Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  winx efsanesi kader 1 sezon 1 bölüm türkçe dublaj

  1 ziyaretçi

  winx efsanesi kader 1 sezon 1 bölüm türkçe dublaj bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Fate: The Winx Saga 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj izle - Set Film izle

  Fate: The Winx Saga 1. Sezon 1. Bölüm

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.dizigom1.com

  Winx Efsanesi Kader 1.Sezon 1.Bölüm izle

  Winx Efsanesi Kader 1. Sezon izle (2021 Tüm Bölümler) 1080p HD

  Winx Efsanesi Kader 1. Sezon izle (2021 Tüm Bölümler) 1080p HD

  Winx Efsanesi Kader 1. Sezon izle (2021 Tüm Bölümler) 1080p HD

  Fate: The Winx Saga izle, Winx Efsanesi Kader izle, İngilizce aslından çevrilen ve orijinal adı “Fate: The Winx Saga” olan Winx Efsanesi: Kader, ilk sezon ve ilk bölüm yayın tarihi 22 Ocak 2021’de izleyici ile buluştu. Netflix orijinal platformda yayınlanan dizi 6 bölümden oluşur ve ilk bölümü 60 dakikalık bir süreye sahiptir. Dizinin senaryosu Iginio Straffer ve Brian Young tarafından yazılmış olup, yönetmen koltuğunu Lisa James Larsson, Stephen Woolfenden ve Hannah Quinn paylaşmaktadır. Macera ve fantastik türde izleyici karşısına çıkan dizi, Iginio Straffer’in ürettiği bir animasyon serisi olan Winx’in gerçek karakterler tarafından oluşturulmuş bir gençlik dizisidir. İkinci sezonun tarihi belli olmayan Winx Efsanesi: Kader ilk sezonu ile oldukça fazla beğeni topladı ve birçok ülkede top 10 listesine girmeyi başardı. Dikkat çeken ilk sezonuyla dizinin konusu 5 perinin maceralarına değinmektedir.

  Winx Efsanesi: Kader’in Konusu
  Winx Efsanesi Kader Türkçe Dublaj izle birden fazla önemli karakterin yer aldığı Winx Efsanesi: Kader’in konusu, 5 perinin maceralarını ele alır. Birbirinden farklı güç ve yeteneğe sahip olan bu periler, kendi güçlerini yönetmek ve kontrol altına almak isterler. Bunu öğrenmek için Alfea adı verilen sihirli bir yatılı okula giderler. Konuyu ilginç kılan bir ayrıntı ise, bu yatılı okul öbür dünyadadır. Ayrıca, bir maceraya atılmış olan periler karşılarına çıkan zorluklar ile de mücadele etmek zorundadırlar. Canavarlar, aralarında ki rekabet ve aşk üstesinden gelmeleri gereken önemli sorunlardır. İzleyenlere hem keyif verip hem de merak uyandıracak Netflix yapımı dizi, oyuncu kadrosu ile de dikkat çekmeyi başarmıştır. Uygun görülen oyuncu kadrosu, Winx Efsanesi: Kader’in sosyal medya platformlarında sıkça konuşulmasına sebep olmuştur.

  Winx Efsanesi Kader Oyuncu Kadrosu
  Winx Efsanesi Kader Altyazılı izle oyuncuları kadrosunu oluştururken yerinde kararlar alan ekip, Bloom karakteri için Abigail Cowen, Stella karakteri için Hannah van der Westhuysen, Musa karakteri için Elisha Applebaum, Sky karakteri için Danny Griffin ve Layla karakteri için ise Precious Mustapha’yı uygun görmüştür. Eliot Salt, Sadie Soverall, Freddie Thorp, Eve Best ve Robert James- Collier gibi isimler de kadroda yer edinmiştir. Birçok genç karakterin bir arada olduğu oyuncu kadrosunun izleyenlere keyif vereceğinden hiç şüphe yoktur.

  Yazı kaynağı : fullhdfilmizle.pw

  Fate: The Winx Saga

  Winx Efsanesi: Kader 1.Sezon İzle

  Winx Efsanesi: Kader 1.Sezon İzle

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : filmhdizlet.com

  Winx Efsanesi: Kader 1. Sezon 1. Bölüm izle | Bum Film izle

  Winx Efsanesi: Kader 1. Sezon 1. Bölüm izle | Bum Film izle

  Tür: Winx Efsanesi: Kader 1. Sezon

  Yapım: 2021

  IMDB Puanı: 7.2

  Yönetmen: Lisa James Larsson

  Oyuncular: Abigail Cowen, Hannah van der Westhuysen, Precious Mustapha

  Yazı kaynağı : www.bumfilmizle.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap