Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  whatsapp silinen mesajları geri getirme diyobi

  1 ziyaretçi

  whatsapp silinen mesajları geri getirme diyobi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme! Silinen Mesajları Görme

  WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme! Silinen Mesajları Görme

  Günümüzde en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak WhatsApp bilinmekte. Mevcut durumda neredeyse her telefonda bulunan WhatsApp ile ilgili bir soruyu kullanıcıları sıkça sormakta. WhatsApp silinen mesajları geri getirme mümkün mü? WhatsApp silinen mesajları görme veya WhatsApp silinen mesajlari geri getirme gerçek mi? Bu yazımızda sizlere bunu detaylı bir şekilde anlattık.

  WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme

  Geçtiğimiz yıllarda akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte Sms ile mesajlaşma neredeyse tarihe karıştı. Mesajlaşma uygulamaları bu konuda kendilerini öne attı ve WhatsApp bu konuda zirvede. Bu kolaylığın yanı sıra telefonumuzda kapladığı yer biraz fazlalaşınca istemediğimiz ya da yanlışlıkla bazı mesajları silebiliyoruz. Wp silinen mesajları geri getirme ve WhatsApp mesajları geri getirme konusunda bir kaç yöntem mevcut.

  Telefonunuzun markasına göre değişmekle birlikte WhatsApp silinen mesajları geri getirmek için genel olarak Android ve IOS yazılımlarına göre farklılık gösteren silinen mesajları görme işlemini yapacağımız adımları atacağız.

  Ayrıca silinen mesajları görme ve wp silinen mesajları geri getirme konusunda iki şekilde işlemin var olduğunu biliyoruz. Bunlardan birincisi silinen sohbeti yedeği ile ilgili olanıdır diğeri ise yeni gelen özellik olan mesajlaşma sırasında yaşanan silme durumlarını geri getirmektir. İsterseniz hızlı bir şekilde WhatsAppta silinen mesajlari geri getirme konusunda detayları paylaşalım.

  Bunun yanında WhtsApp Plus Nedir ve WhtsApp Plus Özellikleri için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

  Android WhatsApp Silinen Sohbeti Geri Getirme

  WhatsApp’ı eğer bir android cihaz üzerinden kullanmaktaysanız uygulamanın sohbeti otomatik yedeklediğini bilmelisiniz. Bu sayede silinen mesajları görme ve Wp silinen mesajları geri getirme oldukça kolay. WhatsApp eski mesajları geri getirme bu şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

  Android WhatsApp silinen sohbeti geri getirme için WhatsApp uygulamasını telefonunuzdan sildikten sonra, tekrar WhatsApp’ı geri yüklemelisiniz. Bu geri yükleme esnasında uygulama son geri yedeklemeyi yükleyip yüklemek istemediğinizi soraracaktır. “Geri Yükle” seçeneğini seçip sonra “İleri” dediğinizde uygulama yüklenecek ve silinen sohbet yedeğinizde telefonunuza yüklenecektir.

  iPhone Silinen Mesajları Geri Getirme

  Eğer elinizdeki cihaz iPhone yani iOS ise silinen mesajları geri getirme adımları daha farklıdır. Wp silinen mesajları geri getirme için adımlar;

  Sizlere yukarıda bahsettiğimiz adımlar ile en son yaptığınız yedekleme geri getirilir. Bundan dolayı WhatsApp’ta bulunan mesajlarınızı sıklıkla yedekleyin. Ayrıca faklı kişilerin mesajlarını onlardan habersiz yedekleme ve görme durumu söz konusu değildir. Bu bir yasal suçtur.

  WhatsApp Destek Link

  Bunun yanında WhatsApp’a yeni gelen özelliklerden olan mesajı herkesten ya da benden sil gibi seçeneklerin mevcut. Bu adımdan sonra nasıl silinen mesajı görme mümkün sorusu sorulmakta. Bunu öğrenmek için WhatsApp mesajlaşma esnasında silinen mesajları geri getirmek içinde sohbet yedeğinizi sürekli olarak almanız gerekmektedir.

  Eğer yedeğiniz varsa yine yukarıdaki adımlarla sildiğiniz mesajı geri getirebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : diyobi.com

  WhatsApp Silinen Mesajları Görme Uygulaması!

  Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getiriyor

  Eski WhatsApp Mesajlarına Nasıl Ulaşılır?

  WhatsApp Silinen Mesajları Geri Alma Özelliği Kapıda!

  Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme Yöntemi

  Telegram Silinen Mesajları Geri Getirme 2022

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap