Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yasemin öztürk esra erol

  1 ziyaretçi

  yasemin öztürk esra erol bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Zonguldak'ta bir erkek, dini nikahlı eşi ve çocuğunu öldürdü - Tele1

  Zonguldak'ta bir erkek, dini nikahlı eşi ve çocuğunu öldürdü - Tele1

  Zonguldak’ta bir erkek, dini nikahlı eşi ve çocuğunu öldürdü

  23 Haziran 2022 Perşembe

  Zonguldak Çaycuma’da 41 yaşındaki Seyfulllah Uslu, dini nikahlı eşi Yasemin Öztürk ve üç yaşındaki Nazlı Erva Öztürk’ü av tüfeği ile öldürdü. Cinayetten sonra canına kıyan Uslu’nun kızının biyolojik babası olduğunu Esra Erol’un programında öğrendiği ortaya çıktı.

  Olay, dün akşam saatlerinde ilçeye bağlı Filyos beldesi Öteyüz Mahallesi’ndeki bir evde meydana geldi. Gündelik işlerde çalışan Seyfullah Uslu, aralarında geçimsizlik bulunan dini nikahla birlikte yaşadığı Yasemin Öztürk ile tartışmaya başladı. Tartışma esnasında Uslu, eşi Yasemin Öztürk’ün vücuduna, kızı Nazlı Erva Öztürk’ün ise başına av tüfeği ile ateş etti.

  Saçmaların isabet ettiği anne ile kızı kanlar içerisinde yere yığılırken, Seyfullah Uslu daha sonra aynı silahı kendisine doğrultup ateşledi. Sesleri duyan komşuların ihbarıyla olay yerine sağlık ve jandarma ekibi sevk edildi.

  Ekiplerce yapılan incelemede anne, baba ve çocuğun yaşamını yitirdiği belirlenirken, Uslu’nun evin duvarına da iki el ateş ettiği tespit edildi.

  Seyfullah Uslu, kızı Nazlı Erva Öztürk ve Yasemin Öztürk’ün cansız bedeni, savcı ve jandarmanın olay yerindeki incelemesinin ardından otopsi için Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

  Nazlı Erva Öztürk’ün dini nikahla birlikte yaşayan çiftin çocuğu olduğu ancak nüfusa annesinin soyadı ile kaydedildiği öğrenildi.

  Resmi nikahlı eşinden ayrıldıktan sonra Seyfullah Öztürk’le dini nikah ile yaşamaya başlayan Yasemin Öztürk’ün, olayda öldürülen kızı Nazlı Erva Öztürk’ün babalık tartışmaları yüzünden Esra Erol’un ATV’de yayımlanan programına katıldığı öğrenildi. O tarihte 25 günlük olan Nazlı bebeğe DNA testi yapıldı ve Seyfullah Uslu’nun, bebeğin biyolojik babası olduğunu canlı yayında öğrendiği ortaya çıktı.

  Yazı kaynağı : tele1.com.tr

  2 yıl önce Esra Erol'un programına çıkmış!

  Bebeğinin Seyfullah Uslu’dan olduğunu canlı yayında öğrenmiş

  Bebeğinin Seyfullah Uslu’dan olduğunu canlı yayında öğrenmiş

  Yasemin Öztürk’ün  2  yıl önce ATV ekranlarında  yayınlanan Esra Erol’un programına katıldığı ve bebeğinin Seyfullah’dan olduğunu o programda öğrendiği ortaya çıktı. 

  Kızıyla birlikte cinayete kurban giden Yasemin Öztürk, 22 Şubat 2020'de Esra Erol'un programına katıldı.

   Canlı yayında bebeğin eski eşinden mi yoksa evlilik dışı beraberlik yaşadığı Seyfullah Uslu'dan mı olduğuna ilişkin DNA raporunu Esra Erol'dan öğrenen Yasemin Öztürk, bebeğinin babasının Seyfullah Uslu olduğunu programda öğrendi.

  Yazı kaynağı : www.pusulagazetesi.com.tr

  Esra Erol canlı yayınında ortalık karıştı! Karım bırakıp gitti dedi gerçekler ortaya çıkınca sinir krizi geçirdi - Galeri - Takvim

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap