Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yürek çıkmazı 4 bölüm izle

  1 ziyaretçi

  yürek çıkmazı 4 bölüm izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yürek Çıkmazı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT1 ile Yürek Çıkmazı 4. bölüm fragmanı izle!

  Yürek Çıkmazı 4. Bölüm izle

  Yürek Çıkmazı 4. Bölüm izle

  Yürek Çıkmazı Hakkında

  Yürek Çıkmazı dizisi Atike Hınçlıer'in aynı adlı eserinden uyarlanmıştır. TRT1'in iddialı yapımlarından olmaya aday olan Yürek Çıkmazı hikayesi ile dikkat çekiyor. 'Hayatı boyunca susmuş kadınların sesi olacak' Yürek Çıkmazı gerçek bir hikayeyi ekrana yansıtmaktadır. Gold Film imzası taşıyan Yürek Çıkmazı dizisinin yönetmen koltuğunda başarılı isim Serdar Gözelekli oturmaktadır. Dizinin senaryosu Ayla Hacıoğulları, Vilmer Özçınar tarafından kaleme alınıyor.

  TRT'nin yeni sezon için hazırladığı projelerden biri olan Yürek Çıkmazı dizisi senaryosu ve oyuncu kadrosu ile oldukça iddialı yapımlar arasındadır. Gerçek bir aile hikayesini ekrana taşıyan Yürek Çıkmazı tanıtımlarıyla dikkat çekmektedir. Bir trajedinin ardından değişen hayatların öyküsü ekrana taşınıyor. Yürek Çıkmazı romanından uyarlanan dizi özellikle kadın hikayeleri özelinde dikkat çeken bir konuya sahiptir. Hayatı boyunca susan, şiddet gören ve mücadele edemeyen bir kadın olan Cennet'in hikayesi çarpıcı sahnelerle sunulmaktadır.

  Yürek Çıkmazı dizisinin oyuncu kadrosu ise birbirinden başarılı isimlerden oluşuyor. Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrolde buluştuğu dizide birçok sevilen isim bulunmaktadır. Yürek Çıkmazı oyuncu kadrosunda, Ayça Bingöl, Mesut Akusta, Dilara Aksüyek, Bihter Dinçel, Cemal Toktaş, İlayda Ildır, Erhan Alpay, Rozet Hubeş, Özlem Ulukan, Timur Ölkebaş, Eylül Erzöz, Güler Ökten, Aydan Şener, Alp Akar da başarılı performanslarıyla yer almaktadır.

  Yürek Çıkmazı karakterleri

  Cennet (Ayça Bingöl)

  Deli Durmaz (Mesut Akusta)

  Zeynep Önder (Avukat) (İrem Helvacıoğlu)

  Halil Tekin (Alp Navruz)

  Birsen (Bihter Dinçel)

  Feride (Dilara Aksüyek)

  TRT1'de seyirciyle buluşan Gold Film imzalı Yürek Çıkmazı dizisinin ilk bölümleri ile köy sahneleri Konya Meram'da ve çevresindeki bölgelerde çekilmektedir.

  Yazı kaynağı : diziizle.top

  Yürek Çıkmazı 3. bölüm tek parça full izle - Yeni Şafak

  TRT 1 - Yürek Çıkmazı 4. Bölüm Fragmanı

  Yazı kaynağı : www.yenifragmanlari.com

  Yürek Çıkmazı 4.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yürek Çıkmazı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yürek Çıkmaz yeni bölümde neler olacak?

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap