Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yavuz selim oyun portal kaç yaşında

  1 ziyaretçi

  yavuz selim oyun portal kaç yaşında bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yavuz Selim Dalmaz (oyunportal) kimdir? boyu, kilosu ve yaşı?

  Yavuz Selim Dalmaz (oyunportal) kimdir? boyu, kilosu ve yaşı?

  Youtuber olan Yavuz Selim Dalmaz (oyunportal)hakkında merak edilen birçok bilgiyi bu yazıda bulabilirsiniz. Kimdir, nereli, burcu, boyu, kilosu, yaşı, saç rengi, göz rengi ve sosyal medya hesapları ve ilişkisi var mı? gibi birçok sorunun yanıtını yazımızda verdik.

  Adı Soyadı: Yavuz Selim Dalmaz

  Memleket: ***

  Yaş: 41 yaşında (2021 yılında göre)

  Doğum Tarihi ve Yeri: 1980 Yılında doğdu.

  Meslek: Youtuber

  Göz rengi: Kahverengi

  Saç Rengi: Kahverengi

  Youtube: Yavuz Selim

  Facebook: Oyun Portal

  İnstagram: taklakingg

  Twitter: taklakingg

  GENEL BİLGİLER

  İlişki Durumu: ***

  Sevgilisinin Adı: ***

  Baba Adı***

  Ana Adı: ***

  Kaç Kardeş: ***

  Kilosu: 80 kg

  Boyu: 177 cm

  Eğitim durumu: Lise

  Okul: ***

  Bölüm: ***

  En sevdiği renk: Yeşil

  Burcu: ***

  Tuttuğu Takım: ***

  DİĞER BİLGİLER

  Küçükken yatılı okullarda kalmış ve tetris’i ilk orada görmüştü ve oynamıştı, oyun merakı’da oradan başlamıştı.

  Orta okulu bitirdikten sonra çeşitli işlerde çalıştı, pazarda su sattı, yol kenarında ayakkabı boyadı ve sanayide tamirci çıraklığı yaptı. Gemilerde çalıştı, beyaz eşya tamirciliği yapan selim, askere gitti ve ambulans şoförlüğü yaptı. Askerden döndükten sonra ise asansör montajı işinde çalışan selim, oradan kazandığı para ile ilk bilgisayarını aldı ve yavaş yavaş oyun macerasına atılmaya başladı.

  Oyun sitelerini takip etmeye başlayan selim, çeşitli sitelerde editörlük yaptı. Bu sırada bir şeyi farketti, oyun oynarken arkadaşlarının onu izlediğini ve çok keyif aldığını anladı. Bu vesile ile ilk youtube kanalı olan Canlı Oyun Haber Platformu adlı youtube kanalını oluşturdu. 4 aylık bir uğraş sonrası kanalı büyütemedi ve battı. Sonra youtuberları izlemeye başlayan selim oyun günlüğü kanalı ile karşılaştı ve ulaşıp video editörlüğünü yapmaya başladı.

  Sonra maddi sıkıntılardan ötürü kanal editörlüğü yapmayı bırakıp youtube 6 aylık bir ara verdi. 6 aylık bir aradan sonra Selim, Oyun Portal kanalını kurdu. İlk olarak oyun inceleme videoları çekmeye başladı. Daha sonra ise Simülasyon, Eğlence odaklı oyunlar çekmeye başladı. Takipçileri ona selim dede, taklaking oda takipçilerine her zaman taklacı diyerek seslendi.

  Yaş Sadece bir numaradır içindeki çocuğu asla kaybetme!

  Yazı kaynağı : www.youtubemagazin.xyz

  Yavuz Selim

  Yavuz Selim

  Yavuz Selim sosyal medya dünyasının ciddi bir hayran kitlesine sahip olmayı başaran fenomen isimlerindendir. Hakkında ise genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

  Youtube dünyasının ünlü isimlerinden olan Dalmaz, 1980 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Günümüz sosyal medya fenomenlerine kıyasla yaşı büyük olmasına karşın popüleritesini arttırmayı başarmıştır.

  Kendisini “Oyun Portal” isimli kanalından da tanıdığımız youtuber, eğlenceli içeriklerin bulunduğu “Takla King” isimli mizah videolarıyla kitlesini genişletmektedir. 80 kilo ağırlığında olan fenomen isim, 177 cm boyundadır.

  Yavuz Selim Streaming

  Selim Dalmaz aynı zamanda Minecraft Egg Wars oyununun usta oyuncularındandır. Oyunla ilgili yayınladığı videolarla takipçilerinin beğenisini kazanmaktadır.

  Youtube

  Kanalda, eğlenceli çeşitli içerikler konu edilmekle birlikte, videoların büyük bir bölümü dijital oyunlarla ilgilidir. Yavuz Selim kanalının Yaşar ve Yıldız soyisimleriyle biten kanallarla alakası yoktur. Takipçiler arama yaparken karşılarına çıkan bu isimler konusunda kafa karışıklığı yaşayabilmektedirler.
  Oyunseverler olarak, kendisinin yalnızca oyun videolarını yayınlamak için açmış olduğu “Takla King” adlı kanalı da takip edebilirsiniz.

  Sosyal Medya Takipçi Sayıları

  Gün itibariyle Youtube Kanallarındaki takipçi sayılarına baktığımızda, Takla King adlı kanalın 763K, Oyun Portal adlı kanalın ise 2,59 Mn takipçisi bulunmaktadır.
  Instagram’daki takipçi sayılarına baktığımızda ise @oyunportal_ adlı hesabın 2.4B, @taklakingg adlı hesabın ise 375B takipçisinin bulunğunu görmekteyiz.

  Yazı kaynağı : www.kimnereli.net

  Takla King öldü mü? Yavuz Selim kimdir, kaç yaşında, hasta mı?

  Takla King öldü mü? Yavuz Selim kimdir, kaç yaşında, hasta mı?

  Türkiye'nin en güncel Haber sitesi!

  Gündeme dair tüm gelişmeleri Son Dakika Haberi olarak sizler için derliyoruz.

  Haber.com güncel ve doğru Haberler yapan bir basın yayın organıdır.

  Mail: [email protected]

  Yazı kaynağı : www.haber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap