Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  windows 11 22h2 güncellemesi

  1 ziyaretçi

  windows 11 22h2 güncellemesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  En son Windows güncelleştirmelerindeki yenilikler

  Web sitesi sekmelerinizi takip etme

  Sık kullandığınız bir web sitesinde bulunuyorsanız ve birçok sekme açıksa, bu siteyi görev çubuğunuza sabitleyin. Ardından, tüm açık sekmelerin önizlemesini görmek için imleci sabitlenen öğenin üzerine getirin.

  Web sitesini görev çubuğuna sabitlemek için Microsoft Edge içinde Ayarlar ve daha fazlası > Diğer araçlar > Görev çubuğuna sabitle  seçeneğine gidin.   

  Yazı kaynağı : support.microsoft.com

  Windows 11 22H2 Yayınlandı

  Windows 11 22H2 Güncellemesi İçin Geri Sayım Başladı

  Windows 11 22H2 Güncellemesi İçin Geri Sayım Başladı

  Microsoft, Windows 11 için güncelleme çalışmalarına devam ediyor. Bir sonraki büyük güncelleme olan Windows 11 22H2 güncellemesi için de tarih belli oldu. Yeni sürüm önümüzdeki ay yayınlanacak.

  5 Ekim 2021 tarihinde Windows 11 işletim sistemini yayınlayan ancak beklediği dönüşleri alamayan Microsoft, yeni güncelleme için ciddi bir çalışma yürütüyor. Kullanıcılardan gelen geri dönüşleri değerlendiren şirket birtakım yeni özellikler için de çalışmalar yapıyor. Yeni işletim sistemine özellikle yapay zeka uygulamalarını entegre etmek için çabalayan Microsoft, yakın zamanda Windows 11 22H2 güncellemesini yayınlayacak.

  Windows 11 22H2 güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

  Microsoft’un önceki sürümde yer alan sorunları düzeltip yeni özellikler ekleyeceği Windows 11 22H2 güncellemesi için tarih belli oldu. Microsoft’a yakın kaynaklardan Windows Central’in verdiği bilgiye göre yeni sürüm 20 Eylül 2022 tarihinde yayınlanacak. Kullanıcılar Windows Update aracılığı ile 22H2 sürümüne yükseltme yapabilecek.

  Windows 11 22H2 ile gelecek yenilikler

  Microsoft, Windows 11 22H2 üzerinde uzun zamandır çalışıyor. Yeni geliştirmede özellikle kullanıcılardan gelen Başlat menüsü ve görev çubuğuna ilişkin düzenlemeler getiren şirket bir dizi yeni özelliği de test ediyor. Yeni versiyon ile birlikte Başlat menüsü üzerinde yeni bir dosya sistemi, görev çubuğu üzerinde sürükle – bırak bileşenler, yeni dokunmatik kontroller ve bazı animasyonlar yer alacak. Görev çubuğu için koyu mod gibi birtakım yeni tasarım değişiklikleri de yer alacak olan sürümde işitme engelliler için de bir çalışma yer alıyor. İşitme engelli kullanıcılar sesli içeriklerde istediği dilde canlı altyazı özelliğini kullanabilecek. Microsoft, Windows 11’e sesle kontrol konusunda da birtakım yenilikler getiriyor.

  Kaynak: The Verge

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  Yazı kaynağı : www.cozumpark.com

  Windows 11 22H2 Nasıl Yükseltilir

  Windows 11 22H2 Nasıl Yükseltilir

  Bu makalede kurulum asistanı kullanılarak Windows 11 22H2 nasıl yükseltilir anlatacağız. Bilgisayarınızda Windows 11 22H2’yi yükleme seçeneğini görmüyorsanız, Kurulum Asistanını kullanabilirsiniz

  Halihazırda Windows 11’in orijinal sürümüne veya Windows 10’un en son sürümüne sahipseniz. Cihazınız özellik güncellemesini Windows Update aracılığıyla almıyorsa Windows 11 22H2’ye yükseltmek için “Yükleme Yardımcısı”nı kullanabilirsiniz.

  Aracın amacı, bilgisayarları Windows Update ile ilgili sorunlar veya bilinmeyen başka bir nedenle özellik güncellemesini otomatik olarak almadıklarında. Ancak donanım ve yazılım yapılandırması güncellemeyle uyumlu olduğunda Windows 11’in yeni sürümüne güncellemektir. Ancak, herkes (bu durumda) Windows 11 2022 Güncelleme yüklemesini zorlamak için “Yükleme Yardımcısı”nı kullana bilir.

  Windows 11 22H2 Nasıl Yükseltilir

  Kurulum Asistanını kullanmanın tamamlanması bir saatten az sürer.

  Ayrıca, devam etmeden önce, yükseltme işlemi sırasında sorun ve hatalardan kaçınmak için bu kılavuzu kullanın. Ek olarak, araç tahribatsız bir kurulum süreci sunarken. Sistem değişiklikleri yapmadan önce tam bir yedekleme oluşturmanız gerek.

  Windows 11 22H2 nasıl yükseltilir makalemize ilerde temiz kurulum, güncelleme vb seçenekler de ekleyeceğiz. Sizin en çok kullandığınız yöntem hakkında aşağıdaki yorumlar bölümünü kullanarak bilgi verebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : teknodestek.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap