Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yüsra geyik arka sokaklardan neden ayrıldı

  1 ziyaretçi

  yüsra geyik arka sokaklardan neden ayrıldı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yüsra Geyik, Arka Sokaklar’a veda etti

  Yüsra Geyik, Arka Sokaklar’a veda etti

  Yüsra Geyik, Arka Sokaklar’a veda etti

  15 yıldır ekrana gelen 'Arka Sokaklar' dizisinde ilk bölümden bu yana rol alan Yüsra Geyik, dün akşam yayınlanan sezon finali bölümüyle kadrodan ayrıldı.

  Ekranların en uzun soluklu dizileri arasında yer alan ‘Arka Sokaklar’da yaprak dökümü yaşanıyor.  ‘Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliha’ karakterini canlandıran Yüsra Geyik ile oğlu ‘Tekin’e hayat veren Onur Bay ‘Arka Sokaklar’a veda etti.

  “SİZ BENİM HER ŞEYİMSİNİZ”

  Yüsra Geyik, sette çekilen videoları Instagram hesabından paylaşarak şu notu ekledi:

  “Sevgili ailem, mesleğe doğduğum, doyduğum, güldüğüm, ağladığım, üzüldüğüm, sevdiğim (ama en çok sevdiğim) -ben olduğum- ‘yaşar’ olduğum, belki biraz çocukluğum, kesinlikle gençliğim ve olgunluğum… Yani hayatım. Siz benim her şeyimsiniz. Bazı borçlar ödenmez. Ama bu yüzden ailemsiniz zaten değil mi? Biz birbirimize borçlanmayız. Koşulsuzca sever, sınırsızca sayar belki hepimiz hakkettiğimizden çok başka yerlere koyarız birbirimizi.”

  “En iyisi oluruz birbirimizin gözünde. En çok da biz acıtabiliriz birbirimizin canını. Ama hep, o ‘can’da baki kalırız. Şimdi ben müsaadenizle hepimizin beraber attığı en güzel kahkahaları yanıma alıp gidiyorum. Gülerken ağlamalarımız hediyesi, cebimde. Teşekkür, içimdeki minnettarlığı karşılar halde değil. Siz beni hissedersiniz yanınızda, yörenizde… Öyle bir his. Ben sizi hep gönlümde taşırım, öyle bir his. Sizi çok seviyorum. Allah hepimizin yolunu, bahtını açık etsin. Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim.”

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  Arka Sokaklar Zeliha diziden neden ayrıldı? Yüsra Geyik yeni projeyle geliyor!

  Arka Sokaklar Zeliha diziden neden ayrıldı? Yüsra Geyik yeni projeyle geliyor!

  Kanal D sevilen dizisi Arka Sokaklar bir veda daha! arka Sokaklar Tekin Çoban karakteri sonrası Zeliha Çoban diziye veda ediyor! Yayınlandığı cuma akşamları 16 sezondur dizi de yer alan Yüsra Geyik sevilen diziye veda etti!

  Arka Sokaklar Zeliha neden ayrıldı!

  Ekranların en sevilen karakterleri arasında yer alan Zeliha arka Sokaklar veda etti! Arka Sokaklar Zeliha karakteri oynayna Yüsra Geyik sosyal medya adresinden diziye veda etti!

  Arka Sokaklar Zeliha diziden çıktı!

  Arka Sokaklar dizisinde Zeliha karakteri diziden ayrıldı. Zeliha diziden ayrılma sebebi Yüsra Geyik yeni projelerde yer alma ve teklif yağması! bir çok projeden teklif alan Yüsra Geyik hemen yeni bir dizide oynayacak.

  Yüsra Geyik teklif yağıyor!

  Yaz sezonu sonrası yeni başlayacak bir dizide Yüsra Geyik ismi geçiyor. Hem sinema hem yeni bir dizislye Yüsra Geyik ekranlara gelecek. Cam Tavanlar dizisi Arka Sokaklar uzaması için ertelenen Yüsra Geyik 2021 2022 sezonunda rekor kıracak.

  Adı önce Ozan Güven hemen ardından Rıza Kocaoğlu ile geçen Yüsra Geyik iki aşkı da yalanlamıştı. Yüsra Geyik Ay Yapım yeni dizisinde rol alabilir.

  Yazı kaynağı : www.ilan365.net

  Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik ve Tekin'i Onur Bay veda etti

  Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik ve Tekin'i Onur Bay veda etti

  İş gereği Almanya'ya giderek ekibe veda eden Yüsra Geyik, duygularını Instagram sayfasında tkipçileri ile paylaştı.

   "Sevgili ailem,
  Mesleğe doğduğum, doyduğum, güldüğüm, ağladığım, üzüldüğüm, sevdiğim( ama en çok sevdiğim) -ben olduğum- “yaşar” olduğum, belki biraz çocukluğum, kesinlikle gençliğim ve olgunluğum.. yani hayatım. Siz benim her şeyimsiniz.
  Bazı borçlar ödenmez. Ama bu yüzden ailemsiniz zaten değil mi? Biz birbirimize borçlanmayız. Koşulsuzca sever, sınırsızca sayar belki hepimiz hak ettiğimizden çok başka yerlere koyarız birbirimizi. En iyisi oluruz birbirimizin gözünde. En çokta biz acıtabiliriz birbirimizin canını. Ama hep, o “can” da baki kalırız.
  Şimdi ben müsaadenizle hepimizin beraber attığı en güzel kahkahaları yanıma alıp gidiyorum. Gülerken ağlamalarımız hediyesi, cebimde :)
  Teşekkür, içimdeki minnettarlığı karşılar halde değil. Siz beni hissedersiniz yanınızda, yörenizde.. öyle bir his. Ben sizi hep gönlümde taşırım, öyle bir his.
  Sizi çok seviyorum.
  Allah hepimizin yolunu, bahtını açık etsin.
  Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim."

  "Kalbimde her zaman beni gülümseten anılarımız olacak"

  Onur Bay da sayfasında duygusal bir yazı kaleme aldı:

  "Müthiş bir heyecanla adım attığım bu hikayenin bugün benim için son günü. Anlatılması güç bazı şeyler vardır. Benim hayatımın en güzel, en özel hikayesi…
  9 yaşında her şeyden bihaber çıktığım bu yolculukta; en başta kendimi bulduğum, öğrendiğim,
  tarif edilemez duygular yaşadığım, üzüldüğüm, deli gibi mutlu olduğum, ama yaşadığım her saniyenin tadını çıkardığım ve hayata dair bir çok şey öğrendiğim bu hikayenin sonuna gelmiş bulunuyorum.
  Ben çok şanslıyım. Dostluğunuza sahip olduğum için, anlatacak müthiş bir hikayem olduğu için çok mutlu ve çok gururluyum. Bu fotoğrafta olmayan bu projeye emek vermiş herkese, hocalarıma, ekip arkadaşlarıma, oyuncu arkadaşlarıma, bu hikayenin yaratıcılarına, bütün Arka Sokaklar ailesine teşekkürü borç bilirim.
  Şimdi yeni hikayeler yaşamanın, yeni yollara çıkmanın heyecanını yaşarken; kalbimde, aklımda her zaman beni gülümseten, bana şanslı olduğumu hissettiren anılarımız olacak. Hayatımı güzelleştirdiğiniz için hepinize kalpten teşekkür ediyorum .Çok özelsiniz. Eyvallah."

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap