Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  wild rift kayn ne zaman gelecek

  1 ziyaretçi

  wild rift kayn ne zaman gelecek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  LoL Mobile (Wild Rift) Yeni Şampiyonlar Ne Zaman Geliyor?

  LoL Mobile (Wild Rift) Yeni Şampiyonlar Ne Zaman Geliyor?

  LoL Wild Rift 10 Aralıkta oyunculara sunuldu  ve PC versiyonu Mobil Platformlarda da denenmeye başladı. PC versiyonundan neredeyse hiçbir farkı olmayan Wild Rift’ de oyunun henüz yeni olması sebebi ile bir çok eksik bulunuyor. Bunlardan en önemlileri de tüm şampiyonlar ve kostümlerin tamamının oyuna eklenmemiş olması. PC versiyonunda tüm şampiyonlarla oynayan ve LoL Mobile deneyimi yaşarken de tüm şampiyonların olmasını bekleyen oyuncular şu sıralar Wild Rift Yeni Şampiyonlar Ne zaman Gelecek? Sorusunu merak etmektedirler. Bizde sizler için araştırdık ve oyuna yeni eklenecek şampiyonlar hakkında bilgileri sizlere sunduk.

  Wild Rift Yeni Eklenen Şampiyonlar

  Şampiyon sayısı bakımından PC Versiyonu kadar şampiyon sayısına ulaşamayan Wild Rift oyuncular için tam bir hayal kırıklığı yaşattı. Oyunculardan gelen istekler üzerine oyun geliştiricileri hızlı bir adım atarak, Wild Rift 2.0 Güncellemesi ile oyuncular için yeni şampiyonları devreye soktu. Bunlar genellikle PC versiyonunda oyuncuların severek oynadığı şampiyonlardan oluşmaktadır.

  ·         Corki

  ·         Teemo

  ·         Tristana

  ·         Kennen

  ·         Lulu

  Yordle kökenli şampiyonlar’dan oluşan toplam 5 adet yeni karakter oyuna eklendi ve oyuncular için sevindirici haber oldu. Bazı koridorlarda şampiyonların eksik olduğundan yakınan oyuncular için Destek, Top, ADC, Mid gibi koridorlara takviye yapılmış oldu. Kısa bir süre içerisinde oyuna dahil edilen beş adet yeni şampiyonla beraber LoL Mobile Şampiyonlar havuzu biraz daha artmış oldu ve oyuncular için bir nebzede olsa farklı karakterlerle oynama fırsatı sunuldu.

  Oyunun henüz yapım aşamasının devam etmesi ve bazı karakterlerin Mobile versiyonuna gelme ihtimali mekanikleri bakımından zor olması biraz oyun geliştiricilerini zorlayacak gibi. Ayrıca Bilgisayar versiyonunda şampiyonların birden fazla kostüm içeriyor olması Wild Rift şampiyonalarında daha az olması üzücü bir durum. Her ne kadar şampiyon ve kostüm sayıları kısıtlı olsada oyun geliştirdikçe yeni yamalarla beraber aktif edilmesi beklenen bir durumdur. Bunların dışında oyuna kısa süre içerisinde eklenmesi beklenen şampiyonlar aşağıda listelenmiştir.

  LoL Mobile Gelecek Olan Yeni Şampiyonlar

  Yordle şampiyonları’ ndan oluşan yeni karakterlerden sonra Noxus şampiyonları’ ndan bir kaçının daha oyuna eklenmesi bekleniyor bunlar sırasıyla şu şekildedir;

  ·         Katarina

  ·         Swain

  Ayrıca bunlar dışında Veigar, Thresh, Kayn, Kha Zix, gibi şampiyonların kısa süre içerisinde eklenmesi beklenmektedir. Özellikle ilk etapda Katarina ve Swain şampiyonlarının ilk öncelikli olacağı bilgisine ulaştık ve Katarina main olanlar şimdiden heyecanlanmaya başladılar. Biliyorsunuz ki oyunda bazı karakterler oyuncular için vazgeçilmezdir ve bunlardan biride Katarina’ dır. Son olarak oyuncuların en çok beklediği şampiyonlardan Ekko, Kalista, Lissandra, Nautilus, Senna, Shen ve Velkoz gibi değerli şampiyonların da oyuna yıl sonuna kadar eklenmesi öngörülmektedir. Yeni şampiyonlar hakkında güncel bilgilere ulaşıldıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

  Yazı kaynağı : www.destek360.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap