Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yürüyen reklam panosu iş ilanları

  1 ziyaretçi

  yürüyen reklam panosu iş ilanları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yürüyen Reklamlar

  Yürüyen Reklamlar

  Yürüyen Reklamlar

  Yürüyen reklamlar, en kısa zamanda en az maliyetle en fazla kitleye ulaşabilen günümüzde çok sık kullanılan reklam türüdür. Sabit reklamlara oranla, diğer hareket halindeki reklam araçlarında olduğu gibi 10 kat daha etkili bir reklamdır. İstanbul Organizasyon firması olarak, profesyonel reklam ve tasarım tecrübemizle, markanızın ve firmanızın reklamı, tasarımından taşınmasına kadar bizim sorumluluğumuzda. Alanında deneyimli ve profesyonel ekibimiz, etkili reklam araçlarını yakından takip eden firma anlayışımız ve son teknoloji ekipmanlarımızla, reklam çalışmalarınızı en etkili şekilde gerçekleştiriyoruz. Yürüyen reklamların yanında reklam römorkları, reklam bisikletleri ve reklam arabaları gibi profesyonel hizmetleri de veriyoruz. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan ofislerimiz ile bağlantılı olarak, yalnızca İstanbul’da değil tüm Türkiye’de yürüyen reklam hizmeti vermekteyiz.

  Yürüyen Reklamlar Nedir?

  Yürüyen reklam, reklam animatörlerin, firmanıza ya da markanıza ait slogan ve logoları, afişleri ya da görsel düzenekleri, üzerlerinde taşıyarak trafikte ve işlek caddelerde dolaşmasıdır.

  Yürüyen Reklamın Amacı Nedir?

  Yürüyen reklamın amacı, markanızın, firmanızın adını ya da reklamını yapmak istediğiniz etkinliği, hedef kitlenize bire bir bir şekilde duyurmaktır. Yürüyen reklamlarımız şehrin cadde ve sokaklarında firmanızı temsil ederler. Yürüyen reklamcılarımız, dikkat çekici kostümler giyerler. Neon renklerde kostümler, markanıza ait maskot kostümü, çizgi film ya da masal kahramanlarının kostümü, reklam kampanyanıza özel olarak tasarlattığımız kostümler giyebilirler. Ya da ilgi çekici tabela ve işaretlerle halkı etkinliğe yönlendirebilirler. Örneğin, bir mağazada gerçekleşene etkinlik için, trafikte kırmızı ışıkta yönlendirme tabelalarıyla hedef kitlenizi mağaza etkinliğine davet etmiş olurlar.

  Yürüyen reklam animatörlerimiz led ekran da taşırlar. Ekranda görüntülenen reklamlarınızla, etki alanını etkinliğinize çekmeyi başarırlar. Yürüyen reklamlarımız, şehrin en işlek caddelerinde, trafiğin yoğun olduğu yerlerde, etkinliğin yapılacağı mekanın yakınlarında ve alış veriş merkezleri gibi kalabalık bölgelerde reklam çalışmaları yaparlar.

  Yürüyen Reklam Etkinliği Ne Tür Etkinliklerde Tercih Edilir?

  Açılış organizasyonu, yürüyen reklamların en çok kullanıldığı etkinliklerdendir. Yeni bir mağaza, işletme ya da alış veriş merkezi açılışı yapmak ve bu etkinliği hedef kitlenize duyurabilmek için yürüyen reklam hizmetleri oldukça etkilidir.

  İndirim ve kampanya dönemleri, mağazaların ürün ve hizmetlerinin satışını artırmak için düzenledikleri indirim ve kampanya dönemlerinde de reklam araçları oldukça etkilidir. Hem animasyon içerikli olması, hem geniş kitlelere ulaşabilmesi hem de uygun maliyetli olması açısından da yürüyen reklam hizmetlerimizi bu tür etkinliklerde tercih edebilirsiniz.

  Belediye etkinliklerinde de çeşitli reklam hizmetlerine ihtiyaç duyuluyor. Reklam arabaları, reklam römorkları ve reklam bisikletleri de yürüyen reklamlarımıza alternatif olarak tercih edilebilir.

  Yazı kaynağı : www.istanbulorganizasyon.com

  Yürümeyi Sevenler İçin Yeni İş Kapısı! Günde 5 Saat Yürüyerek Ayda 9 Bin TL Kazanabilirsiniz...

  Yürümeyi Sevenler İçin Yeni İş Kapısı! Günde 5 Saat Yürüyerek Ayda 9 Bin TL Kazanabilirsiniz...

  Son zamanlarda para kazanmanın alternatif yollarını arayanlar için yeni bir iş kapısı! Günde sadece 5 saat yürüyerek ayda 9 bin liraya kadar gelir elde edebilirsiniz. İşte detaylar...

  Evden,ofisten çalışarak para kazanmanın yanı sıra para kazanmak için yeni platformlar doğuyor.Yürüyen reklam panosu ile beraber sadece yürüyerek günlük 300 liraya kadar para kazanabilirsiniz.

  300 LİRAYA KADAR PARA KAZANABİLİRSİNİZ

  Enflayonun ile birlikte hayat pahalılığı son yıllarda iyice arttı. Bununla birlikte vatandaşlar gıdadan elektriğe, doğal gazdan suya kadar gelen zamlarla sarsıldı. Bundan dolayı vatandaşlar normal işlerinin yanında bir de ek iş yapmak için araştırmalara başladı. Özellikle sosyal medyada yürüyerek para kazanma konusu çok fazla dikkat çekerken yürüyen reklam panosu doğrultusunda sadece yürüyerek günlük 300 TL’ye kadar para kazanılabileceği bildirildi.

  HIZLICA YAYILACAK

  Teknolojinin kullanımının artması ile birlikte gelişen diğer bir sektörde reklamcılık oldu. Eski reklam panoları zamanla yerini dijital reklam panolarına bırakırken birçok reklam sektörü TV reklamlarına yöneldiği belirtildi. İnsanlık şimdilerde ise para kazanmaya farklı bir bakış açısı getirecek olan yepyeni bir reklamcılık şekliyle karşı karşıya olduğu belirtildi. Yakında çevremizde birçok yerde göreceğimiz gibi bu yöntemin hızlıca yayılması bekleniyor.

  GÜNDE 8 SAAT ÇALIŞILABİLİR

  Günde 8 saat yürüyerek kazanç sağlayabileceğiniz belirtilerek Yürüyen Reklam Panosu adı verilen bu sistem insan etkileşimini baz aldığı belirtildi. Bu doğrultuda şu anda gelişmeye yönelik bir sistem olarak tanıtılan bu reklam sistemi işi insanların ilgilerini iyiden iyiye çektiği aktarıldı.

  Uygulama suan sadece İstanbul’da uygulamaya konuldu. Bu kapsamda size verilen reklam panosu sırt çantası ile size belirlenen lokasyonlarda günlük 8 saate kadar yürüyerek reklamı vatandaşlara göstermek sureti ile para kazanabilirsiniz.

  5 SAAT YÜRÜMEYE GÜNLÜK 300 TL

  Öğrenci ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği bu iş için günde 5 saat yürüyerek günlük 250 – 300 TL arasında para kazanabileceğiniz belirtildi.

  Görüş ve yorumlarınızı yorum kısmından yazabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.finans7.com

  Form Reklam

  Yazı kaynağı : www.eleman.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap