Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  winx efsanesi kader 2. sezon 1. bölüm

  1 ziyaretçi

  winx efsanesi kader 2. sezon 1. bölüm bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Winx Efsanesi: Kader 2.Sezon 1.Bölüm izle

  Winx Efsanesi: Kader 2.Sezon 1.Bölüm izle

  Winx Efsanesi: Kader 2.Sezon 1.Bölüm izle ile Cuma akşamı Netflix ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Winx Efsanesi: Kader 2.Sezon 1.Bölüm Fragmanını hd kalitede yazının devamında izleyebilirsiniz. Winx Efsanesi: Kader 2.Sezon 1.Bölüm 2021 20.00’de Netflix’de!

  Winx Efsanesi: Kader 2.Sezon 1.Bölüm izle

  Winx Efsanesi: Kader dizisinin 2.sezon 1. bölüm özeti oku Netflix. Winx Efsanesi: Kader dizisinin yeni bölüm özeti oku. Winx Efsanesi: Kader yeni bölümde neler olacak? Winx Efsanesi: Kader son bölümünde ne oldu?

  YENİ BÖLÜM ÖZETİ

  Iginio Straffi tarafından tasarlanıp yapımı gerçekleştirilen Nickelodeon ünlü animasyon serisi Winx Club kaynaklı çekilen genç drama dizisi Fate: The Winx Saga, 2020 yılının en çok merak edilen yapımlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Bir Netflix dizisi olan Fate: The Winx Saga ne zaman çıkacak sorusunun cevabı ise: prömiyerini 2020 yılı içinde yapacak.

  Tüm dünya üzerinde geniş bir hayran ve fan kitlesi oluşturan animasyon yapımı Winx Club uyarlaması olacak ve gerçek oyuncuların yer alacağı bu yeni dizinin çekimlerinin büyük bir kısmı İrlanda’da gerçekleşti. Altı bölümden oluşacak ilk sezonunda birbirinden daha farklı özelliklere sahip beş genç kız, mistik özelliklere sahip paralel bir dünya olan OtherWorld (diğer dünya) üzerinde bulunan Alfea isimli sihirsel bir yatılı okul bünyesine katılırlar.  Bu  yatılı okulda sahip oldukları güçleri ne şekilde kullanacaklarına dair eğitim alan bu kızlar,  Alfea’da rekabeti, aşkı ve kendilerine tehdit oluşturan canavarlar ile mücadeleyi de öğrenirler. Ayrıca okulun eski öğrencileri ile de karmaşık bir ilişki yaşarlar.

  Kelt mitolojisinde bulunan ve dünyanın kenarının ötesinde olduğuna inanılan OtherWorld, peri sakinleri ile bolluk, güzellik, sağlık ve gençlik dolu doğa üstü bir alem olarak gerçek dünyanın yanında yer alır. Dizide karşımıza çıkacak başrol karakterlerinin eğitim göreceği yatılı okul olan Alfea Koleji de diğer dünyada yani OtherWorld üzerinde bulunuyor.

  Bu ilgi çeken dizinin oyuncu kadrosunda Bloom karakterine Abigail Cowen, Stella karakterine Hannah Van Der Westhuysen. Sky karekterine Danny Griffin, Musa karakterine Elisha Applebaum, Riven karakterine Freddie Thorp. Aisha karakterine Precious Mustapha ve Beatrix karakterine ise Sadie Soverall hayat veriyorlar ve başrolleri paylaşıyorlar. Yine dizide Jacob Dudman, Eve Best, Rob James ve Kate Fleetwood’da oyuncu kadrosunda yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Lisa James Larsson otururken, projenin yapımını ise Netflix üstleniyor.

  Yazı kaynağı : www.diziris.com

  Winx Efsanesi: Kader

  Winx Efsanesi: Kader

  Netflix Winx Efsanesi Kader 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

  Netflix Winx Efsanesi Kader 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

  lk kez 2004 yılında animasyon olarak karşımıza çıkan Winx dizisinin Netflix uyarlaması geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Fate: The Winx Saga ilk duyurulduğu günden beri izleyiciler tarafından merakla beklenmekteydi. Bu kadar büyük bir merakla beklenen dizi, geçtiğimiz günlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Yayımlandığı günden beri Netflix Türkiye’nin Top 10 listesinde yer alan dizinin 2. sezonunun olup olmayacağı merak konusu.

  22 Ocak 2021 itibari ile Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan dizi, Winx Club adlı çizgi filmin dizisi olarak ortaya çıktı. İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan dizinin bölüm süreleri ise 47 ila 53 dakika arasında değişiklik gösteriyor.

  IMDb‘de ilk günde 5,8‘lik puana sahip olabilen yapım, İrlanda’da çekildi. Netflix İngiltere içeriği olan yapım Türkiye’de de yoğun ilgi görüyor.

  Netflix Winx Efsanesi Kader 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

  Winx Efsanesi Kader Konusu

  6 bölümlük dizinin ilk bölümünün yönetmen koltuğunda Brian Young oturuyor. Netflix’in dizi ile ilgili resmi açıklaması ise şu şekilde:

  Öbür Dünya’da, Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu konu alıyor. Perilerin burada; aşk, rekabet ve varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken sihirli güçlerini kontrol etmeyi de öğrenmesi gerekiyor.

  Dizinin konusu, beş genç perinin hikayesini konu ediyor. Beş genç peri, Öbür Dünya’da Alfea adlı sihirli bir yatılı okulu gider. Yetişkinliğe adım adım yaklaşan periler, bu süreçte bir yandan sihirli güçlerini nasıl kontrol edeceklerini öğrenirken bir yanda da karşılarına çıkan canavarlar, aşk ve rekabetle başa çıkmaya çalışırlar. Büyüleyici güçlerini kontrol etmeye kararlı bir grup genç, Alfea adlı sihirli bir yatılı okulda rekabet, aşk ve doğaüstü çalışmalarla başa çıkmaya çalışır.

  Bloom sihirli güçlerini kontrol etmeyi öğrenme umuduyla Alfea’da eğitimine başlar ve ilginç sınıf arkadaşlarıyla tanışır. Bu sırada bir sır açığa çıkar. Güçlerini ve duygularını keşfe çıkan öğrenciler yeni bir yaşamın kapısını aralar. Bloom ve Stella bir görevde iş birliği yapar. Yanık’ın korku hükümdarlığı giderek büyür. Bloom’un önemli bir anıyı araştırmaya başlamasıyla geçmiş ile şimdiki zaman iç içe geçer. Aisha derslerinde zorlanır. Silva bir sırrı paylaşır. Okulda bir parti verilir.

  Netflix Winx Efsanesi Kader 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

  Büyüleyici güçlerini kontrol etmeye kararlı bir grup gencin, Alfea adlı sihirli bir yatılı okulda aşk, rekabet ve doğaüstü çalışmalarla başa çıkmaya çalışmasını konu edinen Fate: The Winx Saga’nın 1. sezonu toplam 6 bölümden oluşuyor.

  Tanıtımın ardından kısa sürede sosyal medyada en çok etkileşim alan dizilerden biri haline gelen yapımın süreleri 47 ile 54 dakika arasında değişen bölümleri şöyle sıralanıyor:

  – 1. Sezon 1. Bölüm: “Bu Sulara, Yabanıllığa” (54 dakika)
  – 1. Sezon 2. Bölüm: “Burada Yabancı Yok” (48 dakika)
  – 1. Sezon 3. Bölüm: “Fanilerin Usandıran Umutları” (52 dakika)
  – 1. Sezon 4. Bölüm: “Mahvolmuş Bir Melek” (47 dakika)
  – 1. Sezon 5. Bölüm: “Gerçeğin İçinde Kaybolmak” (50 dakika)
  – 1. Sezon 6. Bölüm: “Bağnaz Bir Yürek” (54 dakika)

  Winx Efsanesi Kader Oyuncuları ve karakterleri

  Döneminin en çok izlenen çizgi dizilerinden olan Winx Club dizisinin başrollerinde Bloom karakteri ile Abigail Cowen, Sky rolü ile Danny Griffin, Stella rolü ile Hannah van der Westhuysen, Musa rolü ile Elisha Applebaum, Riven rolü ile Freddie Thorp, Aisha rolü ile Precious Mustapha yer alıyor.

  Winx Efsanesi Kader 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

  İlk sezonu henüz daha yeni yayınlanan dizinin henüz önceden almış olduğu bir 2.sezon onayı yok.

  Netflix dizilerine yeni sezon onayını vermek için yayınladığı ilk 28 gün elde ettiği izlenme rakamlarına alarak yapıyor. Dizi, bu zamana kadar fazla beğeni almamış olsa da büyük beklenti sayesinde oldukça büyük bir ilgi topladı.  Her ne kadar dizinin IMDb puanı kötü olsa da dizinin ilk günkü gördüğü ilgiyi düşünürsek dizinin 2.sezon onayını alacağını söyleyebiliriz.

  Fate: The Winx Saga’nın 2. sezon onayının yakın bir zamanda duyurulması bekleniyor.

  Netflix Winx Efsanesi Kader 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

  Winx Efsanesi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

  Netflix Winx Efsanesi Kader 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

  Netflix Winx Efsanesi Kader 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

  Netflix Winx Efsanesi Kader 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Winx Efsanesi Kader 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Winx Efsanesi Kader 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

  Netflix Winx Efsanesi Kader 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

  Netflix Winx Efsanesi Kader 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

  Netflix Winx Efsanesi Kader 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

  Netflix Winx Efsanesi Kader 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

  Orijinal animasyon versiyonuyla kıyaslandığında dizinin yer alacağı evrende harry potter kitapları ve akıllı telefonlar var. cadılar veya bulutlu kule’nin varlığına dair ise bir iz yok.” ecelerdenbirece

  “Çocukluk yıllarımda büyük bir winx hayranı olduğum için bu adaptasyonu sabırsızlıkla bekliyordum ama fragman beni hayal kırıklığına uğrattı. her şeyden önce animasyonda perilerin kendilerine has farklı güçleri vardı ejderha ateşi, doğa, müzik, teknoloji veya ışık/güneş gibi. dizide bu olayı direkt 4 elemente bağlamışlar klişe bir şekilde.

  “izleyenlerin diziden ne beklediğini anlamadım. Zaten fragmanından farklı karakterlerin olduğu aslına tam olarak sadık kalınmadığı belliydi. Ayrıca bir çift kanat takıp şarkı söyleselerdi 2004 yılında çocukken izlediğiniz hevesle izlemezdiniz.

  ben fena bulmadım.hatta sonu bir sonraki sezon için meraklandırdı bile. Bakalım çıkarsa ikinci sezonda neler olacak?”

  “boş vakitte izlenmelik bir dizi, zaten yüzde yüz bir uyarlama beklemek mantıklı değil.”

  “zaman geçirmelik hoş dizi yine eskisi gibi arkadaşlarınızla ben stellayım ben bloomum kavgaları yapabilirsiniz. benim dizide tek sevmediğim olay floranın olmamasıydı. keşke flora olsaydı.”

  Yazı kaynağı : www.haber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap