Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  yükselen başak fiziksel özellikleri

  1 ziyaretçi

  yükselen başak fiziksel özellikleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Şenay Yangel'den Yükselen Burca Göre Özellikler

  Başak Burcu Kadın/Erkek Yükseleni Özellikleri – Yükselen Başak Burç Yorumu

  Başak Burcu Kadın/Erkek Yükseleni Özellikleri – Yükselen Başak Burç Yorumu

  Yükselen Başak Burcunun Özellikleri

  Başak burcu Merkür tarafından yönetilir. Toprak elementinden olan Yükselen Başak’ın davranışlarında çabukluk ve partiklik hakimdir. Merkür mental enerjilerin kuvvetini ifade eder. Dolayısıyla Yükselen Başak burcu, pratiklik, objektivite, detaylara karşı hassasiyet ve analiz yeteneği gibi özellikleriyle tanınır. Ufukta yükselen Başak olduğu zaman, kişilik genellikle sakin, geri planda kalmayı seven, çalışkan bir yapı sergiler.

  Günlük yaşamın hemen her alanında mental faaliyetler oldukça hakimdir. Yükselen Başak burcu insanı, yaptığı her işte kendisini sonuca ulaştıracak, metodik yöntemler ve sistematik düşünceler geliştirmekte ustadır. Başak Yükselen detaylar konusunda oldukça hassas ve başarılıdır. Aklını ve zekasını yaşadığı ortamda ve yaptığı işte, düzen yaratmak, sistem oluşturmak için kullanır. En sıkıcı konularda bile, uzun süre vazgeçmeden, dayanıklı bir şekilde çalışabilir. Çalışmak ve üretmek hayatının belkemiği haline gelerek, diğer yaşmasal unsurların ihmaline de neden olabilir. Tedarikli olmak, en ufak bir detaydan bile vazgeçmeden, düzen içinde bir yaşam devam ettirmek arzusu, Yükselen Başak’ın en belirgin karakteristikleri arasındadır.

  Detaylara ve mükemmeliyete çok önem vermesi zaman zaman sonuca ulaşmasında gecikmesinin en önemli nedenidir. Tek bir ağaca konsantre olurken, ormanı gözden kaçırmak da, tipik Yükselen Başak özelliklerindendir. İnsan ilişkilerinde mental paylaşımlara verdiği önem, seçici davranmasına ve çoğu zaman, sosyalleşememesine neden olur.

  Genellikle sinir sistemi hassas olan Yükselen Başak insanları, rahatlamayı pek beceremezler. Bu huzursuzluk, eleştiriye yatkın yapıyla birleşerek, rahatsız edici boyutlara da ulaşabilir. Yükselen Başak insanları incitmek istemese de eleştirel yaklaşımları ve mükemmeliyet düşkünlüğü, insan ilişkilerinde problemler yaşamasına neden olabilir.

  Huzursuzluğun diğer bir tezahürü de ortaya çıkan fiziksel rahatsızlıklardır. Temizliğe, düzene ve sağlığa çok önem vermesine rağmen, Yükselen Başak, fiziksel olarak hassas bir yapıya sahiptir. Özellikle sindirim sistemi rahatsızlıkları çok sık görülür.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yükselen Başak Burcu Özellikleri

  Yükselen Başak Burcu Özellikleri

  Yükselen Başak burcu olan kişiler bir şeyin içinden çıkamadığınızda koşa koşa yanlarına gitmeniz gereken kişilerdir.  Çok dikkatlidirler. Kategorize etme, düzenleme ve var olanı mükemmelleştirme yeteneklerine sahiptirler. Neye gerçekten ihtiyaç olduğu, neye olmadığı, neyin faydalı, neyin zararlı olduğunu tek bir bakışları ile anlarlar. Her konuyu son derece titizlikle analiz ederler. Çalışkan, becerikli ve pratik insanlardır.

  Çoğu insanın kaçırdığı detayları, ilk bakışlarında farkederler. Çok basit manada bir dolabın bir bölüme sığıp sığamayacağını bile tek bakışla algılayabilirler. Naturaları bu şekildedir, ekstra bir eğitime ihtiyaç duymazlar. Ancak herkesin kendileri gibi olmadığını farkettiklerinde fazla eleştirel olabilirler. Bu eleştirel yaklaşımları sadece çevrelerindeki insanlara karşı değildir. Kendilerine karşı da çok sert eleştirmenlerdir. Kendi egolarını kendileri yaralayabilirler. Ufacık problemler bile gözlerinde büyüyebilir. Yükselen Başak burçları bir miktar kaygılı ve endişeli insanlardır. Sürekli aksaklıkları düzeltmeye çalışmaları, enerjisel olarak, sürekli sorunlu insanları ve yapıları kendilerine çekmelerine sebep olur.

  Yükselen Başak Burcu

  Yükselen Başak Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

  Tüm enerjisini sağlıklı bir şekilde dünyaya akıtamadığında yükselen Başak burcunun olumsuz özellikleri ortaya çıkmaya başlar. Bir şeye takıldıklarında onu çözene kadar uğraşırlar. Böyle saatlerini ve günlerini harcayabilirler. Detaycı olmaları ve fazla eleştirmeleri sebebi ile bir süre sonra insanların fikir sormak istemedikleri kişiler haline gelebilirler. Kendilerine karşı olan eleştirel tavırları bir süre sonra farkında olmadan kendi egolarını yaralayabilir ve özgüvenlerini düşük hale getirebilir. Her şeyi en mükemmel kendilerinin yaptığını düşünmeye başladıklarında, yeterince uğraş vermeden bilmişlik taslayabilirler.

  Yükselen Başak Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

  Fiziksel görünüm bireysel doğum haritalarına göre değişkenlik gösterebilse de, genel olarak yükselen Başak burçları bir şekilde her zaman göze güzel görünürler. Fiziksel olarak yapıları ne olursa olsun, tarifi zor zerafetleri vardır ve çok kibardırlar. Genelde ince kemikleri vardır ve zayıftırlar. Yükselen Başak burçlarından çok sayıda manken çıkar. Fiziksel görüntüleri elbise taşımak için yaratılmış gibidir.

  Saçları genelde kestane tonlarındadır. Gözleri bal rengi ve kahve tonlarındadır.

  Ağız ve çene yapısı değişkenlik gösterse de genelde inci gibi beyaz dişlere sahip olurlar. Dişleri düzgün değilse mutlaka tel takarlar.

  Yazı kaynağı : kadin.com

  Başak burcu yükseleni olan insanların genel özellikleri neler? - Astroloji Haberleri

  Başak burcu yükseleni olan insanların genel özellikleri neler? - Astroloji Haberleri

  Başak burcu 23 Ağustos ve 23 Eylül tarihleri içerisinde doğan kişilerin burcudur. Yükselen Başak ise her kişiye özel olup doğum saatine göre belirlenir. Kişinin yükselen burcunu bilmesi birçok yönden avantaj sağlar. Hem kişi kendi hakkında hem de karşısındaki kişinin yükselen burcunu biliyorsa onun hakkında çeşitli bilgiler edinebilir.

  YÜKSELEN BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

  Yükselen Başak burçları, temiz ve titiz olmaları ile bilinirler. Düzeni çok seven bu burç insanı evinde, ofisinde ya da gittiği yerlerde düzeni getirir. Tutumlu bir yapıları vardır. Bazen bu tutumlu oluşları pintilik derecesine gelebilir. Gereksiz para harcamayı pek sevmezler. Onlar paralarını ufak şeylerden ziyade büyük yatırımlar için kullanmak isterler. Gayrimenkul ve toprak alım satımı yapmaktan hoşlanırlar.

  Yükselen başaklar aynı zamanda resmi insanlardır. Dış görünüşleri her ne kadar cana yakın ve sıcakkanlı gibi olsa da içlerini kolay kolay herkese açmazlar. Çalışkan oldukları kadar aynı zamanda pratiktirler. Bir konu hakkında hızlı düşünüp sonuca varabilirler. Yaşamları boyunca hep daha iyisini başarmak için çalışırlar. Dinlenmeyi pek bilmezler hatta vakit kaybı olarak görürler. Kendileri çalışkan kimseler oldukları için tembel kişilerle hiç anlaşamaz hatta hayatlarında böyle insanlara yet vermezler.

  BAŞAK BURCU YÜKSELENİ OLAN İNSANLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

  Başak burcu yükselene sahip olan kişiler iş yaşamında oldukça başarılı olurlar. Onlar adeta bu dünyaya çalışmak için gelmişlerdir. Para kazanmayı çok seven yükselen başaklar bunun için daha çok çalışmaktan kendilerini alıkoyamazlar. Ayrıntıcı insanlardır. Çok fazla detaya takılıyor olmaları bazen hayatlarında bulunan kişiler için yorucu olabilir. İlişkilerinde de yaşamlarında olduğu gibi düzen isterler.

  Mükemmeli araması onu özel hayatında yalnız olmaya mahkum bırakabilir. Sorumluluk almayı severler ve kaçmazlar. Aldıkları her görevi başarı ile bitirene kadar çaba gösterirler. Becerikli bir el yapıları vardır. Her işe yatkın oluşları onların her alanda kendilerini gösterme fırsatı sağlar. Eleştirici kişilerdir. Yükselen başakların bu denli eleştiri yapması bunaltıcı olabilir. Yardım etmeyi severler. Zekaları gelişmiş insanlardır. Espri yetenekleri de gelişmiştir. Pek sosyal oldukları söylenemez, daha çok yalnız vakit geçirmekten hoşlanırlar.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap