Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  vanessa paradis johnny depp neden ayrıldı

  1 ziyaretçi

  vanessa paradis johnny depp neden ayrıldı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüya Çift: Johnny Depp ve Vanessa Paradis Neden Ayrıldı?

  Rüya Çift: Johnny Depp ve Vanessa Paradis Neden Ayrıldı?

  Bugün biraz hüzünlü bir son aklımıza geldi…

  Bir dönemin rüya çifti, Hollywood’un gözde aktrisleri Johnny Deep ve Vanessa Paradis, 2012 yılında birdenbire ayrılmıştı ve bu duruma yeryüzünde üzülmeyen kalmamıştı.

  14 yıllık beraberliklerini bir anda sonlandıran çiftin birbirlerine olan sevgisi ve saygısı hâlâ sürüyor. Hatta 2016 yılında Johnny Deep’in ayrıldığı eşi Amber Heard tarafından ortaya atılmış olan “Johnny bana şiddet uyguladı” iddialarını Vanessa Paradis kendi el yazısı ile gerçek bulmadığını dile getiren sevgi dolu bir mektup paylaşmıştı. Peki ne olmuştu da bu ikili ilişkilerini sonlardırma kararı almıştı?

  14 yıllık beraberliklerini bir anda sonlandıran çiftin birbirlerine olan sevgisi ve saygısı hâlâ sürüyor. Öyle ki 2016 yılında Johnny Deep’in ayrıldığı eşi Amber Heard tarafından ortaya atılmış olan “Johnny bana şiddet uyguladı” iddialarını Vanessa Paradis kendi el yazısı ile gerçek bulmadığını dile getiren sevgi dolu bir mektup paylaşmıştı. Peki ne olmuştu da bu ikili ilişkilerini sonlardırma kararı almıştı?

  Şimdi biraz geriye dönüyor ve bu güzel çiftin yaşadıklarına bakıyoruz.

  Evlilikten Çok Daha Öte

  1998 yılında The Ninth Gate filminin çekimleri sırasında Johnny Depp’in Paris’te Costes Hotel’in barında Vannesa Paradis ile tanışması ve 2 saat süren bir sohbetin ardından başlayan bu ilişki 2012 yılında ayrılık kararı almaları ile son buldu (1).

  İkilinin birlikte oldukları 14 yıl içerisinde mutlulukları daima magazinin baş konularından biriydi. Johnny ve Vanessa evlenme ihtiyacı duymadılar ve Vanessa da basının evlilik ile ilgili sorularını hep bu yönde yanıtladı:

  “Hadi evlenelim kararının çok romantik olduğunu düşünüyorum ama bizim ilişkimize baktığımda yaşadığımız şeyin evlilikten çok daha öte olduğunu biliyorum.”

  Yine basınla olan diyaloglarında Vanessa’nın Johnny’de hayran olduğu şeylerle ilgili sonsuz bir liste yapabileceğini dinledik (2), Johnny’nin Vanessa ve çocukları ile yaşantısını “kaybettiği ve yeniden bulduğu denge” olarak değerlendirdiğini de…

  Çift 14 sene içerisinde Lily-Rose Melody Depp (1999) ve John Jack Christopher Depp (2002) adını verdikleri 2 çocuk sahibi oldu.

  Johnny Depp’in Amber Heard ile ayrılığı sırasında kızı Lily Rose da tıpkı annesi gibi babası Johnny Depp’in yapılan suçlamalarla bağdaşan bir karakteri olmadığına dair bir yazıyı, babası ile küçükken çekildiği bir fotoğraf eşliğinde instagram hesabında takipçileri ile paylaştı. Çiftin birlikteliği ve çocukları ile ilişkileri daima çok güçlü oldu. Johnny 2016’da geçirdiği zorlu süreçte de eski partneri Vanessa ve çocukları tarafından destek gördü.

  Özel Hayata ve Çocuklara Saygı İsteği

  Tüm bu güzel düşünceler, sonsuz sevgi ve yaşanmışlık içerisinde bir gün Depp ve Paradis çifti basın sözcüleri aracılığı ile ayrıldıklarını duyurdu.

  Konunun çok fazla büyütülmesini ve konuşulmasını istemeyen çift özellikle çocuklarının özel hayatına saygı gösterilmesini talep etti. İkilinin
  çocukları ile olan ilişkileri ayrılıklarından sonra da hep kuvvetli oldu ve sahip oldukları birlikteliği saygıyla anmaya devam ettiler.

  Aradan yıllar geçse de hâlâ Depp ve Paradis ayrılığının nedeni biraz belirsiz.

  Bazı magazin köşelerinde çıkan söylentiler haricinde bu konu hakkında iki cepheden de bir bilgi gelmedi. Ancak çifte yakın kişiler magazinel çiftin Fransa’dan Los Angeles’a taşındıkları dönemden itibaren ayrı yaşadıklarını belirtiyordu. Bazı söylentiler arasında Depp’in annesi ve ailesinin Vanessa ile uyuşmadığını belirtiyordu. Hem Johnny hem de Vanessa bu süreçte çıkan yorumların hepsine karşı kayıtsız kalmayı tercih etti.

  Belki de bu tutumları ikilinin zor günlerinde hâlâ birbirlerine destek olmalarını sağlayan temel oldu.

  Yazı kaynağı : fithub.com.tr

  Uğruna 14 yıllık yuvasını yıktığı aşkı Johnny Depp'e pahalıya patladı: Hiçbirimiz güvende değiliz!

  Uğruna 14 yıllık yuvasını yıktığı aşkı Johnny Depp'e pahalıya patladı: Hiçbirimiz güvende değiliz!

  GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLADI
  2015 ile 2017 arasında evli kaldığı Amber Heard'ün kendisine şiddet uygulamakla suçladığı oyuncu Johnny Depp, Yaşam Boyu Başarı Ödülü  (Donostia Ödülü) almak için bulunduğu 69'uncu San Sebastian Film Festivali'nde yine bu konuya gönderme yaptı. İspanya'nın en önemli sinema buluşmalarından biri olarak nitelendirilen San Sebastian Film Festivali'nde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Depp, Hollywood'da yıllar boyu yaşanan taciz olaylarını gündeme taşıyan #metoo (ben de) hareketini gündeme getirerek "işin çığırından çıktığını" savundu.

  KİMSENİN GÜVENDE OLMADIĞINI İLERİ SÜRDÜ
  58 yaşındaki iki çocuk babası Johnny Depp "Ortaya çıkan çeşitli hareketler var. Eminim ki bunların temelinde iyi niyet var. Ancak şu anda işler o kadar kontrolden çıktı ki, emin olun kimse güvende değil. Bu linç kültürü, bu bir anda yargıya varma yarışı; ağızlardan çıkan kirli hava gibi. Bu sadece bana yönelik değil. Erkek ya da kadın birçok insanın başına geldi. Ne yazık ki insanlar bir noktadan sonra, aslında öyle olmamasına rağmen sorunun kendilerinde olduğunu düşünmeye başlıyorlar" dedi.

  ÖDÜL ALMASI ELEŞTİRİLDİ
  Bu arada Johnny Depp'in San Sebastian Film Festivali'nde "Yaşam Boyu Başarı Ödülü alması kadın hakları için mücadele eden dernekler ve sinema sektörünün kadın çalışanları tarafından da eleştirildi. İspanya Kadın Film Yapımcıları ve Görsel-İşitsel Medya Derneği başkanı Cristina Andreu, ağustos ayında Associated Press'e verdiği demeçte, bu ödülün Depp'e verilmesinin "festival ve festivalin yönetimi hakkında çok kötü şeylere işaret ettiğini" söyledi.

  DAVALAR PEŞ PEŞE
  Depp, boşanma sürecinin başından bu yana Amber Heard tarafından "şiddet uygulamakla" suçlandı. Heard, 2018 yılında Washington Post'ta yayınlanan bir yazısında, adını vermeden Depp'ten şiddet gördüğünü ileri sürmüştü. Bu suçlamayı reddeden Depp, gazeteye hakaret davası açtı. Ünlü oyuncu tüm bunların Heard tarafından "reklam amacıyla uydurulan bir yalan" olduğunu iddia etmişti. ABD'de açılan bu dava henüz sonuçlanmadı.

  DEPP BİR DAVAYI KAYBETTİ
  Ünlü aktör Johnny Depp, 2020 yılında, Amber Heard’a şiddet uyguladığı iddiasını manşet yapan The Sun gazetesine yönelik bir iftira davası açtı. Ancak Depp bu davayı kaybetti. Mahkemeden Depp'in, Heard'e onlarca kez saldırıda bulunduğu ve üç kez de "hayatından endişe etmesine neden olduğu" kararı çıktı. Depp, iki kez davayı temyize taşımak için başvuruda bulundu ama ikisi de reddedildi.

  İŞİNİ BİLE KAYBETTİ
  Bütün bu iddialar Depp'in kariyerini de zora soktu. Londra'da görülen davayı kaybetmesinin ardından Depp, Fantastik Canavarlar filminin kadrosundan çıkarıldı. Fakat filmin yapımcılığını üstlenen şirket, üç filmlik seri için Depp ile anlaştıkları ücret olan 10 milyon doların oyuncuya ödeneceğini duyurdu.

  HAYRANLARI DA 'KAPIŞTI'
  Bu arada çiftin hayranları arasında da büyük bir mücadele başladı. Depp'in Fantastik Canavarlar serisindeki işini kaybetmesinden sonra hayranları hemen harekete geçti. Depp'in hayranları, Amber Heard'ün de Aquaman adlı serinin yeni halkasından çıkarılması için imza kampanyası başlattı. Bu kampanya kapsamında kısa sürede bir milyon tane imza toplandı. Hatta iddialara göre bu işe Depp de karıştı. Depp, Aquaman filminin yapımcılarından biri olan kız kardeşi Christie Dembrowzki'ye bir telefon mesajı göndererek Amber Heard'ün filmden kovulmasını istedi. Depp, kız kardeşine eski eşi Heard'ü kast ederek "Onun değiştirilmesini istiyorum" diye yazdı. Fakat belli ki yapım şirketi bunu ciddiye almadı. Çünkü Heard yeni çekilecek halkanın da kadrosunda yer aldı.

  FİLM AŞKI UĞRUNA ONU TERK ETTİ
  Johnny Depp, ilk evliliğini 1983te Lori Anne Allison ile yaptı, iki yıl sonra boşandı. Depp, Fransız oyuncu ve şarkıcı Vanesa Paradis ile 14 yıl birlikte oldu. İki çocuk sahibi olan çift, Depp'in Rum Diaries filmindeki rol arkadaşı Amber Heard'e aşık oyunca bu birliktelik bitti.

  DEPP'E DESTEK OLDU
  Bütün bu olup bitenlere rağmen Paradis, zorlu boşanma davası sırasında eski sevgiliSi ve iki çocuğunun babasına destek oldu. Paradis, 27 Mayıs'ta el yazısıyla yazıp imzaladığı bir mektubu ünlü Magazin sitesi TMZ'ye gönderdi. Paradis'in mektubunda şu ifadeler yer aldı:
  'İlgilenenlerin dikkatine, Johnny Depp benim iki çocuğumun babasıdır. Çok hassas, sevgi dolu ve sevilen bir insandır. Tüm kalbimle inanıyorum ki, son duyduğumuz suçlamalar son derece çirkindir. Tüm yıllar boyunca tanıdığım Johnny asla bana fiziksel olarak kötü davranmadı. Bu iddiaların 14 mükemmel yıl boyunca birlikte yaşadığım adamla hiçbir ilgisi yok. Sevgilerimle, Vanessa Paradis'.

  ELON MUSK İLE ALDATTI İDDİALARI
  Bu arada bir dönem de Amber Heard'ün, Depp'i Elon Musk ile aldattığı iddiaları ortaya atıldı. Hatta evli oldukları sırada Depp çekim için şehir dışındayken Heard'ün, Elon Musk'ı evine aldığı sırada çekildiği ileri sürülen görüntüler de basına yansıdı.

  MUSK İDDİALARI YALANLADI
  Görüntüler asansörün güvelik kamerası tarafından kaydedildi. Musk ise Amber Heard ile görüşmeye başladığında çiftin zaten ayrılmış olduğunu iddia etti. Heard ve Musk'ın sarıldığı anların fotoğrafının ne zaman çekildiği tam olarak bilinmezken, Musk'ın buluşmaya başlayana kadar Heard ile Depp'in zaten ayrılmış olduğu konusunda ısrarcı olduğu ve ikilinin arasını kendisinin açmadığını ileri sürdüğü belirtildi.

  OLAYLI AŞK BU FİLMİN SETİNDE BAŞLADI
  Johnny Depp ile Amber Heard, başrollerin paylaştıkları 2001 tarihli The Rum Diary filminin setinde tanıştılar. Çiftin senaryo gereği başlayan yakınlaşması gerçek hayata yansıdı. Kısa sürede evlilik kararı aldılar. 2015 yılında evlendiler iki yıl sonra boşanma kararı aldılar. Ama aralarındaki gerilim evliliklerinden bile daha uzun sürdü. 

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Kirli çamaşırlar duruşmada ortaya serildi: Çabaladım, ama o yatağımıza pisledi! - Son Dakika Magazin Haberleri

  Johnny Depp'i eski sevgilileri Winona Ryder ve Vanessa Paradis savundu: Saldırı iddialarına inanmak imkansız

  Johnny Depp'i eski sevgilileri Winona Ryder ve Vanessa Paradis savundu: Saldırı iddialarına inanmak imkansız

  ABD’li ünlü aktör Johnny Depp’in Britanyalı yayın kuruluşu The Sun’a açtığı iftira davasında ifade veren Depp’in eski sevgilileri Winona Ryder ve Vanessa Paradis, aktörün kendilerine karşı asla saldırgan olmadığını söyledi.

  The Guardian’ın haberine göre, Ryder ve Paradis ayrıca Depp’in Heard’e şiddet uyguladığına dair suçlamalara “inanmanın imkansız” olduğunu belirtti.

  Ryder ve Paradis, Londra’da süren davaya Perşembe video bağlantısıyla dahil olarak ifadelerini verdi.

  Ancak mahkemenin, Depp’in eski partnerlerine şiddet uygulamadığına yönelik iddiasının artık tartışma konusu olmadığına hükmetmesinin ardından Ryder ve Paradis’in bağlantılarına son verildi.

  Her iki oyuncunun da Depp’i destekleyen ifadeleri ifadeleri medyanın başvurusunun ardından yayımlandı.

  57 yaşındaki Depp, The Sun’a kendisini “karısını döven biri” diye niteleyen ve eski eşi Amber Heard’e saldırdığına dair “ezici kanıta” atıfta bulunan haberin ardından dava açmıştı.

  Depp, 34 yaşındaki Heard’ün mahkemeye sunduğu saldırı iddialarını reddediyor. Heard, Depp’in kendisine 14 farklı kez saldırdığını iddia ettiği olaylara dair detayları mahkemeye iletmişti.

  Depp ile 4 yıllık ilişki yaşayan Winona Ryder ifadesinde şunlara yer verdi:

  Karayip Korsanları’nın yıldızıyla 14 yıl boyunca birlikte yaşayan ve iki çocukları olan oyuncu ve şarkıcı Vanessa Paradis ise şu ifadeleri kullandı:

  Independent Türkçe, The Guardian

  Yazı kaynağı : www.indyturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap