Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  whatsapp durumları neden gözükmüyor

  1 ziyaretçi

  whatsapp durumları neden gözükmüyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Whatsapp Durum Görünmüyor

  WhatsApp Durumlar Görünmüyor | Gizlilik ve Ayarlar

  WhatsApp Durumlar Görünmüyor | Gizlilik ve Ayarlar

  WhatsApp durumlar görünmüyor sebebi nedir? WhatsApp hikayeleri kimler görebiliyor?WhatsApp hikayeler gizlilik ayarları nasıl yapılır? Hikayeler alanı neden çıkmıyor? WhatsApp son durum güncellemeleri görünmüyor sebebi nedir?

  WhatsApp uygulamasının en popüler özelliklerinden bir tanesi olan WhatsApp hikayeler bölümü zaman zaman uygulamada görünmeye biliyor. O gün durum paylaşan arkadaşınız olmaya da bilir bu ayrımı iyi yapmalıyız. WhatsApp durum bölümünde beyaz ekran varsa ve sizin paylaşım yapmanızda mümkün değilse uygulama güncellemesi yarım kalmış olabilir. WhatsApp durum ayarları nasıl yapılır? 

  WhatsApp durumlar gözükmüyor ise bunun bir kaç sebebi olabilir. Arkadaşınız bir paylaşım yaptı ve WhatsApp durumlar kısmında görünmüyor ise muhtemelen hikayeleri kişiselleştirmiştir. Seçtiği kişiler dışında kimse durumunu göremeyecektir.

  WhatsApp Durumları Kimler Görebilir?

  Menüden seçtiğiniz seçeneğe göre bir sonraki hikaye paylaşımınız da sadece belirlediğiniz kişiler sizin durumunuzu görebilecektir. WhatsApp durumları kişi listenizde olmayan birisi göremeyecektir.

  Whatsapp’da silinen mesajları geri getirme makalemizi inceleyerek daha önce yanlışlıkla sildiğiniz mesajlara yeniden erişim sağlayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : teknobur.com

  WhatsApp Durumları Neden Gözükmüyor? Çözümü Nedir?

  WhatsApp Durumları Neden Gözükmüyor? Çözümü Nedir?

  2021 yılından itibaren son 10 yılı baz aldığımızda, son kullanıcıların en çok ilgisini çeken ve etkileşim gösterdiği kategorilerin başında mobil uygulamalar geliyor. Ülkemizde son yıllarda, özellikle de oyun alanında çok klas başarılara imza atılmış ve bazı mobil oyun üretici şirketlerin yüksek meblağlarla satım işlerine şahit olmuştuk. Bu sebeple TechMedya ailesi olarak mobil uygulama kategorisine fazlasıyla önem vermekteyiz.

  Mobil uygulamalar da bildiğiniz üzere kendi içerisinde farklı kategoriler barındırıyor. Bunlara oyun, fotoğraf, arkadaşlık uygulamaları, alışveriş, seyahat, sağlık, spor gibi kategoriler örnek verilebilir. Mobil uygulamalar kategorisi hem kullandığınız uygulamalarla ilgili son dakika gelişmelerin hem de bu alanda hazırladığımız özel içeriklerin yer aldığı bir kategori olacak. Örneğin WhatsApp, Instagram, TikTok gibi hem ülkemizde hem de dünyada en çok kullanılan mesajlaşma ve sosyal medya uygulamalarıyla ilgili tüm gelişmeler, bu kategoride bulunacak.

  Bunların yanı sıra sizlere muhtemelen daha önce görmediğiniz ya da denk gelmediğiniz fakat kullanmak isteyeceğiniz bazı uygulama tavsiyelerinde de bulunacağız. Örneğin favori bir uygulamanız varsa ve benzeri uygulama arayışı içerisinde olursanız, yüksek ihtimalle aradığınıza bu kategori üzerinden rahatlıkla ulaşacaksınız.

  Yazı kaynağı : www.techmedya.com

  Whatsapp Durumlar Görünmüyor? Durum Gözükmüyor Çözümü

  WhatsApp Durum Görünmüyor, Nasıl Düzeltilir?

  WhatsApp Durum Görünmüyor, Nasıl Düzeltilir?

  WhatsApp Durum görünmüyor, çözümü nedir? Popüler anlık mesajlaşma uygulamasında yer alan Durum bölümündeki paylaşımların görünmemesi hâlinde hangi yöntemlerin uygulanması gerekiyor? Bu yazıda bazı kişilerin karşılaştığı sorunun çözülmesini sağlayabilecek yöntemleri açıkladık.

  Tüm dünyada çok sayıda kişi tarafından kullanılan WhatsApp Messenger isimli anlık mesajlaşma uygulamasında pek çok özellik bulunuyor. Bu özellikler arasında Durum da yer alıyor. Durum özelliği kullanılarak yapılan paylaşımlar bir süre sonra otomatik olarak siliniyor.

  Bazı kullanıcılar bazen WhatsApp Durum açılmıyor veya Durum görünmüyor problemiyle karşılaşabiliyor. Peki, anlık mesajlaşma uygulamasının sık sık kullanılan Durum özelliğindeki sorun nasıl düzeltilir?

  WhatsApp Durum Görünmüyor, Çözüm Yolları Neler?

  WhatsApp Durum Açılmıyor

  İnternet Bağlantısını Kontrol Edin

  İnternet bağlantısında yer alan bir problem, anlık mesajlaşma uygulamasının sık sık kullanılan Durum isimli özelliğindeki problemin düzelmesini sağlayabilir. Eğer internet bağlantısında herhangi bir sorun yoksa diğer yönteme bakabilirsiniz.

  Kullanıcının Sizi Engellemediğinden Emin Olun

  Durum özelliğinde yalnızca bir kullanıcının paylaşımlarını göremiyorsanız engellenmiş olabilirsiniz. Bir kullanıcı sizi engellemişse onunla iletişim kuramaz, profil fotoğrafını göremez ve Durum paylaşımlarını görüntüleyemezsiniz.

  WhatsApp’ı Güncelleyin

  Sorun, anlık mesajlaşma uygulamasının mevcut sürümünden kaynaklanıyor olabilir. Bu sebepten ötürü App Store ya da Play Store üzerinden uygulamanın sayfasını görüntüleyin ve güncelleme işlemini yapın.

  WhatsApp Durum Gizlilik Ayarlarını Kontrol Edin

  Anlık mesajlaşma uygulamasının Durum gizlilik ayarlarını kontrol etmeyi deneyebilirsiniz. Ayarlar sayfasında yer alan Gizlilik kategorisini açın. Durum bölümündeki seçeneği “Kişilerim” olarak ayarlayabilirsiniz.

  WhatsApp’ı Durmaya Zorlayın

  WhatsApp Messenger isimli anlık mesajlaşma uygulamasını zorla durdurmayı deneyebilirsiniz. Bu yöntem için akıllı telefonun ya da tabletin ayarlarını açın. Uygulamalar bölümüne girin ve listeden WhatsApp’ı seçin. “Zorla durdur” seçeneğine dokunun ve sorunun düzelip düzelmediğine bakın.

  Whatsapp’ın Önbelleğini Temizleyin

  WhatsApp uygulamasının önbelleğini temizlemek için cihazın ayarlarını açın ve Uygulamalar bölümünü görüntüleyin. Listeden WhatsApp’ı seçin ve Depolama’ya dokunun. “Önbelleği Sil” butonuna basarak önbelleği temizleyin.

  Yazı kaynağı : technotoday.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap