Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  vestel 9 kg çamaşır makinesi

  1 ziyaretçi

  vestel 9 kg çamaşır makinesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Vestel 9 kg Çamaşır Makinesi

  Vestel Çamaşır Makinesi

  VESTEL Çamaşır Makinesi

  Her evin olmazsa olmazı çamaşır makineleri, temizlik ve düzen işlerindeki en iyi yardımcınız olmaya adaydır. Vestel, değişen insan beğenileri ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek bu ürüne prestij ve şıklık katar. Her evin dekorasyonuna tam uyum sağlayan Vestel makineler, gelişmiş programlarıyla tam bir temizlik uzmanıdır. Vestel çamaşır makinesi çeşitleri, modern ve şık tasarımlarıyla her beğeniye hitap eder. Siyahtan kırmızıya kadar geniş renk seçenekleriyle sunulan makineler, evde endüstriyel görünümden hoşlanmayanlar için son derece kurtarıcıdır.

  Modern, minimalist ve klasik birçok tarzda üretilen Vestel makineler, dekorasyona kusursuz bir uyum sağlar. Vestel yeni çamaşır makinesi modelleri, şık tasarımlarının yanı sıra her kumaş türüne özel programlarıyla öne çıkar. Vestel, ipekten denime kadar her kumaşa özel yıkama teknolojileri geliştirir. Markanın tüm çamaşır makineleri, giysilerin ömrünü uzatacak teknik donanımlara sahiptir. Yıkama kapasitesi veya kurutma fonksiyonu fark etmeksizin tüm çamaşırlar, Vestel sayesinde ilk günkü güzelliğini korur. Vestel çamaşır makinesi, 1200 devir gibi yüksek rakamlarda bile yıpranma ve solma gibi sorunların önüne geçer.

  1200 devir Vestel çamaşır makinesi, son derece etkili ve hızlı bir temizlik sağlar. Özellikle 9 kg üzeri makinelerde karşılaşılan bu rakam, yıkama performansını doğrudan etkiler. 1400 devir makineler ise kısa sürede hem hijyenik hem de sağlıklı sonuçlar verir. Marka, bunun gibi yüksek rakamlara ulaşan kazanlarını kusursuz bir delik ve perde tasarımıyla üretir. Vestel marka çamaşır makinesi çeşitleri, hızla dönerken giysileri de kusursuz bir hijyene kavuşturur.

  Yazı kaynağı : www.trendyol.com

  Vestel 9 Kg Çamaşır Makinesi Fiyatları & Kampanyaları - n11.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap