Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yargı dizi son bölüm full izle youtube

  1 ziyaretçi

  yargı dizi son bölüm full izle youtube bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yargı 30. Bölüm - 30 Bölüm full izle

  Yargı 30. Bölüm - 30 Bölüm full izle

  Yargı dizisi 30. Bölümde Ceylin, Çınar'ı kurtarmaya çalıştıklarını düşündüğü Ilgaz, Pars ve Eren'e ateş püskürüyor! 24 Nisan Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 30. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 30. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 30. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 29. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 30. Bölümde neler yaşandı? Yargı 30. Bölüm full izle! Yargı dizisi 30. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!

  Yargı'nın 24 Nisan Pazar günü yayınlanan 30. Bölümde Ceylin ve Ilgaz'ın arasında sular durulmuyor! 

  Ceylin, Ilgaz’ı şaşırtarak birlikteliklerine yeni bir şans vermeye karar vermiştir. Ancak devam edebilmek için ondan bir seçimde bulunmasını ister. Bu seçim Ilgaz’ın tüm hayatını alt üst edecektir. Bir yanda sevdiği kadın, diğer yanda bir ömür yanında taşıdığı ailesi…

  Zafer cinayetinde son dönemece varılmıştır. Parçaların yavaş yavaş bir araya gelip olay gecesinin tümünü aydınlatması için ihtiyaç duyulan tek bir şey kalmıştır. Bu aydınlanma ihtimali uğruna sürpriz bir araya gelişler yaşanacak, yeni anlaşmalar yapılacaktır. Ancak hesaplamadıkları şey Yekta’nın onlar için başka planları olduğudur.

  Hem gerçeği bulmak hem kendileri için savaşmak isteyen Ilgaz ve Ceylin, bu yolda tahmin ettiklerinden daha çok zorlanacak; aralarında engel olan ve yok saymaya çalıştıkları bütün gerçeklerle defalarca yüz yüze kalmak zorunda kalacaklardır.

  Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

  Yazı kaynağı : www.kanald.com.tr

  Bölümler

  Yargı

  Yargı

  Paylaştığınız kişisel bilgilerinizin; tanıtım, satış, pazarlama vb. amaçlı her türlü iletişim faaliyetinin bildirimi amacıyla saklanmasına ve kullanılmasına izin verdiniz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikasını inceleyebilirsiniz. İzin verdiğiniz Doğuş Yayın Grubu Şirketleri şunlardır:

  Doğuş Yayın Grubu A.Ş

  NTV Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş.

  Startv Medya Hizmetleri A.Ş.

  Star Avrupa Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş.

  Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.

  Kral Müzik Medya Hizmetleri A.Ş.

  Kral Pop Medya Hizmetleri A.Ş.

  Yazı kaynağı : puhutv.com

  Yargı dizisi 29. bölüm izle tek parça! Yargı dizisi izle! Yargı son bölüm full izle!

  Yargı dizisi 27. bölüm izle tek parça! Yargı son bölüm full izle!

  Yargı 30. bölüm tek parça izle | Kanal D Yargı son bölüm izle (30.bölüm) | Yargı yeni bölümde neler oldu?

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap