Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yalı çapkını fragman 26 bölüm fragmanı

  1 ziyaretçi

  yalı çapkını fragman 26 bölüm fragmanı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yalı Çapkını

  Yalı Çapkını 25.bölüm fragmanı - Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı İZLE! | Karadeniz Gazetesi

  Yalı Çapkını 25.bölüm fragmanı - Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı İZLE! | Karadeniz Gazetesi

  Yalı Çapkını yeni bölümleriyle seyirciyi ekrana kilitliyor. Yalı Çapkını dizisinin yayınlanan son bölümü sonrasında 25.bölümü araştırılıyor. Başrollerinde Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun yer aldığı Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümü merak konusu oldu. Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı izle! Yalı Çapkını 25.bölüm fragmanı! araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki, Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını yeni bölümde ne olacak? 

  YALI ÇAPKINI SON BÖLÜM NE OLDU?

  Fuat ve Asuman'ın arasının bozuk olduğunu öğrenen Halis Ağa, Seyran'ı yanına çağırarak ondan bu konuda destek ister. Durumu öğrenen Ferit ise hızlıca bir plan yapar. Öte yandan Defne de Seyran'ın projeden çekilmesiyle ilgili İfakat ve Gülgün'le konuşmaya gelir. Kazım ise arazi ile ilgili planlarını yürütmeye kararlıdır. Ferit'in planıyla bir araya gelen Suna-Abidin, Ferit-Seyran, Asuman ile Fuat'ın kısa tatilinde önemli kararlar da alınacaktır.

  YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜM FRAGMANI!

  Yalı Çapkını dizisinin yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Son bölümüyle dikkat çeken Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümü araştırılan konular arasında yer alıyor. Yalı Çapkını 25.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içerisinde yer alacaktır...


  24. BÖLÜMİZLE
   

  Yazı kaynağı : www.karadenizgazete.com.tr

  Yalı Çapkını 25. bölüm fragmanı, Yalı Çapkını 24. bölümde ne oldu?

  Yalı Çapkını 25. bölüm fragmanı, Yalı Çapkını 24. bölümde ne oldu?

  Yalı Çapkını 25. bölüm fragmanı, Yalı Çapkını 24. bölümde ne oldu? Soruları na cevap aranıyor. Büyük bir izleyici kitlesi bulunan Yalı Çapkını 10 Mart Cuma günü 24. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Heyecanın dorukta olduğu dizinin yeni bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Peki Yalı Çapkını 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

  25. BÖLÜM FRAGMANI

  Yalı Çapkını dizisinin yeni fragmanını izlemek için TIKLAYIN.

  Vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edilen Yalı Çapkını dizisi OGM Pictures imzalı, yönetmenliğini Burcu Alptekin'in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Barış Günger'in kaleme aldığı dram ve romantik türdeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor paylaşmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.gazeteilksayfa.com

  Ve herkesin bekledi�i an, o sahne! Yal� �apk�n� b�l�m fragman�! Yal� �apk�n� yeni fragman!

  Yalı Çapkını

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap