Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  vodafone aşım koruması internet paketi 5 gb

  1 ziyaretçi

  vodafone aşım koruması internet paketi 5 gb bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Vodafone 5 GB Aşım Koruma Ama İyi Niyetli Değil

  Vodafone 5 Gb ve Aşım Şikayetleri - Şikayetvar

  Aşım Telafisi Kampanyası | Kampanyalar | Vodafone Türkiye

  Aşım Telafisi Kampanyası | Kampanyalar | Vodafone Türkiye

  1.Kampanya kurgusu nedir?

  Aşım Telafisi Kampanyası’ndan numara taşıma ile, yeni hat alarak, faturasız hattan faturalı hatta şebeke içi geçiş ile gelen veya Vodafone’da halihazırda aktif olan bireysel faturalı müşteriler yararlanabilir. Kampanyaya katılan müşteriler, “Bana Ne Var” sekmesinde kendilerine özel sunulan teklifi kabul ettiklerinde, son 2 ayda yaptıkları yurt içi aşımlardan yüksek olanının 50TL’ye kadar iadesini alırlar. Belirtilen fiyata KDV ve ÖİV dahildir.

  2. Kampanyaya hangi kanallardan giriş yapılabilir?

  Kampanyaya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden katılmak gereklidir.

  3. Kampanyaya geçişte bir kısıt ya da engel var mıdır? (Yaş kısıtlaması, kara liste, mernis vb.)

  4. Kampanyaya katılım nasıl sağlanır?

  Kullanıcıların kampanyaya katılabilmesi için 3’üncü maddedeki şartları yerine getirmeleri ve Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan “Bana Ne Var” sekmesinde kendilerine özel olarak sunulan teklifi kabul etmeleri gerekmektedir.

  5.“Bana Ne Var” sekmesinde sunulan teklifin içeriği nedir?

  Aşım Telafisi Kampanyası kapsamında, “Bana Ne Var” sekmesinde müşterilerimize aşağıdaki şartlara uygun teklifler sunulur:

  6. Kampanya kapsamında aşım iadesi nasıl yapılır?

  Kampanya kapsamında, geçmiş son 2 fatura döneminde yurt içi yönünde yapılan dakika, SMS ve veri aşımları en çok 50 TL olacak şekilde iade edilir. İade, kampanyanın kabul edildiği fatura döneminin sonunda kesilecek faturaya yansıtılır.

  Örneğin; son 2 fatura döneminde yapılan aşımlar 30 TL ve 70 TL tutarlarında ise, tutarı fazla olan 70 TL’lik fatura baz alınır. En fazla 50 TL iade edileceğinden, kullanıcıya  50 TL’lik bir tutar iade edilir.

  7.Aşım iadesi kapsamına neler girer?

  Yurt içi kademeli aşım ve standart aşım ile yapılan yurt içi dakika, SMS ve internet aşımları ile yurt içi Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konuşma Aşımm Paketi, Avantajlı SMS Aşım Paketi, Avantajlı İnternet Aşım Paketi, Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi, Avantajlı Aşım SMS Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım Konuşma Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım SMS Paketi kapsamında yapılan kullanımlar Aşım Telafisi Kampanyası kapsamında iade edilebilir.

  Aşım Telafisi Kampanyası kapsamına servis ücretleri, yurt dışı ve KKTC’de yapılan aşımlar, Kıbrıs ve özel servis numaraları yönüne yapılan dakika aşımları ve önceden alınan ek paketler dahil değildir.

  8. Bu kampanya farklı bir kampanya ile bir arada kullanılabilir mi?

  Aşım Telafisi Kampanyası her müşteri için özel olup “Bana Ne Var” sekmesinde sunulan tarife kampanyaları ve ek paket teklifleri ile birlikte kullanılabilir. Fakat kullanıcının belirtilen kapsamda bir aşımı yoksa, “Bana Ne Var” sekmesinde sunulan mevcut tarife kampanyaları ile diğer cihaz ve tarife kampanyaları ile birlikte kullanılamaz.

  9.“Bana Ne Var” kapsamında sunulan kampanya değişikliklerinde müşteriye herhangi bir ceza tutarı yansıtılır mı?

  Hayır.

  10. Kampanyadan yararlanabilecek müşteri sayısında bir kısıtlama var mıdır?

  Hayır.

  11.Aynı kullanıcı birden fazla hat ile kampanyadan yararlanabilir mi?

  Evet, yararlanabilir.

  Yazı kaynağı : www.vodafone.com.tr

  Paket Aşım Ücretleri | Tarifeler | Vodafone

  Paket Aşım Ücretleri | Tarifeler | Vodafone

  Diğer Red Tarifeleri

  Paket Aşım Ücretlendirmeleri

  Önemli Bilgiler

  Red20, Red25, Red30, Red35 tarifeleri:

  Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere İnternet Aşım Paketi, Konuşma Aşım Paketi ve SMS Aşım Paketi otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paketler aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler İnternet Aşım Paketi, Konuşma Aşım Paketi ve SMS Aşım Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.
  İnternet Aşım Paketi, müşterilerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler. İnternet Aşım Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir. İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 17,50 TL yanısıtılır. 500 MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve 17,50 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB 17,50 TL olacak şekilde fatura dönemi sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir. Yurtdışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaport’u olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda, Her Şey Dahil Pasaport ile birlikte İnternet Aşım Paketi seçeneğini kullanabilirler.
  Konuşma Aşım Paketi, müşterilerin bulundukları tarifedeki, tarifenin yurt içi konuşma hakları bittikten sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler. Konuşma Aşım Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir 17,50 TL yansıtılır. 250 DK bittiğinde yine bir 250 DK yüklenir ve 17,50 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250 DK 17,50 TL olacak şekilde fatura dönemi sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.
  SMS Aşım Paketi, müşterilerin bulundukları tarifedeki, tarifenin yurt içi SMS hakları bittikten sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler. SMS Aşım Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir 17,50 TL yanısıtılır. 250 SMS bittiğinde yine bir 250 SMS yüklenir ve 17,50 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250 SMS 17,50 TL olacak şekilde fatura dönemi sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.
  İnternet Aşım Paketi, Konuşma Aşım Paketi ve SMS Aşım Paketi birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. İnternet Aşım Paketi IPTAL INTERNET ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek , Konuşma Aşım Paketi IPTAL KONUSMA ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek, SMS Aşım Paketi IPTAL SMS ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir. İnternet Aşım Paketi, iptal edildikten sonra INTERNET ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Konuşma Aşım Paketi iptal edildikten sonra KONUSMA ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek; SMS Aşım Paketi iptal edildikten sonra SMS ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir.
  İnternet Aşım Paketi iptal edildiğinde müşteriler 100 KB başına 0,57 kuruştan, Konuşma Aşım Paketi iptal edildiğinde dakikası 61,34 kuruştan, SMS Aşım Paketi iptal edildiğinde SMS başına 44,09 kuruştan ücretlendirilir. İnternet Aşım Paketi’ni iptal eden müşterilerin fatura dönemleri sonuna kadar toplam data aşım tutarı 120 TL'ye ulaştığında internet kullanımları durdurulur. Ek paket alarak kullanım yapmaya devam edebilirler.

  Diğer Red Tarifeleri için :

  Redli 7, Redli 8, Redli 10, Redli 12, Redli 15, Redli 15 Plus, Redli 20 Plus, Redli 30, Redli 50, Redli Elite, Redli Elite Plus ve Benim Passim tarifeleri:

  Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler. Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir. İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 17,50 TL yanısıtılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve 17,50 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB 17,50 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir. Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir 17,50 TL yanısıtılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve 17,50 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK 17,50 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra 250SMS Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir 17,50 TL yanısıtılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve 17,50 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS 17,50 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi IPTAL INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek , Avantajlı Aşım Konuşma Paketi IPTAL KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım SMS Paketi IPTAL SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir. Avantajlı Aşım İnternet Paketi, iptal edildikten sonra INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım Konuşma Paketi iptal edildikten sonra KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım SMS Paketi iptal edildikten sonra SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir.

  Avantajlı Aşım İnternet Paketi iptal edildiğinde müşteriler 100 kb başına 0,57 kuruştan, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi iptal edildiğinde dakikası 56.70 kuruştan, Avantajlı Aşım SMS Paketi iptal edildiğinde SMS başına 40.75 kuruştan ücretlendirilir.Aşımlar Redli 30, Redli 50, Redli Elite ve Redli Elite Plus, Benim Passim tarifelerinde günlük 17,50 TL'de limitlenir, diğer tarifelerde aylık 120 TL'de limitlenir.

  18.09.2018 tarihi öncesi 12+12 kalma sözü veren aboneler için: Avantajlı Aşım İnternet Paketi iptal edildiğinde Red Small, Red Medium ve Red Large tarifelerindeki müşteriler 100 kb başına 0,28 kuruştan, diğer tarifedeki müşteriler 100 kb başına 0,19 kuruştan ücretlendirilir. Aşımlar 4.5G Red XS ve 4.5G Red S tarifelerinde günlük 9 TL'de limitlenir, diğer tarifelerde günlük 7 TL'de limitlenir.

  Kontratsız & 18.09.2018 tarihi sonrası 12+12 kalma sözü veren aboneler için: Avantajlı Aşım İnternet Paketi iptal edildiğinde müşteriler 100 kb başına 0,57 kuruştan ücretlendirilir. Aşımlar 4.5G Red XS ve 4.5G Red S tarifelerinde günlük 9 TL'de limitlenir, diğer tarifelerde günlük 7 TL'de limitlenir.

  Yeni Red 5, Yeni Red 7, Yeni Red 10, Yeni Red 15, Yeni Red 20, Red 8 Özel, Red 8, Red 10, Red 15, Red 20, Red Basın, Red 8 Fırsat, Red 10 Fırsat ve Red 10 Özel tarifelerinde standart aşım ücretlendirmesinden korunmanız için Avantajlı Aşım Yapısı ile kontrat tarihinize göre 500 MB'ı 6 TL veya 17,50 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Bu aşım yapısında toplam kullanım 25 GB'a geldiğinde internet kullanımınız durdurulmaktadır. İnternet kullanımınıza devam edebilmek için aylık 2GB 19 TL'lik internet paketini AYLIK EK 2GB yazıp 3636'ya göndererek alabilirsiniz.

  Her 500 MB'lık internet kullanımınızın %80'ine ulaştığınızda bilgilendirme SMS'i alacaksınız. Bu aşım yapısı ile kullanıma devam etmek istemiyorsanız dilerseniz aylık 2GB 19 TL'lik internet paketini alabilirsiniz.

  Önemli:

  Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde  abonelere İnternet Aşım Paketi, Konuşma Aşım Paketi ve SMS Aşım Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paketler aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler İnternet Aşım Paketi, Konuşma Aşım Paketi ve SMS Aşım Paketi seçeneklerini iptal edebilirler. Abonelerin yukarıda bahsedilen İnternet Aşım Paketi, Konuşma Aşım Paketi ve SMS Aşım Paketlerini iptal etmeleri durumunda aşağıdaki ücretler geçerli olacaktır:

  Yazı kaynağı : www.vodafone.com.tr

  Süper 5GB Kampanyası | Yardım | Vodafone

  Super 5GB Kampanyası Esasları ve Tahhütnamesi için tıklayın:

  Super 5GB Kampanyası Esasları

  Super 5GB Kampanyası Taahütnamesi

  Yazı kaynağı : www.vodafone.com.tr

  Özet Bakiye Servisi

  Nasıl Kullanılır?

  Telefonunuzdan *7000# tuşlayarak arama tuşuna basarak menüdeki işlem adımlarını takip etmeniz yeterli. 

  Örneğin; *7000# tuşlayarak arama tuşuna basın

  ......... menüsü çıkar. Güncel Faturama ulaşmak için;

  menüde "cevapla" tuşuna basın

  1'i tuşlayın ve arama tuşuna basın

  Güncel Fatura bilgisi ekrana yansıyacaktır"

  Yazı kaynağı : www.vodafone.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap