Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yargı 17 bölüm full izle puhutv

  1 ziyaretçi

  yargı 17 bölüm full izle puhutv bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yargı 1.Sezon 17.Bölüm Tek Parça Full HD İzle | puhutv

  Yargı 1.Sezon 17.Bölüm Tek Parça Full HD İzle | puhutv

  Paylaştığınız kişisel bilgilerinizin; tanıtım, satış, pazarlama vb. amaçlı her türlü iletişim faaliyetinin bildirimi amacıyla saklanmasına ve kullanılmasına izin verdiniz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikasını inceleyebilirsiniz. İzin verdiğiniz Doğuş Yayın Grubu Şirketleri şunlardır:

  Doğuş Yayın Grubu A.Ş

  NTV Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş.

  Startv Medya Hizmetleri A.Ş.

  Star Avrupa Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş.

  Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.

  Kral Müzik Medya Hizmetleri A.Ş.

  Kral Pop Medya Hizmetleri A.Ş.

  Yazı kaynağı : puhutv.com

  Yargı 17. Bölüm - 17 Bölüm full izle

  Yargı 17. Bölüm - 17 Bölüm full izle

  Yargı dizisi 17. Bölümde olay yerine yakın bir yerde bulunan eldiven cinayeti netleştiriyor! 23 Ocak Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 17. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 17. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 17. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 17. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 17. Bölümde neler yaşandı? Yargı 17. Bölüm full izle! Yargı dizisi 17. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!

  Yargı'nın 23 Ocak Pazar günü yayınlanan 17. Bölümde Ceylin'in verdiği ifade sonrasında önemli delillere ulaşılıyor! 

  Ilgaz’ın yönlendirmeleriyle, Engin’in öldüğü geceye ait detayları hatırlamaya başlayan Ceylin için artık bazı şeyler netleşmeye başlamıştır. Şüpheleri Ceylin üzerinden kaldıracak ipuçları ortaya çıktıkça Ilgaz, Ceylin’in masumiyetine giden yola kendinden emin adımlarla çıkmak ister; ancak, onu büyük engeller beklemektedir.

  Oğlunun dosyasını gittikçe karıştıran ve Ceylin lehine olan deliller, Yekta’nın iyice saldırganlaşmasına sebep olur. Seda, Merdan’ın verdiği görevi yerine getirmek için Yekta’ya yakın dururken, Çınar ise yine risk alarak Serdar’la hareket etmeyi kabul eder ve tehlikeli bir plana dahil olur. Üstelik bu sefer yalnız değildir.

  Ne zaman düşseler daha güçlü kalkabilmek için birbirlerine ihtiyaç duyduklarını fark eden Ilgaz ile Ceylin için ufukta yeni bir yol görünmektedir. Ancak bu sefer daha büyük kararların gölgesinde uzanan bu yol, onları yeni bir eşiğe taşımak üzeredir.

  Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

  ---

  Yargı Episode 17 Summary

  Things become clearer to Ceylin who tries to remember the night of the murder thanks to Ilgaz’s guidance. As the clues appear one by one which will prove Ceylin innocent, Ilgaz is happy to take firm steps towards vindicating Ceylin’s actions. However, there are many obstacles waiting for him.

  Yekta gets more aggressive as he digs into his son’s file and come across the evidence in favor of Ceylin. While Seda stays close to Yekta to fulfill the duty given by Merdan, Cinar accepts acting together with Serdar taking a risk again, and he involves in a dangerous plan. And this time, he is not alone.

  A new path appears on the horizon for Ilgaz and Ceylin, who realize they need each other to get up stronger whenever they fall. The path which shows up in the shadow of bigger decisions is about to elevate them to a new threshold.

  Yargı returns every Sunday at 8 pm on Kanal D!

  Yazı kaynağı : www.kanald.com.tr

  Yargı 34. Bölüm - 34 Bölüm full izle - SEZON FİNALİ

  Yargı 34. Bölüm - 34 Bölüm full izle - SEZON FİNALİ

  Yargı dizisi sezon finali olan 34. Bölümde Ceylin ve Ilgaz tekrar evleniyor! 29 Mayıs Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 34. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 34. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 34. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 34. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 34. Bölümde neler yaşandı? Yargı 34. Bölüm full izle! Yargı dizisi 34. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de! Yargı'nın sezon finalinde neler oldu?

  Yargı'nın 29 Mayıs Pazar günü yayınlanan 34. Bölümü olan sezon finalinde Ceylin, Ilgaz'ı öldürme suçuyla gözaltına alınıyor! 

  Aylardır heyecan dolu bir hikayeyi ekranlara taşıyan Yargı’nın sezon finali seyirciyle buluştu. Ilgaz ve Ceylin’in barıştığı anların ekrana geldiği bölümde izleyici rüya gibi bir düğüne tanıklık etti. Romantik anların yaşandığı sezon finali heyecanı ikiye katlarken, göz kamaştırıcı düğünde yaşananlar mutluluk verdi. Finalde ise Ceylin'in itirafı, izleyenlere soluksuz anlar yaşattı.

  Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

  Yazı kaynağı : www.kanald.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap