haftanın finalinde haftanın birincisi ve büyük ödülün sahibi Zuhal Topal’ın oylarıyla belirlendi. Hafta boyunca ilk kim yemek yedi?

  ZUHAL TOPALLA YEMEKTEYİZ BİTİNCİ KİM OLDU?

  Zuhal Topal, haftanın birincisi ve 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi Meral Hanım oldu.

  1. GÜN YARIŞMACISI: Serkan Bey

  2. GÜN YARIŞMACISI : Meral Hanım

  3. GÜN YARIŞMACISI : Ziya Bey

  4. GÜN YARIŞMACISI: Fatma Hanım

  5. GÜN YARIŞMACISI : Betül Hanım

  Yazı kaynağı : www.orbit-haber.com

  3 Şubat 2023 Serkan Bey nerede, yarışmada niye yok?

  3 Şubat 2023 Serkan Bey nerede, yarışmada niye yok?

  Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bugün Serkan Bey programda yer almadı. Bunun akabinde izleyiciler, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Serkan yok mu, neden yok, yarışmadan mı ayrıldı? 3 Şubat Serkan Bey nerede? merak etti. İşte detaylar...

  Zuhal Topal'la Yemekteyiz Serkan Bey neden yok, programdan mı çekildi, programa ne zaman geri dönecek?

  ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ SERKAN BEY YOK MU, NEDEN YOK?
  Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in bugünkü 3 Şubat Cuma 2023 bölümünde Serkan Bey programda yer almadı. Serkan Bey'in yarışmada neden bulunmadığı henüz bilinmiyor. Detayları aktaracağız.

  Zuhal Topal'ın yaptığı açıklamaya göre Serkan Bey'i en son dün Tuğba Hanım'ın gördüğünü belirtti. Herhangi bir sorun olmadığını belirten Serkan Bey büyük final için dinlenmesini istediğini belirtti. Fakat bugün programda yer almadı. İlerleyen dakikalarda yarışmaya dahil olursa puanlarının geçerli olacağı belirtildi.

  Güncelleme:

  Zuhal Topal'ın yaptığı açıklamaya göre maalesef Serkan Bey'in yarışmaya gelemediğini belirtti. Haliyle Serkan Bey'in tüm hafta boyunca puanları silinmiş oldu. Şuanda yarışmada 4 kişi mevcut. 4 kişiden bir isim şampiyon olacak. Serkan Bey'in puanları geçersiz kabul edildi.

  ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ SERKAN BEY KİMDİR?
  Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacılarından olan Serkan Bey 28 yaşında ve aslen İzmirli'dir. İstanbul'da yaşayan Serkan Bey halkla ilişkiler müdürüdür. İkizler burcu olan Serkan Bey bir ablası var ve 2 kardeştir. Yemek kursu alan Serkan Bey Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de 30 Ocak Pazartesi günü yarışacaktır. Haftanın 1. gün yarışmacısıdır. 30 Ocak'ta yarışan Serkan Bey yarışmacılardan toplam 26 puan almıştır.

  haberler.com

  Yazı kaynağı : www.gaziantepinhabercisi.com

  Zuhal Topal'la Yemekteyiz 3 Şubat 2023, kim kazandı? kim birinci oldu? Serkan neden yok? - Ege Gazete

  Zuhal Topal'la Yemekteyiz 3 Şubat 2023, kim kazandı? kim birinci oldu? Serkan neden yok? - Ege Gazete

  Zuhal Topal’la Yemekteyiz final günü 3 Şubat 2023 Cuma günü Betül hanımın evinde yapıldı. Bir haftanın sonuna daha gelinen Yemekteyiz programında 50.000 TL ödülü kim kazandı? Bu haftanın birincisi kim oldu? Ayrıca izleyicilerin merak ettiği ve masada yer almayan Serkan neden yok?

  Yemekteyiz Betül kimdir?

  Final günü yarışmacısı Betül hanım kendisini şöyle anlatıyor. İzmir’den geldim, sizi yalnız karşıladım çünkü İstanbul’da kimsem yok. Dj’lik yapıyorum ve ödüllerim var. En iyi kadın, en iyi performans ödüllerim var. Beni tanıyan birçok insan çıkacaktır. Sağlık çalışanıydım ama ara verdim. Her zaman her yerde gündem oluyorum zaten o yüzdende burada gündem oldum. Zaten yıllardır yaptığım işi çok rahat bir şekilde yetiştireceğime inanıyorum.

  Betül’ün Yemek Menüsü

  Betül hanımın bugün doğum günü olduğu için tatlı yerine kendi doğum günü pastasını hazırladı ve rakiplerine ikram etti.

  Serkan neden yok? Polislerle neden gitti?

  Haftanın final gününde Serkan’ın gelmediğini gören Betül, Serkan gelmedi mi? diye sorduğunda Zuhal Topal, Serkan’ı az önce polis ekipleri ile birlikte siteden ayrıldığını açıkladı. Serkan’ın yakın arkadaşı Tuğba’ya ulaşan Yemekteyiz ekibi Serkan’ı sorarak durumu öğrenmeye çalıştı. Tuğba, Serkan ile akşam beraberdik, bugün yarışma için hazır olmak için erken kalktı ve herhangi bir sorun yoktu. Dün akşamdan sonra bende kendisinden haber alamadım ve ulaşmaya çalışıyorum dediğini anlatmış. Bu bilgiyi Zuhal Topal yarışmacılara aktardı.

  Serkan puanlama anına kadar beklendi ve gelmediği için hafta boyunca verdiği puanlar ve kendi aldığı ilk gün puanları silindi. Sonuç olarak 4 kişi üzerinden bu hafta puanlamaya göre kazanan seçildi. Kasıtlı bir gelememe durumu olmadığı için ve ilk böyle bir durum yaşandığı için yarışmacı diskalifiye edilmeden son ana kadar beklendi.

  Yemekteyiz birinci kim oldu? Bu hafta kim kazandı?

  Yemekteyiz yarışmasının 3 Şubat 2023 Cuma yayınında, haftanın en çok puan toplayarak birinci olan yarışmacısı MERAL hanım oldu. Ziya 24 puanla 3. oldu, 2. olan Fatma ağlamaya başladı. Betül yarışmayı sonuncu olarak tamamladı.

  YEMEKTEYİZ SON BÖLÜM İZLE

  Bölüm yayından sonra tek parça eklenecek. Tek parça izle olarak son bölüm eklendi.

  Yazı kaynağı : www.egegazete.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap