Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  www haydi çoçuklar camiye 2023

  1 ziyaretçi

  www haydi çoçuklar camiye 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE

  Aydınlatma Metni

  Giriş

  İşbu Mahremiyet Politikası ve Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni (“Mahremiyet Politikası”), tarafımıza bilgi için kayıt yaptıran kişilerin Server Yaşam Vakfı (“Vakıf”) ile paylaştıkları kişisel verilerin Vakıf tarafından faaliyet ve gerekli bilgilendirmelerin sağlanabilmesi amaçlarıyla elde edilmesine, saklanmasına, işlenmesine, paylaşılmasına ve silinmesine ilişkin süreç hakkında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamındaki kişisel veri sahiplerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

  Kişisel veri sahipleri işbu Mahremiyet Politikası ile kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılmış olduğunu ve kişisel verilerinin burada belirtilen şekilde kullanımına muvafakat ettiğini beyan eder.

  Veri Sorumlusu;

  Kişisel verilerin işleme amaçlarını ve vasıtalarını belirleyen, veri kayıt sisteminin kurulmasından ve yönetilmesinden sorumlu olan tüzel kişiliktir. Kayıt yaptıran kişiler bakımından veri sorumlusu Server Yaşam Vakfı’dır.

  Vakıf’ın resmi adresi “Küçük Çamlıca Mah. İkizler Çıkmazı Sok. No: 1/3 Üsküdar/İSTANBUL” şeklindedir.

  Veri sorumlusu Vakıf’a Kanun kapsamındaki haklarınızla ilgili olarak;

  www.server.foundation internet sitemizin bize mesajlarınızı iletebileceğiniz “İletişim” veya “E-Bülten” sayfalarından; yukarıdaki adresimize göndereceğiniz mektuplarla;

  Vakıf’a ait Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) adresi olan [email protected] adresinden; veya [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilir, sorularınızı sorabilir ve Kanun’un 11. Maddesinde yer alan ve aşağıda açıklanan haklarınızı kullanabilirsiniz.

  Hangi Kişisel Verilerin İşleneceği;

  Aşağıda sıralanan kategoriler Vakıf tarafından işlenmekte olan kişisel verilerinizi ifade eder;

  Kişisel Verilerin Hangi Amaçlarla İşleneceği;

  Kişisel bilgilerinizi yalnızca Vakıf faaliyet ve organizasyonlarının bilgilendirmesinde, Vakıf tarafından ileride organize edilecek organizasyon ile ilgili tanıtım ve bilgilendirmelerin yapılabilmesi amaçlarıyla işlemekte ve kullanmaktayız.

  Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçlarla Aktarılabileceği;

  Kişisel verileriniz;

  Kişisel Veri Toplamanın Yöntemi ve Hukuki Sebebi;

  Kişisel verilerinizi Vakıf tarafından yönetilen kullanıcıların kişisel bilgilerini paylaşması veya web sitemiz E Bülten ve İletişim formları üzerinden otomatik olmayan yöntemlerle toplamaktayız.

  Bu bağlamda kullanıcıların kişisel verilerinizin toplanması, işlenmesi ve aktarılmasının hukuki sebebini Kanun’un 5. maddesinin 1. Fıkrasında belirtilen “ilgili kişinin açık rızası” teşkil etmektedir. Bu kapsamda kullanıcıların bu Mahremiyet Politikasını kabul ettiklerini belirten kutucuğu işaretlemeleri gerekmektedir.

  Kişisel Verilerinizin Silinmesi

  Kanun’a uygun olarak, işbu Bilgilendirme Metni’nde belirtilen amaçlarla işlenmiş olan kişisel verileriniz anonimleştirerek kullanılmaya devam edilecektir. Ancak yazılı olarak talep etmeniz halinde Vakıf’la paylaşılan kişisel bilgileriniz veri tabanımızdan silinecektir.

  Kişisel verilerinizin silinmesine ilişkin taleplerinizi

  www.server.foundation internet sitemizin bize mesajlarınızı iletebileceğiniz “İletişim” sayfalasından; yukarıdaki adresimize göndereceğiniz mektuplarla;

  Vakıf’a ait Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) adresi olan [email protected] adresinden; veya [email protected] e-posta adresinden Vakıf’a iletebilirsiniz.

  Kanun’un 11. Maddesinde Sayılan Haklarınız;

  Kanun’un 11. maddesi çerçevesinde herkes kendisiyle ilgili;

  Kanun kapsamındaki haklarınızdan yararlanmak için yazılı olarak Vakıf merkezimize ve elektronik posta yoluyla [email protected] ve [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : server.foundation

  Haydi Çocuklar Camiye

  Haydi Çocuklar Camiye

  Haydi Çocuklar Camiye

  Server Yaşam Vakfı'ndan 'Haydi Çocuklar Camiye' projesi!


  Server Yaşam Vakfı tarafından hazırlanan ve her yıl büyük bir ilgiyle karşılanan “Haydi Çocuklar Camiye” projesi, bu yılda çocuklarla “Namazını Kıl, Puanları Topla, Ödülünü Al!” sloganıyla buluşacak.

  Server Yaşam Vakfı tarafından düzenlenen Haydi Çocuklar Camiye projesi kapsamında "Namazını kıl, puanları topla, ödülünü al" etkinliğiyle çocukların namaz alışkanlığı kazanması amaçlanıyor.

  25 Ocak 2023 Çarşamba günü Sabah Namazı ile başlayıp, 3 Şubat 2023 Cuma günü Yatsı Namazı ile sona erecektir. Kaydolmak isteyenler, www.haydicocuklarcamiye.com web sayfasından kayıt yapabilecekler.

  Cemaatle Namaz Daha Fazla Kazandırıyor

  Yarışmaya katılan çocuklar namaz vaktinde camide cemaatle veya herhangi bir yerde namaz kılarak puan kazanacaklar. Camide cemaatle kılınan namazlara ek olarak artı puan verilecektir. Kılınan namazları ebeveynleri otomasyon sistemi üzerinden işaretleyecek. 

  Mekân sınırlaması olmayan yarışmada başarılı olmak için, 10 gün boyunca namazların vakti içerisinde eda edilmesi yeterli olacak.

  Çocukların her zaman vaktinde namaz kılarak puan kazanacağı “Haydi Çocuklar Camiye” ile ilgili bütün duyurular sosyal medya hesaplarından ve katılımcılara mesaj yoluyla yapıldı.

  Vaktinde kılınan her namaz puan kazandıracak

  Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklara namaz kılmayı sevdirmeyi amaçlayan projeye katılımda yaş sınırı yoktur. Ancak hediye çekilişi 6-13 yaş aralığındaki kız ve erkek çocuklar için yapılacak. 

  Sabah Namazına 10 puan, Yatsı Namazına 8 puan verilen yarışmada, Öğle, İkindi ve Akşam Namazlarından ise 5’er puan kazanılıyor. Ek olarak camide cemaatle kılınan Sabah ve Yatsı namazları için 3 puan, diğer vakitler için ise 2 puan kazanılıyor.
  Projeye katılacak çocuklar namazlarını evde veya camide kılabileceği gibi tüm vakit namazlarını ebeveynleriyle birlikte cemaat yaparak veya bireysel olarak da kılabilir. Sadece bir yarışma olmayıp deneyimleme eksenli bir etkinlik olan Haydi Çocuklar Camiye projesi, iyi bir geleceğin güzel ahlaklı ve iç huzura sahip kişiler yetiştirmekle olacağı inancıyla düzenleniyor.

  Yazı kaynağı : www.karsguncel.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap