Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  vodafone fiber internet paketleri

  1 ziyaretçi

  vodafone fiber internet paketleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Vodafone Net Fiber İnternet Şikayetleri - Şikayetvar

  Vodafone Ev interneti Paketleri 2022 (20+ Kampanya Fiyatı)

  Vodafone Ev interneti Paketleri 2022 (20+ Kampanya Fiyatı)

  20’den fazla olan Vodafone ev interneti paketleri ile ihtiyacınıza en uygun fiyat ve hızda internet sahibi olabilirsiniz. Bizde, siz değerli ziyaretçilerimize kolaylık olması açısından bütün evde internet paketlerini bu sayfada bir araya getirdik.

  Bu sayede tek sayfa üzerinde internet paketlerini inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki kampanya başlıkları altında toplamda 23 adet ev internet kampanyası bulunmaktadır. İşte paketler ve 23 Eylül 2022 fiyatları.

  Bilgilendirme: Konu hakkında ki sorularınızı bana aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz. Ben veya diğer editör arkadaşlarım bilgimiz dahilinde sorularınızı yanıtlayacağız. Ayrıca safa sonunda diğer internet sağlayıcılarına ait kampanya listelerine de ulaşabilirsiniz.

  Öğrenciler için hazırlanmış özel internet kampanyalarına aşağıdaki fiber internet kampanyaları bölümünden ulaşabilirsiniz.

  Vodafone Fiber Ev İnterneti Paketleri ve Fiyatları / 23 Eylül 2022

  Fiber internet, fiber kablolar sayesinde sağlanan yüksek hızlı internettir. Fiber internet alabilmeniz için alt yapınızın bu internet bağlantısını destekliyor olması gerekiyor. Fiber internet kampanyalarının sonunda sorgulama işlemi yapacağınız sayfanın adresini de paylaştık.

  Not: Redliler 10 TL, faturalılar 5 TL aylık indirimli olarak yararlanabilirler. Ayrıca farklı internet firmalarından geçiş yapmanız durumunda 600TL’ye kadar cayma bedeliniz karşılanmaktadır. Vodafone Fiber ev interneti paketleri 22 kampanya şeklinde verilmektedir. İşte detaylar ve fiyat listeleri.

  Vodafone ADSL Ev İnterneti Paketleri – 23 Eylül 2022

  ADSL ev interneti paketlerine ait hızlar yukarıda ki fiber internete oranla daha düşüktür. Tabi bu düşük hız fiyatında uygun olmasını sağlamıştır. Yüksek hızlı bir internete ihtiyacım yok, diyorsanız ADSL ev interneti paketlerini deneyebilirsiniz. Zaten fiber internet kullanmak için bulunduğunuz konumda fiber alt yapısının olması gerekiyor. İşte ADSL paketleri ve güncel fiyat listeleri.

  Diğer Firmaların Ev İnterneti Kampanyaları:

  Vodafone Red Box Paketleri (Taşınabilir İnternet)

  RedBox internet kampanyası ile taşınabilir bir modeme sahip olursunuz. Gittiğiniz her yerde 4.5G hızında internete bağlanabilirsiniz. Sürekli seyahat eden biriyseniz veya internetim bana yakın olsun diyorsanız RedBox internet paketlerini incelemenizi öneririm. İşte paket detayları ve fiyatları.

  Limitsiz Redbox fiyatları ve bütün detaylar için Vodafone Taşınabilir İnternet sayfasından bilgi edinebilirsiniz.

  RedBox hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız buradaki SSS sayfasından bilgi edinebilirsiniz. Yada aşağıdaki video üzerinden hız testi inceleme videosunu izleyebilirsiniz. Ayrıca evinizin fiber alt yapısına uygun olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız buradaki alt yapı sorgulama sayfasına giderek sorgulama yapabilirsiniz.

  Vodafone Öğrenciye ADSL Ev İnterneti Paketleri / 23 Eylül 2022

  Fiber internet paketlerine başvuru yapmadan önce buradan altyapı sorgulama işlemini yapmanızda yarar var. Bu kampanyalardan yararlanmanız için bölgenizde fiber altyapının olması gerekiyor.

  Vodafone Ev İnterneti Başvuru Aşamaları:

  Ben farklı operatör kullanıcısıyım Vodafone faturalıya geçmek için cayma bedeli ödemem gerekiyor, diyorsanız onunda çözümü var. Alacağınız ev interneti paketine göre cayma bedelinizin 300 ile 500 TL kadarını vodafone karşılamaktadır. Tabi seçmiş olduğunuz pakete göre bu tutar değişebilmektedir.

  Ayrıca Vodafone destek Twitter destek sayfası üzerinden de mesaj atarak güncel kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Başvuru aşamasının nasıl ilerlediği hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki videoyu izleyiniz.

  Vodafone Ev İnterneti Paketleri Hakkında Sıkça Sorulanlar

  Vodafone ev interneti paketleri ve 23 Eylül 2022 fiyatları hakkındaki sorularınızı için aşağıdaki bölümden bizlere yazabilirsiniz.

  Numara Taşıma Kampanyaları:

  Yazı kaynağı : www.hesappara.com

  FIBER, Vodafone, 24 Mbit'ye kadar, 24 Ay Taahhütlü, Limitsiz, Evde Fiber 24 - Enuygun

  FIBER, Vodafone, 24 Mbit'ye kadar, 24 Ay Taahhütlü, Limitsiz, Evde Fiber 24 - Enuygun

  Ek Bilgiler

  Son başvuru: 03-10-2022

  Fiber hızında limitsiz internet

  Modem 10 TL

  Dijital İçerik, Gaming Her Şey Yanımda ve Süpermarket seçeneklerinde geçerli 200 TL'lik hediye çeki

  Farklı bir operatör kullanıcısıysanız taahhüt cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar karşılıyoruz.

  Redlilere özel 10 TL/ay indirim

  Online başvurulara özel ilk 6 ay %50 indirimli

  Fiyatlar altyapıya göre farklılık gösterebilir.

  200 TL değerinde hediye çeki, sadece 17.01 - 30.03.2022 tarihleri arasında seçili tarifelere gelen yeni bireysel ev interneti müşteriler için geçerlidir.

  200 TL değerinde hediye çeki yalnızca Her Şey Yanımda içerisindeki dijital üyelikler, dijital oyunlar ve supermarket kategorilerinde geçerlidir.

  Hediye çeki abonelik aktif edildikten sonra müşteriye tanımlanacaktır.

  Hediye çekini kullanabilmek için Vodafone Yanımda’nın en güncel versiyonu indirilmiş olmalıdır.

  Yazı kaynağı : www.enuygun.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap