Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yedik kaz etinden doyduk lezzetinden ne demek

  1 ziyaretçi

  yedik kaz etinden doyduk lezzetinden ne demek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  yedim kaz etinden doydum lezzetinden

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Sen bana 'cahil' demedin mi

  Sen bana 'cahil' demedin mi

  Öfkesini Twitter'da dile getiren Tatlıses sayfasında bu mesajları yayınladı.

  *Avukatım söyledi. Beni ne yüzle davet ediyorsunuz? Daha 10 gün önce Başkan Arif Sağ, basının önünde bana 'cahil' demedi mi? Davet sizin olsun.

  *Arif Sağ yalnız bana değil, 'cahildim dünyanın rengine kandım' diyen Neşat Ertaş ustaya da 'cahil' dedi.

  *Sayın Arif Sağ ben kaybedersem giderim. Daha nasın kaybedeceksin anlamadım. Yüzde 95'le kaybettin ya! Kaybetmek zor değil mi Arif Hoca?

  *Ben cahil olabilirim ama hak yemem, hırsızlık yapmam. Sen yaptın demiyorum... Haksızlığa susan dilsiz şeytandır hocam! Arkası yarınlarda...

  *Durdurma kararı aldık. Alabilirler... Neden alamasınlar ki? Fikri Sinai mahkemesinden almışlar. Fikri Sinai hakimi Habibe Aslan...

  *Kızı da MESAM'ın avukatı Aslı Aslan... Nasıl almasınlar? Ortada bir kurul kararı var. Nedir bu başkan? Artık biz sizi istemiyoruz. Gidin, yeter!

  *Yani tüm müzik insanları adına diyorum ki usta 'Yedik kaz etinden, doyduk lezzetinden' artık bu ülkede hatırla, gönülle yapılan işler bitti!

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  yalnızlığı sevgili sahibi olmaya tercih eden kız

  Çılgına döndü!

  Çılgına döndü!

  Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, kendisine gönderilen kredi kartının şifresini almak için aradığı müşteri hizmetlerinden sonuç alamayınca çılgına döndü.

  Yaşadığı memnuniyetsizliği Twitter’da dile getiren Tatlıses, "Haberim olmadan kredi kartı gönderdiniz, teşekkürler! Şifre almak istiyorum, illallah ettiriyorsunuz. İlgi sıfır, memnuniyetim de sıfır. Müşteri ilişkilerindeki kişiler karşı tarafı çıldırtıyor. Ne anladım ben şimdi bu karttan ve hizmetten? Varsın .... kartım olmasın. Kartı iade edeceğim, teşekkür ederim. Yedim kaz etinden doydum lezzetinden" dedi.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap