Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yasak elma 116 bölüm full izle fox tv youtube

  1 ziyaretçi

  yasak elma 116 bölüm full izle fox tv youtube bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yasak Elma 116. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Youtube 18 Ekim Yeni Fragman

  Yasak Elma 116. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Youtube 18 Ekim Yeni Fragman

  Yasak Elma 115. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma’nın son fragmanı Youtube ne zaman yayınlanacak? Yasak Elma 115. bölüm neler olacak? Yasak Elma 115. bölüm fragmanı  izle Youtube 11 Ekim Yeni Fragman İzle. Yasak Elma dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Yasak Elma dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor.

  Son Dakika: Son Yaz Dizisi Final Yapıyor

  Yasak Elma 116. Bölüm Fragmanı izle

  Yasak Elma Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin bugünkü bölümü bittikten sonra fragmanın yayınlanması bekleniyor. Yasak Elma Youtube Kanalı

  Yasak Elma 115. Bölüm Özeti

  Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir. Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

  Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider. Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

  Yasak Elma 114. Bölüm Özeti

  Doğan kızını korumak için Çağatay’a karşı hamle alır. Ender ise geçmişten gelen kişinin peşindedir. Yıldız, Ender’in de yardımıyla Çağatay’ın peşine düşer ama Çağatay’ın yaptığı büyük bir jest, kafasındaki şüphelerin silinmesini sağlar. Ancak yaşadığı bir tesadüf Yıldız’ın gözünü açmasını sağlayacaktır…

  Çağatay’ın Kumru ile yasak aşk yaşadığını öğrenen Doğan’ın, ”Çağatay’ı yavaş yavaş öldüreceğim!” sözleri dizinin fragmanında ilgi çekti.

  Yasak Elma Dizisi 5. Sezon

  Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Ece Dizdar, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Rutkay Ayıköz, Emre Dinler, Bahityar Memili, Yasmin Erbil, Erdal Bilingen, Vildan Vatansever ve Kuzey Gezer gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı Yasak Elma dizisinin 5. sezonu merak ediliyor. Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu’nun oturduğu, senaryosunu Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün kaleme aldığı “Yasak Elma”, her pazartesi saat 20.00’de FOX TV ekranlarında yayınlanıyor.

  Sadakatsiz 35. Bölüm Fragmanı İzle

  Son Dakika: Son Yaz Dizisi Final Yapıyor

  Masumlar Apartmanı 42. Bölüm Fragmanı

  Baht Oyunu 17. Bölüm Fragmanı

  Ada Masalı 17. Bölüm Fragmanı

  Evlilik Hakkında Her Şey 4. Bölüm Fragmanı

  Yazı kaynağı : www.bagimsizgazete.com

  Yasak Elma Dizisi - Bölümleri | FOX

  Karagül Dizisi 116 Bölüm | FOX

  Yasak Elma 115. bölümde neler oldu? Yasak Elma 116. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma'da bu hafta neler oldu? Yasak Elma son bölüm özeti ve Yasak Elma 114. bölüm özeti

  Yasak Elma 115. bölümde neler oldu? Yasak Elma 116. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma'da bu hafta neler oldu? Yasak Elma son bölüm özeti ve Yasak Elma 114. bölüm özeti

  Yasak Elma dizisinin 115. son bölümü, yine şaşırtan olaylarla izleyenlerin karşısına çıktı. Yasak Elma 115. bölümde Çağatay'ın Kumru ile olan birlikteliğini öğrenen Yıldız, Çağatay ve Kumru'dan ayrı ayrı intikam almak için harekete geçer. İhanete uğrayan Yıldız'ın planı ne? Yasak Elma 115.Bölüm Full İzleme linki ve Yasak Elma son bölüm özeti haberimizde.

  Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Ece Dizdar, Yasmin Erbil, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in yer aldığı Yasak Elma 115.Bölüm İzleme linki sizlerle...

  Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de FOX'ta!

  YASAK ELMA SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

  FOX TV ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Yasak Elma, yeni bölümü ile ekrana geldi.

  Önceki bölümde Yıldız, Çağatay'ın kendisini Kumru ile aldattığını öğrenmişti.

  Yasak Elma 115. bölümde Yıldız, ihanete uğradığını öğrendikten sonra bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır.

  Önce evin kapısına kadar gidip tam kapıyı çalacakken vazgeçen Yıldız, Çağatay ve Kumru'dan ayrı ayrı intikam almak için harekete geçer. Yıldız'ın planı ne?

  Kumru'nun babası Doğan, Yıldız'ın farklı davranmasından dolayı her şeyi biliyor olabileceğinden şüphelenir. Kumru ve Doğan'ı yemeğe çağıran Yıldız, uydurma bir hikaye ile intikam planından bahseder.

  Ender ise Doğan'la yakınlaştığı sırada beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Sabah Doğan'ın evine giden Ender, onun karısı Arzu ile karşılaşır.

  ÖNCEKİ BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

  Yasak Elma'nın son bölüm final sahnesinde ise, eşi Çağatay'ı takip eden Yıldız beklemediği bir darbe aldı. Yıldız, Çağatay'ı sevgilisiyle yakaladı. Yıldız, eşini kumru ile birlikte görünce büyük şok yaşadı.

  Yazı kaynağı : www.haberankara.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap