Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  whatsapp silinen mesaj görme

  1 ziyaretçi

  whatsapp silinen mesaj görme bilgi90'dan bulabilirsiniz

  WhatsApp'ta silinen mesajları okumanın 2 yolu

  WhatsApp'ta silinen mesajları okumanın 2 yolu

  Artık Facebook değil "Meta" çatısı altında hizmet veren çevrim içi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, milyonlarca kullanıcının en çok tercih ettiği platformlar arasında yer alıyor.

  Anlık mesaj imkanı sunan WhatsApp, her geçen gün bünyesine yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

  Ancak WhatsApp'ın öyle bir özelliği var ki bazı durumlarda gerçekten sinir bozucu olabiliyor. Tabii ki 'Bu mesajı herkesten sil' özelliğinden bahsediyoruz.

  Yanlışlıkla gönderdiğimiz mesajların silinebiliyor olması büyük bir avantaj sağlasa da bize gönderilen bir mesajın henüz biz okuyamadan silinmesi büyük bir merak uyandırıyor.

  ''Acaba ne yazdı?'' diye düşünmekten kendimizi alıkoyamadığımız bu durumda akıllara tek bir soru geliyor: WhatsApp'ta silinen mesajları okumak mümkün mü?

  Peki WhatsApp'ta silinen mesajlar nasıl okunur? WhatsApp'ta silinen mesajlar nasıl geri getirilir? İşte milyonlarca kullanıcının merak ettiği WhatsApp'ta silinen mesajları okumanın yolu...

  Diyelim ki birine mesaj gönderdiniz ve kısa süre içinde o mesajı sildiniz. Karşı tarafın mesajı hiç görmeyeceğini düşünüyorsunuz. Ancak yanılıyorsunuz. Karşı taraf mesajı hiç görmemiş olsa bile okuyabiliyor. Nasıl mı? İşte cevabı...

  Konuştuğunuz kişi, size gönderdiği mesajı sildiyse WhatsApp'ı telefonunuzdan silip tekrar yükleyin.

  Bu işlemi tamamladığınızda mesaj geçmişiniz yedeklenmiş olacağından, silinen mesajı görme imkanına sahip olacaksınız.

  Çevrimiçi olduğunuz sırada size gönderilen bir mesaj silindiğinde, 'bu mesaj silindi' şeklinde bir uyarıyla karşılaşırsınız.

  Böylece mesaj, konuşma geçmişinden silinse dahi telefon hafızasında depolanmaya devam eder.

  WhatsApp ta silinen mesajları okumanın 2 yolu #1

  WhatsApp'ta, karşı tarafın gönderdikten sonra sildiği mesajları okumanın bir diğer yolu, bildirimleri kaydeden bir uygulama kullanmak.

  WhatsApp silinen mesajların bildirimlerini de siliyor. Ancak bu tür üçüncül uygulamalar gönderilen mesajları silinmeden depolayabiliyor. Tabii bu tür uygulamaların güvenilirliği her zaman bir soru işareti.

  WhatsApp ta silinen mesajları okumanın 2 yolu #2

  Mesajları herkesten veya sadece kendinizden silebilirsiniz.

  Mesajları herkesten silme özelliği: Bu özellik, gönderdiğiniz belirli mesajları bir gruptan veya bireysel sohbetten silmenizi sağlar. Özellikle yanlış sohbete mesaj gönderdiyseniz veya gönderdiğiniz mesajda bir hata varsa bu özellik oldukça yardımcıdır.

  Herkesten sildiğiniz mesajlar, alıcılarınızın sohbetlerinde "Bu mesaj silindi" ifadesiyle değiştirilecektir. Benzer şekilde, sohbet pencerenizde ''Bu mesaj silindi" ifadesini görürseniz bu, gönderenin mesajını herkesten sildiği anlamına gelir.

  Mesajları herkesten silmek için:

  Not: İletilen mesajların herkesten başarıyla silinebilmesi için hem sizin hem de alıcının Android, iPhone veya Windows Phone için WhatsApp’ın en son sürümünü kullanıyor olmanız gerekir.

  Siz veya alıcınız Android, iPhone veya Windows Phone için WhatsApp'ın en son sürümünü kullanmıyorsanız bu özellik desteklenmeyecektir.

  Alıcılar mesajınızı silinmeden önce veya mesaj silme işlemi başarılı olmadığında görebilirler. Mesajı herkesten silme işleminin başarılı olmadığı durumlar size bildirilmez.

  WhatsApp ta silinen mesajları okumanın 2 yolu #3

  Mesajları kendinizden silme özelliği: Bu özellik, telefonunuzdan gönderdiğiniz veya aldığınız mesajların sizdeki kopyalarını silmenizi sağlar. Bu işlemin alıcılarınızın sohbetleri üzerinde bir etkisi yoktur. Alıcılarınız o mesajları kendi sohbet ekranlarında görmeye devam edeceklerdir.

  Mesajları kendinizden silmek için:

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme 2022: WhatsApp Silinmiş Sohbeti Görme

  WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme 2022: WhatsApp Silinmiş Sohbeti Görme

  Piyasaya sürüldüğü tarihten kısa bir süre sonra dünya genelinde üne kavuşan WhatsApp hiç şüphesiz özel, sosyal ve iş hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Android ve iOS işletim sistemine sahip telefonların yanı sıra bilgisayar üzerinden de kullanılabilen WhatsApp her geçen gün kendine yenilik katıyor. Dünya genelinde 1 milyarı aşan kullanıcı sayısı ile en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta yanlışlıkla silinen mesajları geri getirme imkanı var. Bunun için birkaç adımlık işlem yapılması gerekiyor.

  Android Telefonlarda WhatsApp Silinen Mesajları Görme 20222

  Andorid telefonlarda silinen mesajları geri getirmenin 2 yöntemi mevcuttur. WhatsApp sohbetlerinin yedekleri ile bu işlem yapılabilir. Eğer sohbet yedeği almıyorsanız, yedekleme işlemi şu şekilde yapılır:

  1- Ayarlar menüsünü açın,

  2- Daha sonra Sohbet ve Sohbet yedeği butonuna tıklayın,

  3-Google Drive'a yedekle menüsünden yedekleme ayarlarınızı yapın.

  4- Yedekleme yapmak için Android telefonunuzu bir gmail hesabı ile eşleştirmeniz gerekmektedir. Yedekler o hesapta tutulur.

  Android Telefonlarda Silinmiş WhatsApp Mesajları Nasıl Geri Getirilir?

  1- WhatsApp uygulamasını telefonunuzdan kaldırın ve silin.

  2- Google Play Store'dan WhatsApp'ı tekrar cihazınıza yükleyin.

  3- WhatsApp'i açıp telefon numaranızı girin.

  4- WhatsApp yedeğini geri yüklemeyi isteyip istemediğinizi soracaktır. Sohbet yedeğini geri yükleyerek silinen mesajları görebilirsiniz.

  5- Sohbet yedeğini geri yüklerken aynı Google hesabını kullandığınızdan emin olun.

  iOS Telefonlarda WhatsApp Silinen Mesajları Görme

  Eğer iOS işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsanız, WhatsApp’taki silinen mesajları görme imkanınız mevcuttur. WhatsApp mesajları iOS cihazlarda iCloud'a yedeklenir. Eğer yedeklemediyseniz şu şekilde yapabilirsiniz:

  1- WhatsApp'i açın.

  2- Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Yedeği menüsüne gidin.

  3- Otomatik yedeklemeyi aktif hale getirin. Günlük, haftalık ya da aylık olarak seçebilirsiniz.

  iOS Telefonlarda WhatsApp Silinmiş Mesajlar Nasıl Geri Getirilir?

  Cihazınızda sohbet yedeği aktifse, silinen mesajları geri getirmek oldukça kolaydır.

  1- WhatsApp uygulamasını telefonunuzdan silin.

  2- App Store'dan WhatsApp'i tekrar cihazınıza yükleyin.

  3- Telefon numaranızı girin ve doğrulayın,

  4- WhatsApp size sohbet yedeğini geri getirmek isteyip istemediğinizi sorar. Sohbet yedeğini geri getirerek silinmiş mesajları görebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  WhatsApp'ta silinen mesajları okumak çok kolay! WhatsApp'ta tek yapmanız gereken...

  WhatsApp'ta silinen mesajları okumak çok kolay! WhatsApp'ta tek yapmanız gereken...

  Çevrimiçi olduğunuz esnada size gönderilen bir mesaj silindiğinde, 'bu mesaj silindi' şeklinde bir uyarı görürsünüz. Böylelikle mesaj, konuşma geçmişinden silinse dahi telefon hafızasında depolanmaya devam eder.

  Silinen mesajları görmenin bir diğer yolu ise, Android telefonlar üzerinden indirilebilen bir uygulama kullanmak. WhatsApp silinen mesajların bildirimlerini de siliyor olsa da, bu tür üçüncül uygulamalar gönderilen mesajları silinmeden depolayabiliyor. Ancak bu tür uygulamaların güvenilirliği her zaman bir soru işaretidir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap