Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  vodafone müşteri temsilcisine direk bağlanma

  1 ziyaretçi

  vodafone müşteri temsilcisine direk bağlanma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Vodafone Müşteri Hizmetleri'ne nasıl ulaşabilirim?

  Telefon:

  Müşteri Hizmetlerimize Vodafone hatlarınızdan 542 'yi; diğer operatörlerden ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'ı, yurt dışından ise 00 90 (542) 542 00 00'ı arayarak ulaşabilirsiniz.

  Vodafone faturalı ve faturasız hatlardan müşteri hizmetleri numaraları arandığında, varsa tarifede bulunan dakika hakkından düşülür; dakika kullanım hakkı yok ise, sahip olunan tarifenin yurt içi görüşme ücreti üzerinden dakika başına ücretlendirme yapılır.

  Vodafone Redliler tüm mobil ihtiyaçları için 7/24 Özel Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirler. Hizmetten faydalanmak için bireysel hatlardan 7008*’i, sabit hatlardan 0542 7008 000**’i arayabilirsiniz.

  *Bireysel hatlardan yapılan aramalar tarifede tanımlı dakikalardan düşecektir.

  **Sabit numaradan yapılan aramalar, aramanın yapıldığı operatörün tarifesi üzerinden ücretlendirilir.”

  E-Mail

  Vodafone Müşteri Hizmetlerine E-mail ile ulaşmak için lütfen tıklayınız.

  Yazı kaynağı : www.vodafone.com.tr

  Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Operatöre Bağlanma 2021

  Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Operatöre Bağlanma 2021

   Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum diyenlere özel olarak bu sayfamızda yer alan güncel bilgileri inceleyerek, Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlanma 2021 yolları hakkında araştırma yapıyorsanız bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Sitemizdeki sayfalar ile siz de müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilir, müşteri hizmetlerini hemen arayarak tüm işlemlerinizi çağrı merkezinden tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Vodafone'nin internet sitesi üzerinden de işlemler kolaylıkla yapılabilir. Vodafone, Türkiye'de kullanılan en büyük telefon operatörlerinden birisidir, ayrıca dünyanın her yerinde hizmet veren bir markadır. Müşteri temsilcisine zaman kaybetmeden kolay yoldan bağlanmak istiyorsanız aşağıda yer alan iletişim kanallarını ve alternatif müşteri hizmetleri bağlanma yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Operatöre Bağlanma

  Vodafone bayilerine gitmeye gerek kalmadan fatura ödeme, tl yükleme, paket değişikliği, bilgi alma ve tüm operatör işlemleri Vodafone çağrı merkezi üzerinden yapılabilmektedir. Diğer yandan Vodafone online işlemlere giriş yaparak da (www.vodafone.com.tr/) işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca android ve ios mağazalarında bulunan Vodafone uygulamalarını da kullanabilirisniz. Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlanma listesi:

  7000'den bağlanma yolları

  542, 444 0542 veya 7000 numaranı aradıktan sonra beklemeden Vodafone müşteri temsilcisine direk bağlanmak için operatör konuşmasını bitirdikten sonra 1 ve ardından 0 tuşlarına basmanız yeterli olacaktır.


  Vodafone iletişim çağrı merkezini 7/24 arayarak istediğiniz zaman operatör servisi ile alakalı tüm sorunlara destek alabilirsiniz. Bu işlemden sonra müşteri hizmetlerine direk bağlanarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Vodafone'ye twitter ve facebook üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Siz de bu sayfamızda yer alan güncel bilgilerden yararlanarak Vodafone müşteri hizmetleri direkt bağlanma çağrı merkezini 7 gün 24 saat, istediğiniz bir zamanda arayabilir ve tüm operatör işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.kredibankalar.com

  Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma [2022 Güncel]

  Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma [2022 Güncel]

  Yazıya izniniz ile bazı eklemeler yapmak istiyorum.

  Resmi internet sitesi : https://www.vodafone.com.tr/

  Önemli Bilgiler :

  * Avcılar’da baz istasyonlarındaki bir problem nedeni ile Vodafone ve diğer operatörler bazı aksaklıklar yaşandı.

  * Vodafone Almanya’nın Mesut Özil’i reklamdan çıkarması büyük tepkilere yol açtı. Irçılığın hedefi bu sefer Mesut oldu!

  * 1 Şubat 2018’de Vodafone Forum kapatıldı.

  Yazı kaynağı : efendim.xyz

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap