Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  veda mektubu 3 bölüm izle youtube tek parça

  1 ziyaretçi

  veda mektubu 3 bölüm izle youtube tek parça bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Veda Mektubu 3. bölüm izle tek parça! Veda Mektubu son bölüm full izle!

  Veda Mektubu 3. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle

  Veda Mektubu Son Bölüm

  Veda Mektubu Son Bölüm

  Veda Mektubu 13 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan üçüncü bölümde Seher evlilik planını devreye sokuyor. 13 Mart Pazartesi günü yayınlanan yeni dizi Veda Mektubu üçüncü bölümünde neler oldu? Veda Mektubu yeni bölümleriyle HD kalitede Kanal D'de! Veda Mektubu full izle! Veda Mektubu dizi konusu şöyle;  Alanur ve Ziya'nın hikayesi yıllar sonra yeniden açılıyor!

  Veda Mektubu'nun 13 Mart Pazartesi günü yayınlanan üçüncü bölümünde Aslı ve Mehmet nikah hazırlıklarına başlıyor!

  Mehmet ardında bir mektup bırakıp evini terk eden Aslı’nın elinden tutup getirince Ziyaların evine bomba düşer. Alanur’un ise vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Kızını geri almak için Karlı ailesinin kapısına dayanır fakat Aslı’dan hiç beklemediği bir tepki görür. Aşklarına sahip çıkan Mehmet ile Aslı aile arasında kıyılacak nikahları için hazırlıklara başlarken Ziya Alanur’u törene davet etmek için galerisine gider. Görüşmenin amacı resmi olsa da ikili aralarındaki ateşin yıllar sonra bile sönmediğini bir kez daha hisseder. Aslı gelinlik seçimi sırasında Seher ile ilk ciddi görüş ayrılığını yaşarken Hatice de bu evliliğe engel olmak için son kozunu oynar. Kimse Seher'in Aslı'yı bu kadar çabuk kabullenmesinden şüphe etmezken, Seher’in her hamlesi planlı ve hesaplıdır. Seher’in Alanur’dan kurtulmak için yaptığı plana bu defa Aslı’da farkında olmadan dahil olmuştur.

  Veda Mektubu yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

  Yazı kaynağı : www.kanald.com.tr

  Veda Mektubu 3. Bölüm Ön İzleme

  Veda Mektubu 3. bölüm Kanal D tek parça full izle!

  Kanal D Veda Mektubu 3. bölüm full izle - Dizi Haberleri - Video

  Kanal D Veda Mektubu 3. bölüm full izle - Dizi Haberleri - Video

  Kanal D ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Veda Mektubu 3. bölüm ile Kanal D'de. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ile Selim Bayraktar'ın oynadığı Veda Mektubu son bölümünde; Mehmet ardında bir mektup bırakıp evini terk eden Aslı'nın elinden tutup getirince Ziyaların evine bomba düşer.

  Alanur'un ise vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Kızını geri almak için Karlı ailesinin kapısına dayanır fakat Aslı'dan hiç beklemediği bir tepki görür. Aşklarına sahip çıkan Mehmet ile Aslı aile arasında kıyılacak nikahları için hazırlıklara başlarken Ziya Alanur'u törene davet etmek için galerisine gider. Görüşmenin amacı resmi olsa da ikili aralarındaki ateşin yıllar sonra bile sönmediğini bir kez daha hisseder.

  Veda Mektubu 3. bölüm

  Aslı gelinlik seçimi sırasında Seher ile ilk ciddi görüş ayrılığını yaşarken Hatice de bu evliliğe engel olmak için son kozunu oynar. Kimse Seher'in Aslı'yı bu kadar çabuk kabullenmesinden şüphe etmezken, Seher'in her hamlesi planlı ve hesaplıdır. Seher'in Alanur'dan kurtulmak için yaptığı plana bu defa Aslı'da farkında olmadan dahil olmuştur.

  Yazı kaynağı : www.superhaber.tv

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap