Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yapikredi internet alisverisine acma

  1 ziyaretçi

  yapikredi internet alisverisine acma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  E-Ticaret Yetkisi | Worldcard

  İnternet Alışverişleri

  İnternet Alışverişleri

  İnternet Alışverişleri

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun 20.10.2016 tarih ve 7052 sayılı Kurul kararı ve 22.02.2017 tarihli yazısı ve 29.12.2017 tarihli yazısı ile belirtildiği üzere; bireysel kredi kartları, banka kartları ve ek kartlar ile 31 Ocak 2018’den sonra internetten alışveriş yapılabilmesi için tüm bireysel kart hamillerinden onay alınması gerekmektedir.

  Tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartlarınız ve varsa bu kartlara bağlı ek kartlarınız ile Yapı Kredi bireysel banka kartlarınız ile 31 Ocak 2018’den sonra internet alışverişlerine devam edebilmeniz için SMS ile AÇIK yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaranızı 4944’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Onay vermek için göndereceğiniz SMS’ten herhangi bir ücret alınmayacaktır.  

  Karar kapsamında sadece internetten alışveriş (e-ticaret) işlemleri bulunmakta olup kartlarınız ile yapacağınız talimatlı alışveriş (mail order) işlemleriniz mevcutta olduğu şekilde uygulanmaya devam edecektir.

  3 Boyutlu Güvenlik Sistemi

  TLcard'ınızla internetten alışveriş yapabilirsiniz. TLcard'ınızla, internette 3 boyutlu güvenlik (3D Secure) sistemine üye işyerlerinden alışveriş yapabilmek için worldcard.com.tr'den 3 boyutlu güvenlik (3D Secure) sistemine üye olmanız gerekmektedir.

  Eğer bankamıza ait bir kredi kartı ile 3 boyutlu güvenlik (3D Secure) sistemine üye iseniz, banka kartınız ile alışveriş yapabilmek için tekrar üye olmanıza gerek yoktur.

  3 boyutlu güvenlik (3D Secure) sistemi üyesi olmamanız halinde, internet üzerinden TLcard'ınız ile alışveriş yapmanız mümkün olmayacaktır.

  Banka kartınızı internetten alışveriş işlemlerine kapattırmak isterseniz; Yapı Kredi şubeleri,Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Telefon Bankacılığı aracılığı ile talimat verebilirsiniz.

  İnternetten Alışveriş Yapabilirsiniz

  3 Boyutlu Güvenlik Sistemi

  TLcard'ınızı internette 3 boyutlu güvenlik (3D secure) sistemine üye işyerlerinden alışveriş yaparken kullanabilirsiniz. Üstelik alışveriş yaptığınız internet sitelerinin World üye işyeri olması durumunda, alışverişlerinizden puan kazanmaya devam edersiniz!

  TLcard'ınızla, internette alışveriş yapabilmeniz için, 3 boyutlu (3D secure) güvenlik sistemine üye olmanız gerekmektedir. Eğer bankamıza ait bir kredi kartı ile 3 boyutlu (3D secure) güvenlik sistemine hali hazırda üye iseniz, TLcard'ınız ile alışveriş yapabilmek için tekrar üye olmanıza gerek yoktur.

  BKM Express

  Bankalararası Kart Merkezi'nin Türkiye'de sunduğu "Express Ödeme" sistemi olan BKM express sayesinde kredi kart ve banka kartı bilgilerinizi internette paylaşmadan alışveriş yapıp, taksitle ödeyebilir ve puan kazanabilirsiniz.

  Sisteme dahil olmak için kredi kart ve banka kartı bilgilerinizi sadece bir kez bkmexpress.com.tr'ye tanımlayarak üye olmanız yeterli. Sisteme üye olduktan sonra yapacağınız tüm online alışverişlerde, kart bilgilerinizi vermeye gerek kalmaksızın, Express Ödeme hesabınızı kullanarak hızlı, kolay ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca tüm online alışverişlerinizde taksitle ödeme yapabilir, aynı zamanda puan kazanmaya devam edersiniz.

  Sisteme Nasıl Üye Olunur?

  Detaylı bilgi için http://bkmexpress.com.tr/

  BKM Express kampanyaları için tıklayınız.

  Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.

  Yazı kaynağı : m.tlcard.com.tr

  Yapı Kredi internet alışverişi onayı nasıl verilir?

  Yapı Kredi internet alışverişi onayı nasıl verilir?

  Yapı Kredi bankasındaki kartınız için internet alış veriş onayını aşağıdaki yöntemlerden birini yaparak verebilirsiniz.

  SMS ile onay verme:

  Bankada kayıtlı telefon numaranızdan AÇIK yazıp kartın üzerindeki müşteri numarasını sonuna ekleyin ve 4944'e SMS olarak gönderin.

  İnternet bankacılığından onay verme:

  Müşteri hizmetlerinden onay verme:

  Bankada kayıtlı telefonunuzdan 444 0 444 numaralı Yapı Kredi müşteri hizmetlerini arayıp her kartınız için internet alışveriş onayı verebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : uzmanim.net

  Yapı Kredi Bankası kredi kartı internet alışverişine açma yöntemi

  Yapı Kredi Bankası kredi kartı internet alışverişine açma yöntemi

  Yapı Kredi Bankası kredi kartının internet kullanımına nasıl açılacağını sizler için hazırladık. 17 Ağustos’ta onay verilmeyen hesaplar üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapılamayacak. Vereceğiz bir “Onay” sayesinde kredi kartını internet kullanımına açabilirsiniz. Biz de sizler için Yapı Kredi’nin kredi kartının internet kullanımına nasıl açılacağını araştırdık. İşte kredi kartını internet kullanımına açma…

  Yapı Kredi Bankası kredi kartını internet alışveriş kullanımına açma

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun 20.10.2016 tarih ve 7052 sayılı Kurul kararı ve 22.02.2017 tarihli yazısı ile belirtildiği üzere; bireysel kredi kartları, banka kartları ve ek kartlar ile 17 Ağustos 2017’den sonra internetten alışveriş yapılabilmesi için tüm bireysel kart hamillerinden onay alınması gerekmektedir.

  Tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartlarınız, varsa bu kartlara bağlı ek kartlarınız ve Yapı Kredi bireysel banka kartlarınız ile 17 Ağustos 2017’den sonra internet alışverişlerine devam edebilmeniz için SMS ile AÇIK yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaranızı 4944’e göndermeniz gerekmektedir. Onay vermek için göndereceğiniz SMS’ten herhangi bir ücret alınmayacaktır.

  Onay vermeniz durumunda tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartlarınız ve varsa bu kartlara bağlı ek kartlarınız ile Yapı Kredi bireysel banka kartlarınız internetten alışverişe (e-ticaret) açık olarak belirlenecektir.

  Onay verilmediğinde tüm bireysel Yapı Kredi kartlarınız 17 Ağustos 2017’de internet alışverişlerine kapatılacaktır.

  Her bir kartınız için farklı yetkiler belirlemek istemeniz durumunda Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni ziyaret edebilir veya 444 0 444 / 0850 222 0 444 nolu Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan işlem yapabilirsiniz.

  Karar kapsamında sadece internetten alışveriş (e-ticaret) işlemleri bulunmakta olup kartlarınız ile yapacağınız talimatlı alışveriş (mail order) işlemleriniz mevcutta olduğu şekilde uygulanmaya devam edecektir.

  Yazı kaynağı : www.yenisafak.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap