Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  www.merambelediyespor.com kayıt

  1 ziyaretçi

  www.merambelediyespor.com kayıt bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Meram Yaz Spor Okulları’nda kayıt zamanı

  Meram Yaz Spor Okulları’nda kayıt zamanı

  Meram Yaz Spor Okulları kayıtları, 24 Mayıs Salı günü başlıyor. Dijital ortamda, merambelediyespor.com adresinden online olarak gerçekleştirilecek kayıtlar, 10 Haziran Cuma gününe kadar devam edecek. Meram Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda eğitimler 5-15 yaş aralığındaki çocuklara yönelik 10 branşta, 9 ayrı tesiste gerçekleştirilecek. Futbol, basketbol, voleybol, okçuluk, kort tenisi, yüzme , jimnastik, wushu, kick boks ve taekwondo branşlarında kayıtların alınacağı Meram Belediyesi Yaz Spor Okulları; Aşkan Muhammet Yürüku Saha slu Spor Tesisi, Rabia Spor Merkezi, Nazmiye Muslu Spor Merkezi, Harmancık Spor Tesisi, Recep Tayyip Erdoğan Halı ve Spor Merkezi, Osman Gazi Halı Saha ve Spor Merkezi, TOKİ (Gödene) Halı Saha ve Spor Merkezi, Meram Yeniyol Halı Saha ve Spor Merkezi’nde yapılacak. 28 Haziran’da başlayacak Yaz Spor Okulları 2 Eylül’de son bulacak. 


  “TÜM ÇOCUKLARIMIZI VE GENÇLERİMİZİ YAZ SPOR OKULLARIMIZA BEKLİYORUZ” 

  Geleneksel hale getirdikleri Meram Yaz Spor Okulları’nın çocuklara ve gençlere tatillerini en güzel ve en faydalı şekilde geçirmelerine olanak sunduğunu hatırlatan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, tüm çocukları ve gençleri bu organizasyona katılmaya davet etti. Eğitim döneminin yorgunluğunu atmak, spor gibi önemli bir faaliyetle değerlendirmek ve yeni şeyler öğrenip yeni arkadaşlıklar kurmak için yaz spor okulunun güzel bir fırsat olduğunu ifade eden Başkan Mustafa Kavuş, açıklamasını şöyle sürdürdü; “Sadece çocuklarımıza değil ebeveynlerimize de seslenmek istiyorum; Çocuklarınızın tatili en iyi şekilde değerlendirmelerini, spor gibi bir önemli ve geleceklerine yön verecek aktiviteyle uğraşmalarını sağlamak için anne babaların da hassas davranmaları gerekiyor. Böylelikle çocuklarımız oturdukları yerden kalkıp hareket edecek, belki yeni bir spora başlangıç yapacak ve yeni şeyler öğrenecek. Düzenlenecek etkinliklerle de mutlulukları artacak. Bunun için çocuklarımızı teşvik etme ve fedakarlık yapma mecburiyetimiz var. Önceki yıllarda ebeveynlerimizin çoğunluğu bu noktada hassas davranmış, çocuklarını okula göndermişlerdi. Bu hassasiyetin bu yıl da devam edeceğinden şüphemiz yok. Yaz Spor Okullarımız, şimdiden çocuklarımız, ailelerimiz ve geleceğimiz için hayırlar getirsin.”  

  Yazı kaynağı : www.konhaber.com

  Meram Belediyespor (@merambelediyespor) • Instagram photos and videos

  Meram'da kış spor okulları açılıyor! Kayıtlar ne zaman ve nereye yapılacak?

  Meram'da kış spor okulları açılıyor! Kayıtlar ne zaman ve nereye yapılacak?

  Meram'da yaşayan her yaş ve sınıf grubundaki çocuklar ve gençler için bilim, sanat, yaşam, doğa, sağlık ve spor eğitimleri çalışmalarını Meram Gelişim Akademisi MEGA çatısı altında toplayan Meram Belediyesi, Kış Spor Okulları ile sağlıklı bireylerin yetiştirilmesine de katkı sunuyor. 10 farklı branşta 5 ayrı tesiste hayata geçirilecek Kış Spor Okulları için kayıtlar 20 Eylül tarihinde başlayarak 23 Eylül'de sona erecek. 

  meramda-kis-spor-okullari-aciliyor-1.jpg

  “SPORUN HAYATIMIZIN HER DİLİMİNDE OLMASI ÖNEMLİ”

  Çocuk ve gençlerin sağlıklı bireyler olarak yetişmesinde sporun önemine dikkat çeken Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, “Sporun hayatımızın her diliminde olması, sağlığımız açısından oldukça önemli. Obezitenin ve hareketsiz kalmaktan kaynaklı rahatsızlıkların çok küçük yaştan itibaren ortaya çıktığını biliyoruz. Bu kapsamda Meram Belediyespor bünyesinde spor okullarımızı miniklerimizle buluşturmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu. 

  meramda-kis-spor-okullari-aciliyor-2.jpg

  “KIŞ SPOR OKULLARIMIZI HAYATA GEÇİRİYORUZ”

  Yaz döneminde faaliyet gösteren Yaz Spor Okulları’na yoğun bir katılımın olduğunu kaydeden Başkan Kavuş, “Salgına karşı aşılamaya geçilmesi ve virüsün etkisini azaltmasıyla birlikte geçtiğimiz yaz dönemi çocuklarımız için oldukça verimli geçti. Yaz Spor Okullarımıza yoğun bir katılım gösterildi ve çocuklarımızın neşesi bizleri de mutlu etti. Hemşehrilerimiz ise içleri rahat bir şekilde çocuklarını spor okullarına gönderdiklerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Sporun mevsimi olmaz diyerek şimdi de Kış Spor Okullarımızı hayata geçiriyoruz.” dedi. 

  meramda-kis-spor-okullari-aciliyor-3.jpg

  KAYITLAR ONLİNE OLARAK YAPILACAK

  Meram Belediyesi Kış Spor Okulları, futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, okçuluk, kort tenisi, cimnastik, kick boks, taekwondo ve yüzme branşlarında, 5-17 yaş aralığındaki öğrencilere yönelik faaliyete geçecek. Uzman eğitimciler tarafından verilecek dersler Aşkan Muhammet Yürükuslu Spor Tesisi, Rabia Spor Tesisi, Lalebahçe Spor Tesisi, Osman Gazi Halı Sahası, Efor Halı Sahası’nda gerçekleştirilecek.

  meramda-kis-spor-okullari-aciliyor-4.jpg

  20 Eylül - 23 Eylül tarihleri arasında kayıtlar online olarak www.merambelediyespor.com üzerinden alınacak. 

  meramda-kis-spor-okullari-aciliyor-6.jpg

  meramda-kis-spor-okullari-aciliyor-7.jpg

  Yazı kaynağı : haberdairesi.com

  Meram’da Kış Spor Okulları'na başvurular başlıyor!

  Meram’da Kış Spor Okulları'na başvurular başlıyor!

  Konya'da Meram Belediyesi bünyesinde hayata geçirilen Kış Spor Okulları'nda başvuru süreci 20 Eylül Pazartesi günü itibariyle başlıyor, 23 Eylül'de ise sonra eriyor. Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, çocukların sağlıklı bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamak amacıyla Kış Spor Okulları'na start verdiklerini kaydetti.

  Meram'da yaşayan her yaş ve sınıf grubundaki çocuklar ve gençler için bilim, sanat, yaşam, doğa, sağlık ve spor eğitimleri çalışmalarını Meram Gelişim Akademisi (MEGA) çatısı altında toplayan Meram Belediyesi, Kış Spor Okulları ile sağlıklı bireylerin yetiştirilmesine de katkı sunuyor. 10 farklı branşta, 5 ayrı tesiste hayata geçirilecek Kış Spor Okulları için kayıtlar 20 Eylül tarihinde başlayacak ve 23 Eylül tarihinde sona erecek.

  "Sporun hayatımızın her diliminde olması önemli"

  Çocuk ve gençlerin sağlıklı bireyler olarak yetişmesinde sporun önemine dikkat çeken Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, "Sporun hayatımızın her diliminde olması, sağlığımız açısından oldukça önemli. Obezitenin ve hareketsiz kalmaktan kaynaklı rahatsızlıkların çok küçük yaştan itibaren ortaya çıktığını biliyoruz. Bu kapsamda Meram Belediyespor bünyesinde spor okullarımızı miniklerimizle buluşturmaya devam ediyoruz" şeklinde konuştu.

  "Kış Spor Okullarımızı hayata geçiriyoruz"

  Yaz döneminde faaliyet gösteren Yaz Spor Okulları'na yoğun bir katılımın olduğunu kaydeden Başkan Kavuş, "Salgına karşı aşılamaya geçilmesi ve virüsün etkisini azaltmasıyla birlikte geçtiğimiz yaz dönemi çocuklarımız için oldukça verimli geçti. Yaz Spor Okullarımıza yoğun bir katılım gösterildi ve çocuklarımızın neşesi bizleri de mutlu etti. Hemşehrilerimiz ise içleri rahat bir şekilde çocuklarını spor okullarına gönderdiklerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Sporun mevsimi olmaz diyerek şimdi de Kış Spor Okullarımızı hayata geçiriyoruz" dedi.

  Meram Belediyesi Kış Spor Okulları; futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, okçuluk, kort tenisi, cimnastik, kick boks, taekwondo ve yüzme branşlarında, 5-17 yaş aralığındaki öğrencilere yönelik faaliyete geçecek. Uzman eğitimciler tarafından verilecek dersler Aşkan Muhammet Yürükuslu Spor Tesisi, Rabia Spor Tesisi, Lalebahçe Spor Tesisi, Osman Gazi Halı Sahası, Efor Halı Sahası'nda gerçekleştirilecek. 20-23 Eylül tarihleri arasında kayıtlar online olarak www.merambelediyespor.com üzerinden alınacak.

  Meram’da Kış Spor Okulları'na başvurular başlıyor!

  Meram’da Kış Spor Okulları'na başvurular başlıyor!

  Yazı kaynağı : www.memleket.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap