Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  whatsapp bağlanıyor diyor ama bağlanmıyor

  1 ziyaretçi

  whatsapp bağlanıyor diyor ama bağlanmıyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  WhatsApp bağlanıyor yazıyor bağlanmıyor

  WhatsApp bağlanıyor yazıyor bağlanmıyor

  WhatsApp bağlanıyor sorunu çıkıyor çözümü için ne yapılacağını anlatacağımız haberde genel olan nedenlerden bahsedeceğiz. “Bağlanıyor” nedir ne demek istiyor ve WhatsApp neden bağlanmıyor?

  WhatsApp bağlanıyor, şimdi sorunla karşılaşan kişiler bu bir WhatsApp bağlantısıyla alakalı bir sorun. Türkiye Turkcell, Türk Telekom’ da ve de Vodafone’ da görülüyor. İlginç olan iş / ev sabit internet kullanıcılarında görülmemekte.

  Uygulamadan bağlantı gerçekleşmemesi nedeni için bazı haber sitelerinde basma kalıp açıklamalar yer almakta. Resmi açıklamanın yapılmadığını belirtelim. Bazı sitelerde Facebook’ un da etkilendiği yazıyor. Aynı zamanda da yurt dışında da görüldüğü belirtiliyor.

  Güncel: Yurt dışındaki haber kaynaklarını incelediğimizde sabah saatlerinde sorunla karşılaştıklarını yazmışlar. Araştırmaya göre Facebook sunucu yapılandırmasında değişikliğe gittiği belirtiliyor. Yani WhatsApp’ ta aynı merkezden yönetildiğinden dolayı şirketin tüm servisleri etkilenmiş durumda. Ama biraz önce kontrol ettiğimizde bağlantıyla alakalı uyarının kaldığını görmekteyiz.

  WhatsApp çalışmıyor Türkiye’ de sorun var

  Sadece mobil internette bağlanmıyor yazması bize acaba sadece Türkiye mobil kullanıcılarında mı sorun olduğunu anlatıyor. Yurtiçi portu kaynaklı olabilir mi acaba dersiniz!

  LTE yani 4.5G’ nin dışında 3G bağlantısına da çektiğimizde hatanın devam ettiğini gördük.

  Peki neden VDSL / Fiber gibi internet ağlarından kablosuz olarak sorun görülmemekte. Operatörlerden bir açıklama neden yapılmamakta.

  Öğlede başlayan sorundan dolayı çok sayıda kullanıcının etkilendiği arama sonuçlarıyla anlaşılmakta.

  WhatsApp bağlanmıyor “bağlanıyor” da kalıyor mu?

  WhatsApp bağlanmıyor genelin dışında devam edenler için aşağıda belirttiğimiz durumları kontrol etmeleri gerekebilir.

  WhatsApp neden çalışmıyor yazımızla yine bağlantı yaşanmamasına yer vermiştik.

  Yazı kaynağı : www.applefoni.com

  WhatsApp bağlanıyor diyor ama bağlanmıyor mu?

  WhatsApp bağlanamıyorum bağlanıyor da kalıyor

  Whatsapp bağlantı hatası nasıl düzeltilir? Whatsapp hatası çözümü...

  Whatsapp bağlantı hatası nasıl düzeltilir? Whatsapp hatası çözümü...

  Whatsapp bağlantı hatası kullanıcıların karşısına sık sık çıkan sorunlar arasında bulunuyor. Konuyla ilgili merak edilen ve bilinen tüm çözüm yöntemlerini sizler için hazırladık.

  WHATSAPP BAĞLANTI HATASI NEDEN OLUR?

  Whatsapp bağlantı hatasının gerçekleşmesinin başlıca sebebi mobil verilerin çekiminin uygulama tarafından algılanmaması oluyor. Bununla ilgili belli başlı geçici çözümler bulunuyor. Peki, Whatsapp bağlantı hatası nasıl düzeltilir? İşte detaylar…

  WHATSAPP BAĞLANTISI HATASI NASIL DÜZELTİLİR?

  Whatsapp bağlantı hatası düzeltme ile ilgili belli başlı çözüm yöntemleri bulunmaktadır. Bununla ilgili Whatsapp'ın kendi uygulanmasını isteği bir çözüm yöntemi mevcut:

  'Çoğu bağlantı sorunu aşağıdakileri uygulayarak çözülebilir: Telefonunuzu yeniden başlatın ya da kapatın ve açın. WhatsApp'ı Google Play'deki en son sürümüne güncelleyin.

  Telefonunuzda Ayarlar > Ağ ve İnternet > Uçak modu'nu açın ve kapatın.'

  VPN KULLANIYORSANIZ…

  Whatsapp bağlantı hatasının bir diğer nedeni VPN kullanımı olabiliyor. Proxy veya VPN gibi hizmetler Whatsapp tarafından desteklenmemesinden dolayı problem oluşabiliyor.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  WhatsApp Bağlantı Sorunu ve Çözümü

  WhatsApp Bağlantı Sorunu ve Çözümü

  WhatsApp Bağlantı Sorunu ve Çözümü , WhatsApp’a giremiyorum, WhatsApp çalışmıyor ,WhatsApp’a bağlanamıyorum, WhatsApp bağlantı sorunu, WhatsApp çöktü mü, WhatsApp çalışmıyor, WhatsApp bozuldu, WhatsApp’a girilmiyor

  WhatsApp Bağlantı Sorunu ve Çözümü

  WhatsApp şu an dünyanın bir numaralı mesajlaşma servisidir. WhatsApp sayesinde resim, video, metin, ve hatta canlı video görüşmesi yapabilmekteyiz. Ama bazen WhatsApp kullanıcıları WhatsApp uygulamasına girişte sorun yaşamaktadırlar. Bu sorun bazen internetden dolayı kaynaklanmakta, bazende telefonunuzun ayarlarından kaynaklanmaktadır.  Teknozum takipçileri için WhatsApp Bağlantı Sorunu ve Çözümü için araştırma yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.

  WhatsApp Bağlantı Sorunu ve Çözümü

  Eğer WhatsApp ‘a bağlanma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, bu problem genellikle internet bağlantınız yada telefon ayarlarınızla ilgilidir. Çoğu WhatsApp bağlantı Sorunu nu aşağıdaki belirtilen yolları deneyerek çözebilirsiniz.

  Eğer hala WhatsApp’a giriş yapamıyorsanız operatörünüzle iletişime geçip internet ayarlarınızın güncellenmesini isteyin. Bu işlemi yapmadan önce başka bir Wi-Fi ağına bağlanıp WhatsApp a giriş yapmaya çalışın.

  Eğer bağlandığınız Wi-Fi ağı kurumsal bir ağ ise, bağlandığınız Wi-Fi ağının Android uygulamalarının kullanımına izin vermediğini unutmayın.

  Eğer Wi-Fi ağınızdan bağlanamıyor iseniz Wi-Fi ağınızla ilgili modeminizi kapatıp, 20 saniye kadar bekledikten sonra tekrar açıp Wi-Fi ağınız geldikten sonra tekrar bağlanmayı deneyin.

  Şayet tüm bu çözüm yolları işe yaramadıysa, WhatsApp uygulamasını kaldırın. Android telefonunuzda CCleaner ile ön bellek temizleme yapıp, uygulamayı tekrar indirin. İnternet ile ilgili bir problem yaşamıyorsanız, ön bellek temizleme yapıp, WhatsApp uygulamasını tekrardan telefonunuza kurmanız yaşadığınız problemi çözecektir.

  Bu yazıya da göz atmak isteyebilirsiniz Kilit ekranı duvar kağıtları cep telefonu

  Yazı kaynağı : www.teknozum.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap