Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yağmur özbasmacı mermer oynadığı diziler

  1 ziyaretçi

  yağmur özbasmacı mermer oynadığı diziler bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yağmur Özbasmacı Mermer

  Yağmur Özbasmacı Mermer

  Yağmur Özbasmacı Mermer Oynadığı Diziler, Yer Aldığı Son Dizisi

  Yağmur Özbasmacı Mermer kimdir? | FOX

  Yağmur Özbasmacı Mermer kimdir? | FOX

  14 Temmuz 1987 Ankara’da doğan Yağmur Özbasmacı Mermer 2009 yılında ilk projesi olan Deniz Yıldızı adlı tv projesinde rol oynamıştır. Daha sonra Beni Affet, Babam ve Ailesi, Bir Umut Yeter, Benim Adım Melek, Leke gb yapımlarda yer almıştır. Elbet Bir Gün adlı dizi projesinde Sevilay karakterini canlandırmıştır.

  Yağmur Özbasmacı Mermer'in Oynadığı Diziler

  Leke / 2019 

  Benim Adım Melek / 2019 

  Bir Umut Yeter / 2018

  Tutsak / 2017

  Esaretin Bedeli / 2017 

  İnci / 2014

  Deniz Yıldızı / 2009

  Yazı kaynağı : fox.com.tr

  Yağmur Özbasmacı Oynadığı Diziler?

  Yağmur Özbasmacı Oynadığı Diziler?

  Yağmur Özbasmacı Oynadığı Diziler?

  (Yağmur Özbasmacı) Biyografi


  2013- 2016 yıllarında çok ses getiren dizi Beni Affet’ de İnci karakterine hayat veren Yağmur Özbasmacı şimdilerde de TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek dizisinde Seyran Karadağ rolüne hayat veriyor. Sevilen oyuncu Yağmur Özbasmacı’ nın kaç yaşında olduğu, nereli olduğu, nerede okuduğu epey merak ediliyor. Güzel oyuncu Yağmur Özbasmacı 13 Temmuz 1992 yılında Ankara’ da dünyaya gözlerini açtı. Aslen de Ankaralı olan Özbasmacı ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimi Ankara’da tamamladı. Tiyatroya merak salan Özbasmacı Ankara Üniversitesi Dil- Tarih- Coğrafya Fakültesi’nde Tiyatro Bölümünü okudu ve buradan mezun oldu. İlk olarak Fox Tv ekranlarında izlediğimiz Deniz Yıldızı isimli dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Bu ekranların en uzun soluklu dizisi olan Deniz Yıldızı 1287 bölüm sürdü. Dizi final yaptıktan sonra güzel oyuncu Özbasmacı Beni Affet, Babam Ve Ailesi, Esaretim Sensin, Tutsak, Bir Umut Yeter, Leke, Benim Adım Melek adlı dizilerde oynamıştır. Bunun yanında Devam Zorunluluğu adlı kısa filmde ve Terapi Ötesi adlı tiyatro oyununda da rol aldı. 2013 yılında Deniz Yıldızı dizisinin görüntü yönetmeni olan Onur Mermer ile hayatını birleştirdi.

  Yağmur Özbasmacı Ne Zaman Doğdu?

  Benim Adım Melek dizisinde Seyran Karadağ rolüne hayat veren güzel ve genç oyuncu Yağmur Özbasmacı 13 Temmuz 1992 yılında dünyaya geldi.

  Yağmur Özbasmacı Boyu Kaç?

  Hem oyunculuğu hem de güzelliği ile dikkat çeken Yağmur Özbasmacı 1.67 boyundadır.

  Yağmur Özbasmacı Kilosu Kaç?

  Yağmur Özbasmacı Mermer isimli güzel oyuncu 54 kilodur.

  Yağmur Özbasmacı Kaç Yaşında?

  Güzel oyuncu Yağmur Özbasmacı Mermer 1992 yılında dünyaya gözlerini açtı. Şimdilerde 29 yaşında olan başarılı oyuncu 18 yaşından beri oyunculuk yapmaktadır.

  Yağmur Özbasmacı Eşi Kim?

  Güzel oyuncu Yağmur Özbasmacı ilk olarak 2009 yılında Deniz Yıldızı isimli dizide rol alarak kariyerine başlamıştır. Bu dizide görüntü yönetmenliği yapan Onur Mermer ile aşk yaşadı. Yağmur Özbasmacı Onur Mermer ile 2013 yılında hayatını birleştirdi.

  Yağmur Özbasmacı Burcu Ne?

  Temmuz ayında dünyaya gözlerini açan Yağmur Özbasmacı yengeç kadınıdır.

  Yağmur Özbasmacı Nereden Mezun Oldu?

  Güzel ve başarılı oyuncu Yağmur Özbasmacı ilk, orta ve lise eğitimini Ankara’ da tamamladı. Tiyatroya merak salan Özbasmacı yükseköğrenimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünde okudu ve buradan mezun oldu.

  Yağmur Özbasmacı Nerede Doğdu?

  Yağmur Özbasmacı Ankara’ da dünyaya geldi.

  Yağmur Özbasmacı Aslen Nereli?

  Yağmur Özbasmacı Ankara’ da dünyaya geldi. Aslen Ankaralıdır.

  Yağmur Özbasmacı Oynadığı Diziler?

  Yağmur Özbasmacı ilk olarak 2009 yılında Deniz Yıldızı adlı dizide rol alarak tv dünyasına adım attı. Ardından Beni Affet, Babam Ve Ailesi,  Esaretim Sensin, Tutsak, Leke, Bir Umut Yeter dizilerinde rol aldı. Şimdilerde ise TRT 1 ‘in sevilen dizisi Benim Adım Melek adlı dizide Seyran karakterine hayat veriyor.

  Yağmur Özbasmacı Oynadığı Filmler?

  Yağmur Özbasmacı Erdal Ozan Metin’in yönetmenliğini üstlendiği Devam Zorunluluğu adlı kısa filmde rol aldı.

  Yağmur Özbasmacı Oynadığı Tiyatro Oyunu?

  Yağmur Özbasmacı 2015 yılında Terapi Ötesi adlı tiyatro oyununda oynadı.

  Yağmur Özbasmacı Instagram Hesabı?

  Güzel ve başarılı oyuncu Yağmur Özbasmacı Mermer’in ınstagram hesabı; @yagmurozbasmacimermer ‘dır.

  Yazı kaynağı : biyografi.site

  Yağmur Özbasmacı Mermer Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

  Fox Tv’nin 2017 tarihinde ekranlara getirmiş olduğu günlük dizilerden biri olan Esaretim Sensin dizisinde başrol oynamasıyla bir anda gözleri kendine çevirmiş güzelliğinle de ilgi çeken Yağmur Özbasmacı Mermer kimdir? hayatı ve rol almış olduğu diziler nelerdir? hepsi makalemizde.

  Yağmur Özbasmacı Mermer Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

  Oyuncu Yağmur Özbasmacı Mermer, 14 Temmuz 1992 doğum tarihli ünlü bir isimdir.Ankaralı olan oyuncu ilkokula burada başlamış ve tüm eğitim hayatını bu ilimizde bitirmiştir.Ünlü oyuncu Üniversite eğitiminide Ankara’da tamamlamıştır.Burada Hacettepe Üniversitesi’ni bitirmiş olan oyuncunun bitirmiş olduğu bölüm Tiyatro’dur.Boyu 1.70’dir.

  Üniversiteye başlamasınla beraber yoğun bir tempoda oyunculuğun bir çok önemli faktörünü öğrenmiştir.Küçüklüğünden beri bu mesleği istemiş olan oyuncu okulunu güzel bir şekilde bitirmesinin ardından kariyerinde adımlar atmıştır.Şu zamana kadar toplam 4 dizide yer alan oyuncu ilk deneyimini 2009 tarihindeki dizi ile gerçekleştirmiştir.2009’da Deniz Yıldızı isimli o senelerde çok izlenmiş bir dizide rol almış ve ilk rolünle beraber izleyicilerden iyi bir not almıştır.

  2009’dan sonra 2011’de ikinci dizisi için kolları sıvamış ve yine baya o dönemde izleyeni bulunan Beni Affet dizisinde rol almıştır.Dizinin sadece birinci sezonunda oynamış olan oyuncu son olarak ise Esaretim Sensin’de rol almaktadır.

  Evli olan oyuncunun eşinin ismi Onur Mermerdir.Bu yüzden Mermer soyadını güzel oyuncu almıştır.

  Oyuncunun Oynadığı Diziler Nelerdir?

  2009 – Deniz Yıldızı
  2011 – Beni Affet
  2016 – Babam ve Ailesi
  2017 – Esaretim Sensin
  2018 – Bır Umut Yeter

  Yazı kaynağı : www.kimdirkim.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap