Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yemek sepeti ilk sipariş 30 tl indirim kodu

  1 ziyaretçi

  yemek sepeti ilk sipariş 30 tl indirim kodu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yemek Sepeti 30 Tl İndirim ve İndirim Şikayetleri - Şikayetvar

  Yemek Sepeti kupon kodu indirim kuponu - Ekim 2021 - İNDİRİM KODU

  Yemek Sepeti kupon kodu indirim kuponu - Ekim 2021 - İNDİRİM KODU

  Bu sayfada yer alan tüm indirim kodları ve kampanya haberleri indirimkodu.com ekibi tarafından gerek mağazadan veya mağazanın sosyal paylaşımlarından, gerek mağazanın kullanıcılarına veya iş ortaklarına gönderdiği e-posta veya kataloglardan, gerekse basın bültenleri, indirim blogları ve alışveriş forumlarından özenle toplanmış ve azami itina gösterilerek kullanımınıza sunulmuştur. Ayrıca bazı kodlar da kullanıcılarımız tarafından bize iletilmiş ve bu sayfada diğer kullanıcılarımızın istifadesine sunulmuştur.

  Tarafımızdan özveri ile toplanıp kullanımınıza ücretsiz sunulan bu bilgiler dönem dönem geçersiz olurlarsa şimdiden özür dileriz; çünkü indirim kodları kişiye özel veya tek kullanımlık olabileceği gibi stoklarla sınırlı da olabilir. Bazı kodlar ise sadece bazı ürünlerde (mesela bazı marka ve kategorilerde) veya bazı günlerde (mesela sadece hafta sonlarında) veya bazı şartlar dahilinde (mesela 2 adet alındığında veya belli bir sepet tutarının üzerine çıkıldığında) geçerli olabilir. Ayrıca mağazalar ve iş ortakları, kupon ve kampanyaları istedikleri zaman ve önceden haber verme zorunlulukları olmaksızın durdurma hakkına sahiptirler.

  Öte yandan sitemizin kullanımı tamamen ücretsizdir ve kullanıcılarımızdan hiç bir bedel istenmemektedir. Eğer bu sayfada herhangi bir yanlışlık görüyorsanız lütfen bize bildiriniz. Konu tarafımızdan incelenir ve eğer bir hata varsa hemen düzeltilir.

  Yazı kaynağı : indirimkodu.com

  Yemek Sepeti İndirim Kodu ⇒ 30 TL İndirim + Kampanyalar

  Yemek Sepeti İndirim Kodu ⇒ 30 TL İndirim + Kampanyalar

  Yemek Sepeti İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgiler

  Yemek Sepeti, isminden de anlaşıldığı gibi dışarıdan yenilen yemeklerin anlaşmalı olunduğu restoranlarla internet aracılığıyla sipariş veren bir hizmettir. Yemek Sepeti sayesinde favori restoranlarınızdan telefonunuzla veya bilgisayar üzerinden istediğiniz adrese sipariş edip teslim alabiliyorsunuz. Yemek Sepeti’nin kendi içinde birçok kampanyası bulunuyor.

  Bunlar telefon operatörleri olmak üzere belli bankaların müşterisi olan insanlara kadar özel kampanyalardır. Bunlar dışında ise paylaşacağımız Yemeksepeti indirim kodu ile siparişlerinizde yüksek tutarda indirim kazanabilirsiniz. Yalnızca bununla da kalmayıp Yemek Sepeti kampanyalarını ve fırsatlarını kolay ve toplu bir şekilde tek bir sayfada görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede hızlı ve kolay bir şekilde yapacağınız siparişlerinizde yüksek bir oranda kar elde edebilirsiniz.

  Yemek Sepeti sayesin de 81 ilde anlaşmalı olan restoranlardan sipariş verebiliyorsunuz. Sipariş etmek istediğiniz restoranlar, Yemek Sepeti’ne özel kampanyalara sahip. Bu şekilde elden sipariş yerine Yemek Sepeti aracılığı ile daha büyük fırsatları yakalamanıza olanak sağlıyor. Yemek sepeti kupon kodu ile Yemek Sepeti siparişlerinizde büyük indirimleri yakalayabilirsiniz.

  Verdiğimiz indirim kuponları ve indirim çekleri ile %50’ye varan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Yemek Sepeti’nin sanal cüzdanı ile ödemeleriniz de %20’ye varan fırsatlardan faydalanabiliyorsunuz. Yani, Yemek Sepeti Cüzdan’a kredi kartınız ile belli bir tutar yükleyebiliyorsunuz. Daha sonra yüklediğiniz bu para ile kredi kartınızı kullanmadan Yemek Sepeti Cüzdan ile siparişlerinizi ödeyebiliyorsunuz. Cüzdan’a yalnızca kredi kartı aracılığı ile para yükleyebiliyorsunuz.

  Bunların dışında ise Yemek Sepeti’nin Muhtar kampanyası ile de 50 TL’ye varan indirimleri kazanabiliyorsunuz. Muhtar uygulaması, Yemek Sepeti kullanıcılarının kendi bölgesinde ne kadar çok puan aldığıyla ilgili. Siparişleriniz sonucu belli puanları topluyorsunuz ve bölgenizde en çok puanı siz aldıysanız bölgenizin Muhtar’ı olarak seçiliyorsunuz. Yemek Sepeti sayesinde özellikle üniversite öğrencileri kampüslerine özel indirimlerden yararlanabiliyor.

  Eğer bu kampanyadan yararlanmak isterseniz Yemek Sepeti internet sitesinin sağ tarafında küçük bir karede Kampüs Fırsatları kısmına tıklayarak şehrinize özel, gittiğiniz üniversiteye özel yapılan kampüs indirimlerinden de yararlanabiliyorsunuz. Sipariş vereceğiniz her restoran üniversite öğrencilerinin üniversitelerine ve kampüsleri ayrı ve özel indirim de bulunuyorlar. Yani, bir restoran belli bir indirim yaparken diğer restoran hiçbir indirimde de bulunmayabiliyor.

  Yemek Sepeti resmi sitesine gitmek için tıklayınız: https://www.yemeksepeti.com/

  Yemek Sepeti İndirim Kodu Neler Kazandırır?

  Yemek Sepeti indirim kodları ile yapmak istediğiniz alışverişler de belli miktara kadar tasarruf edebiliyorsunuz. Yani, :%50 hatta bazen %50’den fazla oranla yaptığınız alışverişlerinizde ödeme kısmında büyük indirimler kazanıyorsunuz. Yemek Sepeti’nden yapacak olduğunuz alışverişler de yalnızca size özel indirimlere sahip olarak karlı çıkabilirsiniz. Yemek Sepeti indirim çeki ile muhtarlık için puanları toplayabilir ve yaptığınız alışverişlerde kodsuz ödeme fiyatının neredeyse çoğunu cebinize tekrar kazandırabilirsiniz.

  Kullanacağınız indirimlerle de Yemek Sepeti’nin kendi içinde yaptığı çekiliş gibi kampanyaları da kazanma fırsatına sahip olabiliyorsunuz. Örneğin, belli mağazalar ve restoranların yaptığı kampanyalara katılarak sahip olduğunuz indirim kuponlarına yenisini ekleyebiliyorsunuz. Bu çekilişlere katılarak da yalnızca Yemek Sepeti’ne özel indirimler değil aynı zamanda diğer mağazalarda ve markalarda da kullanabileceğiniz indirim kuponlarına sahip olabiliyorsunuz.

  Yemek Sepetinden Nasıl Sipariş Veririm?

  Yemek Sepeti aracılığıyla sevdiğiniz restoranlarınızdan iş yerinize, evinize veya istediğiniz herhangi bir adrese sipariş verebilirsiniz. Eğer Yemek Sepeti’ni kullanmak isterseniz internet sitesi üzerinden veya mobil uygulama aracılığıyla sipariş de bulunabiliyorsunuz. Eğer kayıtlı değilseniz ve internet sitesi üzerinden kaydolup sipariş vermek istiyorsanız: İlk önce Yemek Sepeti’nin resmi internet sitesine tıklayın ve girin.

  Daha sonra karşınıza çıkan kısım da Kaydol seçeneğine tıklayın. Sonra ise sizden doldurulması istenen kaydolma formuna ad, soyad, e-mail adresi, telefon numarası ve adres gibi kısımları girin. Tüm bilgilerinizin gerçek olmasına dikkat edin. Özellikle ad ve soyadı olarak gerçek isminizi yazmaktan çekinmeyin. Siparişinizle ilgili yanlış yere teslim veya başka problemlerde gerçek isminizle işlem yapılması daha kolay olacaktır. Daha sonra ise özellikle telefon numaranızın güncel ve aktif bir numaranız olduğundan emin olun.

  Kuryeler veya restoranlar herhangi bir problem çıktığında kayıt olduğunuz numaradan aranıyor, bu sebepten dolayı telefon numarası oldukça önemli. Daha sonra ise e-posta adresinizin de güncel ve aktif olması sizin için yararlı olacaktır. Herhangi bir problem çıktığında, elektronik alışveriş fişi gerektiren bir durumla karşılaştırdığınız da problemin çözülmesi biraz daha kolay olacaktır. Ayrıca e-postanız sayesinde kampanyalardan bilgi de alabiliyorsunuz bu sayede kaçırılmayacak fırsatları anında öğrenebilirsiniz.

  Daha sonra ise her şey doldurulduktan sonra e-posta ve telefon numarası onaylama işlemi bittikten sonra Yemek Sepeti’nin ana sayfasıyla karşılaşacaksınız. Buradan adresinizi seçerek adresinizde bulunan restoranları listeliyorsunuz. İstediğiniz restoranı arama butonuna yazarak veya sağ kısımda bulunan kampanyalardan yararlanmak için o kısımlara tıklayarak restoranları görebilirsiniz. Eğer telefon operatörünüzün fırsatından yararlanmak isterseniz sağ kısımdaki ilgili kampanya kutucuğuna tıklayarak bölgenizde bulunan ve bu kampanyadan yararlanabileceğiniz restoranlarınızı görebilirsiniz.

  Daha sonra ilgili restoranınızdan seçmek istediğiniz menü veya menüleri seçerek ödeme kısmına gelecekseniz. Buradan eğer adresinizi yazmadıysanız yazabilir veya hesabınızda birçok kayıtlı fazla adres bulunuyorsa bunlardan istediğinizi seçin. Daha sonra ödeme kısmına geldiğinizde ödeme yöntemlerini seçmeniz gerekiyor.

  İstenirse kredi kartıyla, elden ödeme veya pos makinesi ile dahi ödeme imkanlarınız bulunuyor. Ödeme seçeneğinizi yaptıktan sonra yapmanız gereken tek şey siparişinizin gelmesi olacaktır. Eğer ki mobil uygulama sayesinde sipariş verilmek istenirse ilk önce yapılması gereken şey telefonunuza özel uygulama indirme dükkanından Yemek Sepeti’nin orijinal uygulamasını indirmek. Daha sonra ise yine aynı şekilde Kaydolma kısmından daha önce bahsettiğimiz adımları gerçekleştirerek yine aynı şekilde ödeme yapabilirsiniz.

  Yemek Sepeti adında da geçtiği gibi bölgenizde satın alabileceğiniz tüm yiyecek ve içeceklerin sipariş edilebildiği bir ortamdır. Yani eğer bölgeniz de mevcutsa birçok yemek çeşidinden içecek çeşidine kadar her şeyi sipariş edebilirsiniz. Hatta bazı restoranlar da abur cubur gibi yiyecekleri de sipariş edebilmeniz mümkün oluyor. Ancak eğer normal bir market alışverişi yapmak isterseniz Yemek Sepeti’nin kendi alt uygulaması Banabi üzerinden bölgenizde anlaşmalı olan tüm marketlerden alışveriş de yapabiliyorsunuz.

  Yemek Sepeti üzerinden dondurma gibi soğuk abur cuburları da dondurmaya sahip anlaşmalı restoranlar üzerinden satın alabiliyorsunuz. Yemek Sepeti’ne özel birçok yemek ve abur cubur bulunuyor, bazen kampanyalarla veya özel menüler ile normal marketlerde bulunmayan yiyecekleri de temin edebiliyorsunuz. Bazı restoranlar yüksek miktarda ödenen siparişlerde müşterilerine hediyeler de gönderebiliyor. Yemek Sepeti üzerinden rozetler de kazanılabiliyor. Profilim kısmından hesabınızda verilen görevleri yerine getirerek rozetlerle ödüllendiriliyorsunuz ve bu ödüller hesabınızın puanını etkiliyor.

  Bu rozetlerden bazıları: Yeşil Pasaport, Geri Dön, Sepetçi, Mutfakta Yeni, Vodafone Menüsü, İyi Yedim, Kırmızı Pasaport, Bi’ Orada Bi’ Burada. Yemek Sepeti’nde 10’dan fazla rozet bulunuyor. Bu rozetlere sahip olmak isteyen kullanıcıların her rozete özel şartları gerçekleştirmesi gerekiyor. Örneğin, Taş Fırın rozetini alabilmek için 3 pide restoranından sipariş verilmesi gerekirken Beyaz Yakalı rozetini alabilmek için iş türündeki adreslere verilen 10. siparişinizde bu rozeti elde edebiliyorsunuz.

  Ayrıca Muhtarlık yarışmasına da katılarak rozetleri elde etmeniz daha da kolaylaşıyor. Yalnızca bununla da kalmayıp Muhtarlık yarışmasına katıldığınızda bölgenizde kimlerin ne siparişi verdiğini, en son ne yediğini görebiliyorsunuz.

  Verdiğiniz siparişlerinizle ve özellikle şartlarını tamamladığınız rozetleri elde ederek puanınızı yükseltebiliyor ve bölgenizin muhtarı olma şansını yakalayabiliyorsunuz. Bunların dışında da siparişinizi verdiğiniz restoranlara yorumlar ve puanlamalar bırakabiliyorsunuz. Bu sayede diğer kullanıcılara seçimlerinde yorum ve puanlarınızla katkıda bulunabiliyorsunuz.

  Yemek Sepeti İndirimlerini Nasıl Bulurum?

  Yemek Sepeti’nin indirimlerini sitemiz üzerinden kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Yalnızca bununla da kalmayıp aynı şekilde indirim, kampanyaları, kupon kodları ve indirim çeklerini de sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Verdiğimiz indirim kodları ile yapacağınız alışverişlerde büyük bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu şekilde ödemeniz gereken tutarın %50’den fazlasını cebinize tekrar kazandırabilirsiniz.

  Sitemize ve kullanıcılarımıza özel bu indirim kuponları ile hem kampanyalara katılabilir hem de hiç kimsenin sahip olamadığı fırsatları elde etme şansını yakalayabilirsiniz. Aynı şekilde Yemek Sepeti üzerinden de hesabınıza özel birçok indirimi bulabilirsiniz. Ancak tüm indirimleri ve kampanyaları kolay bir şekilde tek bir listede görmek isterseniz sitemiz üzerinden hepsini inceleyebilirsiniz.

  Bu sayede elinizin altında birçok kampanyayı bulundurarak istediğiniz fırsatları kolay bir şekilde Yemek Sepeti hesabınızda uygulayabilirsiniz. Kullanacağız indirimlerle ve kampanyalarla Yemek Sepeti’nin özel fırsatlarını da kazanabilirsiniz. Yemek Sepeti’nin her siparişte kullanıcılarına sunduğu çekilişlere kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Bu sayede kullandığınız kampanya ve fırsatları kazanacağınız çekilişlerle tekrar ve daha fazlasını elde edebilirsiniz.

  Yemek Sepeti İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

  Yemek Sepeti siparişlerinizle elde ettiğiniz indirim kodlarını, çeklerini kolay bir şekilde siparişlerinizde kullanabilirsiniz. Bunun için eğer istenirse internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden sipariş vermeniz gerekiyor. İnternet sitesi üzerinden siparişiniz için ilgili restorandan menünüzü seçtikten sonra ödeme kısmına gelin.

  Buradan ödeme yönteminizi seçtikten sonra son bir kısım kalıyor. Bu kısımda siparişinize dair ayrıntılar buluyor. Bu kısım da Onayla’ya basmadan önce ekranın sol alt kısmında silik bir şekilde yazılı Kuponum Var ve yanında kırmızı bir şekilde Uygula kısmı bulunuyor. Bu kısma elinizde bulunan indirim kodunu veya indirim çekini ilgili kısma girin. Daha sonra Uygula’ya basarak kullandığınız indirim kodunun siparişinize etkisini gözlemleyebilirsiniz.

  Eğer indirimi yeterli bulmadıysanız diğer kodlarımızı deneyerek daha büyük indirimleri bu kısma yazarak ödemede büyük bir indirime sahip olabilirsiniz. Unutmayın ki Kuponum Var kısmına indirim kuponunuzun kodunu yazdıktan Uygula kısmına basmalısınız. Daha sonra Onayla kısmına basarak siparişinizi onaylamış oluyorsunuz. Eğer mobil uygulama üzerinden indirim kuponunuzu kullanmak isterseniz yine aynı şekilde yapmanız gereken ilk şey mobil uygulamada sipariş vermeniz. Bunun için sipariş vermek istediğiniz ilgili restorandan istediğiniz menü veya menüleri sepetinize eklemeniz.

  Daha sonra sepetinizi adres seçme ve ödeme kısımlarından geçirdikten sonra yine aynı şekilde siparişinizin özetinin gösterildiği kısma geliyorsunuz. Bu kısımda biraz aşağıya inerek Kuponum Var kısmına aynı şekilde indirim kuponunuzu, varsa indirim çekinizi yazıyorsunuz. Daha sonra Uygula’ya basın. Sağ alt kısımda bulunan kısımda Siparişi Onayla kısmına basarak da siparişinizi onaylıyorsunuz. Unutmamak gerekir ki neredeyse tüm indirim kodları veya indirim kuponları yalnızca tek kullanımlıktır.

  Yani indirim kodunuzu bir kez kullandıktan sonra maalesef bir daha yararlanamıyorsunuz. Ancak her ay, size özel indirimleri sitemiz üzerinden bularak büyük fırsatları kullanabilirsiniz. Bu sayede ödeme kısmında zarardan çok kar elde edebilirsiniz. Sizlere özel fırsatlardan yararlanabilmek için sitemiz üzerinden Yemek Sepeti kampanya ve kuponlarına göz atmayı unutmayın.

  Yazı kaynağı : indirimkuponkod.com

  30₺ Yemeksepeti Vodafone İndirim Kodu - İlk Sipariş Ekim 2021 | Kuponla.com

  30₺ Yemeksepeti Vodafone İndirim Kodu - İlk Sipariş Ekim 2021 | Kuponla.com

  Vodafone’dan yemeksepeti.com’a Özel İndirimli Menüler! 

  Vodafone’lular Türkiye’nin en büyük online sipariş sitesi yemeksepeti.com’daki “Vodafone Menüsü” siparişlerinde %50’ye varan indirimden faydalanma şansı yakalıyor!

  Kampanyadan faydalanmak için “Fırsatı Kullan”a tıklayıp, çıkan şifreyi yemeksepeti.com sitesi üzerinden verdiğiniz siparişlerde “Fırsat Kodları” altında yer alan “Vodafone Kampanyası” alanına telefon numaranızla birlikte girmeniz yeterlidir.

  Vodafone indirimli menülerinden tüm aktif Vodafone aboneleri yararlanabilecektir. 26 yaşın üzerindeyseniz https://www.vodafone.com.tr/Red/red-yemeksepeti-tarife.php linkini kullanarak kendinizi Red abonesi olarak tanımlayabilirsiniz. 26 yaşın altındaysanız https://www.vodafone.com.tr/freezone/yemeksepeti-kullanicitanimlama.php linkini kullanarak kendinizi Freezone abonesi olarak tanımlayabilirsiniz.

  Kampanya, yemeksepeti.com veya yemeksepeti.com mobil uygulama üzerinde yer alan, açık restoranlardaki, anlaşmalı menülerde verilecek özel indirimleri kapsamaktadır.

  Kullanıcılar kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Yemeksepeti kampanya detay sayfasında bulunan “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir.  Alınan şifreyi yemeksepeti.com sitesi üzerinden verdiğiniz siparişlerde “Fırsat Kodları” altında yer alan “Vodafone Kampanyası” alanına telefon numaranızla birlikte girmeniz yeterlidir.

  Alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır.

  Yemeksepeti ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kampanyada değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkını saklı tutar.

  Kampanyadan yemeksepeti.com’dan kaynaklanan herhangi bir sorun nedeniyle yararlanılamaması veya sunulan hizmetteki aksaklık halinde oluşabilecek müşteri mağduriyetlerinden Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu değildir. Tüketicilere karşı sorumluluk, Yemeksepeti’ne ve ürün/hizmet tedarikçisine aittir.

  Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel  ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

  Daha Az

  Yazı kaynağı : kuponla.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap