Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  vaski kura sonuçları listesi

  1 ziyaretçi

  vaski kura sonuçları listesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  NOTER KURA SONUCUNA GÖRE ASİL VE YEDEK LİSTE

  NOTER KURA SONUCUNA GÖRE ASİL VE YEDEK LİSTE

      Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü’nün iştiraklerinden olan Van Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi bünyesinde Mevsimlik İşçi olarak 5 Ay 15 Gün süre ile çalıştırılmak üzere 58 adet Genel Beden İşçisi ve 42 adet Silahlı Özel Güvenlik Personeli alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden ilana çıkılmıştır. 01.12.2021 ile 08.12.2021 tarihleri arasında kariyer.van.bel.tr adresi üzerinde alınan başvurular, ilanda belirtilen kriterler çerçevesinde komisyonumuz tarafından incelenerek değerlendirilmiştir.
      Genel Beden İşçisi ile Silahlı Özel Güvenlik Personel alımına ilişkin toplamda 3136 kişinin başvuruları kariyer.van.bel.tr adresine ulaşmıştır. Yapılan başvurularda Genel Beden İşçisi olarak 1585 kişinin başvuruları istenilen kriterleri taşıması ve buna ilişkin evrak ve belgeleri eksiksiz olarak göndermeleri nedeniyle kabul edilmiş olup 677 kişinin ise başvuru şartlarından en az birini sağlayamaması nedeni ile kabul edilmemiştir.  Yine Silahlı Özel Güvenlik Personeli için yapılan başvurularda ise 558 kişinin başvuruları istenilen kriterleri taşıması ve buna ilişkin evrak ve belgeleri eksiksiz olarak göndermeleri nedeniyle kabul edilmiş olup 316 kişinin ise başvuru şartlarından en az birini sağlayamaması nedeni ile kabul edilmemiştir.
       15.12.2021 Çarşamba Günü saat 14:00‘da Van 1. Noter tarafından şeffaflık ilkeleri kapsamında kura çekilişi yapılmıştır.
       Buna göre 58 adet Genel Beden İşçisi ve 42 adet Silahlı Özel Güvenlik Personel alımı için yapılan başvurular sonucu noter kurasında ismi çıkan asil ve yedek adayların isim listelerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

  1- GENEL BEDEN İŞÇİSİ NOTER KURA SONUCU ASİL VE YEDEK LİSTE


  2- SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK NOTER KURA SONUCU ASİL VE YEDEK LİSTE

  Yazı kaynağı : vaski.gov.tr

  MEVSİMLİK PERSONEL KURA ÇEKİMİ (CANLI YAYIN)

  MEVSİMLİK PERSONEL KURA ÇEKİMİ (CANLI YAYIN)

  Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Personel Anonim Şirketimiz bünyesinde (5 ay 29 gün) istihdam edilmek üzere 112 mevsimlik genel beden işçisi ile 40 mevsimlik silahlı özel güvenlik personel alımına ilişkin kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirilmektedir.

  KURA ÇEKİMİNİ CANLI İZLEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.


  Canlı Yayın Bağlantısı

  Canlı Yayın Bağlantısı 2

  Yazı kaynağı : www.vaski.gov.tr

  VASKİ 152 personel alımı kura sonucu açıklandı! İşte isim listesi

  VASKİ 152 personel alımı kura sonucu açıklandı! İşte isim listesi

  Van Su ve Kanalizasyon İdaresi ( VASKİ) Genel Müdürlüğü, İŞKUR aracılığıyla 112 adet Genel Beden İşçisi ile 40 adet Silahlı Özel Güvenlik Personeli olmak üzere toplamda 152 personel alımı yapacağını duyurmuştu. VASKİ 152 personel alımı kura sonucu açıklandı. İşte isim listesi

  VASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde 5 ay 29 gün olarak görevlendirilmek üzere 112 Genel Beden İşçisi ile 40 Silahlı Özel Güvenlik Personeli alımına ilişkin kura çekimi 22.06.2022 Çarşamba günü saat 14:00'da VASKİ toplantı salonunda noter huzurunda canlı yayın eşliğinde gerçekleştirildi.

  VASKİ 152 personel alımı kura sonucu

  VASKİ 152 personel alımı kura sonucu isim listesi birazdan haberimizde yayınlanacaktır.

  Yazı kaynağı : www.vanhavadis.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap