Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  xyzprinting da vinci jr. 1.0 3d yazıcı

  1 ziyaretçi

  xyzprinting da vinci jr. 1.0 3d yazıcı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  3D Yazıcı XYZ Printing da Vinci Jr. 1.0W

  Xyz Printing da Vinci Jr. 1.0 W 3D Yazıcı

  XYZprinting da Vinci Jr. 1.0 3D Yazıcı

  XYZprinting da Vinci Jr. 1.0 3D Yazıcı

  ROBOTZADE olarak "Türkiye'nin Robotik Marketi" sloganıyla İstanbul Şişli'de bulunan Türkiye'nin en büyük ticaret merkezi olan Perpa Ticaret Merkezinde hizmet vermekteyiz.

  Robot Malzemeleri, Robot Kitleri, Arduino Setleri, Dc Motorlar, Lipo Piller, Drone Malzemeleri, 3D Yazıcılar, Sensörler, CNC Malzemeleri, Robot Gövdeleri ve bir çok ürün grubu ile yaklaşık 3000 ürün çeşitimiz bulunmaktadır. Türkiye'nin tüm bölgelerinde bulunan okul ve kurumlara ürün satışları yapmaktayız.

  Bizler için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden satış öncesi ve satış sonrası teknik desteğimizle tüm ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Müşterilerimiz ve markamız bizim için her zaman önemlidir. Hafta içi 09.00 - 18.00 - Cumartesi 09.00 - 14.00 çalışma saatleri arasında satış ofisimizden ürün alımı yapabilirsiniz. Bizlere güvenip sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

  Yazı kaynağı : www.robotzade.com

  XYZprinting da Vinci Jr 1.0 3D Yazıcı

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap