Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  whatsapp da çevrimiçi olmadan mesajlaşma

  1 ziyaretçi

  whatsapp da çevrimiçi olmadan mesajlaşma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Whatsapp çevrimiçi olmadan mesaj nasıl gönderilir? Whatsapp'ta çevrimiçi iken çevrimdışı görünmek!

  Whatsapp çevrimiçi olmadan mesaj nasıl gönderilir? Whatsapp'ta çevrimiçi iken çevrimdışı görünmek!

  WhatsApp'ta artık telefonunu çevrimiçi tutmak zorunda kalmadan mesaj gönderilir ve mesaj alabilirsiniz. WhatsApp’ı aynı anda 4 adete kadar bağlı cihazda ve 1 adet telefonda kullanabilirsiniz.

  WhatsApp hesabınızı ikincil bir cihaza nasıl bağlayabilirsiniz?

  Aşağıdaki adımlarla başlamadan önce, çoklu cihaz desteği almak ve hesabınızı ikincil bir cihaza bağlamak için WhatsApp'ın en son sürümüne sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Bu özellik ayrıca şu anda "beta" aşamasındadır ve bu nedenle şu anda kararlılık sorunlarına neden olabilir. Ayrıca WhatsApp Web, Masaüstü ve Portal ile sınırlıdır. Bu, WhatsApp'ın henüz bir Android telefon veya iPhone'u ikincil cihaz olarak eşleştirme desteğini etkinleştirmediği anlamına gelir. Ayrıca şu anda çoklu cihaz desteği kullanarak WhatsApp hesabınızı bir Android tablete veya iPad'e bağlayamazsınız.

  WhatsApp'a giderek çok cihazlı betaya katılın, ardından Parametreler > Bağlı cihazlar > Çok cihazlı beta.

  Bittiğinde, Eşleştirilmiş cihazlar ekranına dönün ve ardından düğmesine basın. Bir cihazı bağla yeni bir cihazı bağlamak için düğmesine basın.

  Şimdi, WhatsApp hesabınıza bağlamak için ikincil cihazınızda bulunan bir QR kodunu taramanız gerekecek.

  Whatsapp'ta çevrimiçi iken çevrimdışı görünmek

  WhatsApp'ta konuşmanın tamamını görmek yerine, sadece gelen mesajı görüp cevaplamak istiyorsanız, bunun için telefonunuz Android Nougat ya da üzeri bir işletim sistemine sahip olmalı. Telefonunuz bu özelliklere sahip ise, bildirim menüsünü açtıktan sonra WhatsApp bildirimin altında duranyanıtla” butonuna tıklayarak mesajı yanıtlayabilirsiniz. Mesajı bildirim menüsünden yanıtlarsanız, diğer kişiler sizi çevrimiçi göremez. Konuştuğunuz kişiye yanıt vermek için bir başka yol ise, telefonunuzdaki Wi-Fi ve hücresel veri bağlantılarını kapatmak. Telefonunuzun internet ile bağlantısını kesin ve sohbete girin.Mesajınızı yazıp gönderin. Daha sonra WhatsApp’tan çıkın. Bu işlemleri tamamladıktan sonra internetinizi açabilirsiniz. İnterneti açtığınızda mesaj karşıya gidecektir ve siz çevrimiçi görünmeyeceksiniz.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  WhatsApp Mesajlarını Çevrimiçi Görünmeden Nasıl Yanıtlarız?

  WhatsApp Mesajlarını Çevrimiçi Görünmeden Nasıl Yanıtlarız?

  Herhangi bir sebepten dolayı WhatsApp’ta bir mesaj yanıtladığınız sırada mesajı gönderdiğiniz kişinin ya da rehberinde kayıtlı olduğunuz diğer kişilerin sizi çevrimiçi olarak görmesini istemeyebilirsiniz. Neyse ki bunun için bildiğimiz birkaç yöntem bulunuyor.

  Öncelikle eğer tüm konuşmayı görmeniz gerekmiyorsa ve sadece gelen mesajı cevaplamak istiyorsanız, çevrimiçi görünmeden yanıtlamak son derece kolaydır. Eğer Android Nougat ya da üzeri bir işletim sistemine sahip telefon kullanıyorsanız, bildirim menüsünü açtıktan sonra WhatsApp bildiriminin altında duran ‘yanıtla’ butonuna tıklayarak mesajı bildirim menüsü üzerinden yanıtlayabilirsiniz. Bildirim menüsü üzerinden yanıtladığınız herhangi bir WhatsApp mesajında kullanıcılar sizi çevrimiçi göremezler.

  İkinci yol biraz daha zahmetli. Eğer konuştuğunuz kişiye yanıt vermek için uygulama içinden sohbet ekranını mutlaka açmanız gerekiyorsa, aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  İnternet bağlantısına yeniden kavuştuğunuzda WhatsApp, çevrimdışı olarak yazdığınız mesajları göndermeye başlayacak. Fakat bu esnada uygulamayı açmanız gerekmediği için çevrimiçi görünmeyeceksiniz.

  Üçüncü yol ise akıllı saat sahiplerini ilgilendiriyor. Bir mesaj aldığınızda akıllı saatiniz üzerinden yanıtlarsanız çevrimiçi görünmezsiniz. Tüm sohbeti okumadan yalnızca son mesaja yanıt vermek için güvenli bir yol.

  Yazı kaynağı : www.webtekno.com

  WhatsApp'ta çevrimiçi olmadan mesajları okumak mümkün

  WhatsApp'ta çevrimiçi olmadan mesajları okumak mümkün

  Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcılara zaman zaman zor anlar yaşatabiliyor. Elbette milyonlarca kişinin ortak şikayeti son görülme zamanının tarih ve saat bazlı sisteme işlenmesi. Bunu kapatmak tabii ki mümkün fakat bu kez siz de karşı tarafın en son ne zaman WhatsApp'a eriştiğini göremiyorsunuz.

  İşte tam olarak bu noktada kullanabileceğiniz hayat kurtaran bir ipucu var; bu sayede WhatsApp'ta "çevrimiçi" olmadan mesajları okuyabilirsiniz.

  Uçak modunu açın

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap